Nauka jezyka

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Nauka jezyka

Postprzez martaokil » 15 mar 2019, o 12:50

Witam, a może bardziej – hello! ;) Szukam dobrej szkoły/biura podróży, albo innej firmy która organizuje obozy językowe w USA. Ktoś kojarzy takie sprawdzone, godne zaufania firmy z doświadczeniem? Chciałabym w przyszłe wakacje opłacić tego typu wyjazd synowi (skończy 17 lat). Wiadomo że nic tak nie szlifuje języka obcego jak kontakt z żywą mową, innymi ludźmi itp. a dziś bez angielskiego jak bez jednego oka....takie czasy.
martaokil
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4 gru 2018, o 12:30

Re: Nauka jezyka

Postprzez weronikax » 20 mar 2019, o 10:43

A sprawdzałaś ofertę szkoły Berlitz?
weronikax
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 gru 2018, o 13:40

Re: Nauka jezyka

Postprzez elacara » 15 lip 2019, o 11:07

Na stronie lingwista . com.pl powinny już się pokazywać oferty obozów językowych na przyszły rok. Na pewno są te do USA, bo na czymś takim mi najbardziej zależy i chyba wyślemy syna do NY, niech zobaczy jak wygląda Manhatan i cały ten amerykański świat , który zna się głównie z hollywódzkich filmów. Fakt że ten amerykański angielski jest trochę inny niż brytyjski, ale generalnie jak się zna jeden z nich to można się spokojnie dogadać też w drugim ;)
elacara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 lut 2019, o 10:53

Re: Nauka jezyka

Postprzez MartaMM » 23 lip 2019, o 19:43

Ja się uczę z tutlo, lekcje są online i sama decyduję kiedy się uczę;) To bardzo wygodne, bo taką 20 minutową lekcję łatwo wcisnąć w rozkład dnia;)
MartaMM
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 15 gru 2018, o 18:15

Re: Nauka jezyka

Postprzez AnitaT » 11 sie 2019, o 17:04

MartaMM napisał(a):Ja się uczę z tutlo, lekcje są online i sama decyduję kiedy się uczę;) To bardzo wygodne, bo taką 20 minutową lekcję łatwo wcisnąć w rozkład dnia;)


Też się u nich uczę. Lekcje online to dla mnie wygodne rozwiązanie. Przy nienormowanych godzinach pracy to super opcja, że sama mogę decydować kiedy i o której się uczę;)
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19

Re: Nauka jezyka

Postprzez JuliaBed » 13 wrz 2019, o 15:07

Tutlo faktycznie ma spoko ofertę. Mnie poleciła ich koleżanka i jestem jej wdzięczna. Wszystko tak dostosowane do klienta aby można się było uczyć jak komu wygodnie.
JuliaBed
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 13 wrz 2019, o 15:02

Re: Nauka jezyka

Postprzez anna » 8 paź 2019, o 19:30

wiem na pewno że kursy językowe wyjazdowe do Anglii Irlandii na Malte organizuje Angloville .
anna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 sie 2019, o 10:18

Re: Nauka jezyka

Postprzez Karina_28 » 9 lis 2019, o 16:09

Jeśli chodzi o mnie to również postawiłam na tutlo i naukę w zaciszu domu;) To wygodne, bo sama decyduję kiedy i z kim się uczę a niewykorzystane lekcje przechodzą mi na następny miesiąc;)
Karina_28
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 paź 2019, o 15:24

Re: Nauka jezyka

Postprzez linijka » 29 lis 2019, o 23:33

też słyszałem o tych obozach, podobno Angielska Wioska staje się coraz bardziej popularna, myślę, że to dzięki niepowtarzalnemu podejściu do nauki i tworzeniu atmosfery jakby naprawdę było się w anglojęzycznym kraju... :)
linijka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 29 mar 2019, o 00:05

Re: Nauka jezyka

Postprzez anna » 5 gru 2019, o 12:48

angloville polecam byłam na takim i bardzo dużo wyniosłam z niego , czułam się odłaczonana tym kursie od polskiej rzeczywistości, poczyniłam niesamowity postep u sibie przełamałam bariere jeżykową i czuję się yteraz dużo pewniej. polecam
anna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 sie 2019, o 10:18
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]