ile kosztuje reklama

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

ile kosztuje reklama

Postprzez olgie3 » 29 paź 2018, o 17:55

Witajcie, w związku z chęcią rozreklamowania swojej firmy w sieci, zastanawiam się nad wynajęciem firmy, zajmującej się pozycjonowaniem stron. Orientujecie się, jaki jest - mniej więcej - koszt takich usług?
olgie3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 paź 2018, o 10:27

Re: ile kosztuje reklama

Postprzez olgie3 » 30 paź 2018, o 20:36

olgie3 napisał(a):Witajcie, w związku z chęcią rozreklamowania swojej firmy w sieci, zastanawiam się nad wynajęciem firmy, zajmującej się pozycjonowaniem stron SPAM Orientujecie się, jaki jest - mniej więcej - koszt takich usług?


Zapoznaj się z regulaminem forum

Ostatnio edytowano 4 lis 2018, o 22:24 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
olgie3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 paź 2018, o 10:27

Re: ile kosztuje reklama

Postprzez dominikaka » 29 gru 2018, o 15:11

Wszystko zależy od reklamy, od tego o jaką dokładnie ci chodzi. Ja mam fanpage firmy i zdaje to swój egzamin. Wszystkie potrzebne wskazówki znalazłam na cleveragency, a teraz nawet oni mi go prowadzą.
dominikaka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 15 cze 2018, o 16:08

Re: ile kosztuje reklama

Postprzez supris » 20 lis 2019, o 22:15

Zależy jaka ta reklama ma być, ja na targi zawodowe dla mojej ekipy zamówiłam koszulki z logo mojej firmy, wyróżnialiśmy się na tle innych firm, ponieważ czy przy stanowisku czy rozdając ulotki byliśmy widoczni z daleka, takie koszulki zamówiłam na OpenWear.pl, a nadruki wykonała nam firma Reflect.pl .
supris
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 27 maja 2018, o 15:29

Re: ile kosztuje reklama

Postprzez monicabe » 5 gru 2019, o 08:29

Wszystko zależy tutaj od tego
jaka firma Ci reklamuje biznes
jakie masz oczekiwania
czy jest to pozycjonowanie czy jedynie reklama w wyszukiwarkach
oraz jakie chcesz mieć zasięgi ( na pewno mniej będzie kosztowalo reklamowanie strony lokalnie a więcej reklamowanie strony na całą Polskę.....)
https://lepiej-widoczni.pl/chcesz-przyc ... ernetowej/

W pierwszej kolejności na pewno ważne jest pozycjonowanie.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: ile kosztuje reklama

Postprzez tan72a » 6 gru 2019, o 10:56

Zależy jaki typ reklamy, ale to jest inwestycja która się będzie wracać z procentem.

tan72a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 gru 2019, o 10:17

Re: ile kosztuje reklama

Postprzez marian33332 » 14 sty 2020, o 14:35

Każda reklama naprawdę kosztuje bardzo dużo pieniędzy.Nie każdego polaka jest na to po prostu stać.

marian33332
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14 sty 2020, o 14:30

Re: ile kosztuje reklama

Postprzez annika77 » 23 mar 2020, o 18:52

U nas od dawna sprawdza sie agencja reklamowa Mars z Bydgoszczy. Wizytówki, ulotki, pieczątki, koszulki, kasetony, szyldy, tablice - wszystko u nich wykonacie. Firma dobrze ogarnia wszystko, jest fachowa no i nie przepłacicie u nich a takie klasyczne metody reklamy są zawsze skuteczne. Sprawdźcie ich sobie, warto.
Avatar użytkownika
annika77
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 mar 2020, o 18:17

Re: ile kosztuje reklama

Postprzez Gerek10 » 17 kwi 2020, o 12:29

Może kampania AdWords przynosząca wiele korzyści. Jest też marketing szeptany lub gromadzenie opinii w Google na temat produktów, usług i firm. Tak a propo jest firma zajmująca się sprzedażą opinii w Google Maps. WIęcej tutaj: https://kup-opinie.pl Wielu potencjalnych klientów szuka i czyta opinie którymi sugeruje się podczas dokonywania wyboru.
Gerek10
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 kwi 2020, o 12:25

Re: ile kosztuje reklama

Postprzez damier » 20 kwi 2020, o 09:56

My w firmie zaczynamy dopiero w online i też się rozglądam za pozycjonowaniem, żeby chociaż część sezonu uratować. A jak patrzę na koszt to niektóre firmy podają. Chociaż jak rozmawiałem to mówili, że na początku dobrze też brać jakieś adsy, bo pozycjonowanie może trochę potrwać.
damier
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 17:20

Re: ile kosztuje reklama

Postprzez ola098 » 23 kwi 2020, o 13:08

Sprawdź ofertę https://doitcrew.pl/ !
ola098
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 kwi 2020, o 12:32

Re: ile kosztuje reklama

Postprzez OlszarKa » 13 kwi 2022, o 16:09

To ile kosztuje reklama, to zależy na co się dokładnie zdecydujemy. Z mojej strony mogę powiedzieć, ze wymierne korzyści daje nam działanie w social mediach. Dobrą opcją sa banery reklamowe, gadżety z logo firmy. Warto oczywiście dodawać firmę do katalogów https://firmy.sosnowiec.pl/
OlszarKa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 kwi 2022, o 15:26

Re: ile kosztuje reklama

Postprzez PRO86x » 18 kwi 2022, o 17:00

Jeśli chodzi o pozycjonowanie stron www to polecam Grupa TENSE.

PRO86x
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 kwi 2022, o 16:53
Lokalizacja: Płock

Re: ile kosztuje reklama

Postprzez Lota » 26 kwi 2022, o 01:10

Warto pomyśleć o działaniach seo, ale w pierwszej kolejności zawsze warto zrobić optymalizację strony pod kątem seo https://mtweb.pl/optymalizacja-stron-www/ odsyłam Was do agencji MtWeb z Krakowa.
Lota
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22 mar 2022, o 18:04

Re: ile kosztuje reklama

Postprzez considine.neva » 18 maja 2022, o 13:56

Zastanawiam się nad reklamą przylepną. Czy ktoś z Was coś takiego wykorzystuje? Folie samoprzylepne nie są jednak zarezerwowane wyłącznie do przestrzeni publicznych. Chętnie decydują się na nie również klienci prywatni do dekorowania i zabezpieczania własnych domów i mieszkań – mebli, okien, czy podłóg w pokojach dziecięcych.

Avatar użytkownika
considine.neva
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 maja 2022, o 13:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: ile kosztuje reklama

Postprzez horace50 » 13 lip 2022, o 12:26

Badania realizowane na przestrzeni ostatnich lat, wskazują wyraźnie, że użytkownicy skupiają swoją uwagę w największym stopniu na pierwszym wyświetlonym im obrazie. Udowodnił to m.in. Jakob Nielsen.

Avatar użytkownika
horace50
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lip 2022, o 12:24
Lokalizacja: Poznań

Re: ile kosztuje reklama

Postprzez bernadette.crist » 1 wrz 2022, o 15:13

Pozycjonowanie, czyli SEO, jest jedną z najskuteczniejszych dzisiaj form na promowanie swojej strony w sieci. Każdy, komu zależy na tym, aby wypromować swój biznes, powinien z tego skorzystać.

Avatar użytkownika
bernadette.crist
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 wrz 2022, o 15:08
Lokalizacja: Warszawa

Re: ile kosztuje reklama

Postprzez reyna11 » 13 wrz 2022, o 15:48

Content marketing rośnie w siłę. Coraz więcej przedsiębiorców docenia jego rolę nie tylko w klasycznym reklamowaniu swojego biznesu i budowaniu wizerunku eksperta, ale również pozycjonowaniu stron internetowych.

Avatar użytkownika
reyna11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 wrz 2022, o 15:47
Lokalizacja: Poznań

Re: ile kosztuje reklama

Postprzez dashawn.dach » 8 lis 2022, o 17:13

Coraz więcej ludzi szuka interesujących ich ofert za pośrednictwem internetu. Niezależnie od tego, w czym specjalizuje się Twoje biuro nieruchomości pamiętaj, że zazwyczaj pierwsze kroki w poszukiwaniu usług kieruje się w stronę portali internetowych.

Avatar użytkownika
dashawn.dach
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 lis 2022, o 17:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: ile kosztuje reklama

Postprzez terry.faustino » 4 kwi 2023, o 20:12

Jak reklamować, żeby nie reklamować, tylko informować? To pytanie spędza sen z powiek każdemu właścicielowi gabinetu, który dostrzega korzyści płynące z marketingu medycznego.

Avatar użytkownika
terry.faustino
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 kwi 2023, o 20:10
Lokalizacja: Warszawa

Re: ile kosztuje reklama

Postprzez Elza52 » 17 kwi 2023, o 17:00

Reklama w cale nie musi być kosztowna. W dużej mierze możesz zająć się nią samodzielnie. Na przykład prowadząc konto na fb. Pod adresem: https://instalajki.pl/produkt/polubienia-strony-na-fb/ jest oferta usługi dotyczącej polubień konta na tym portalu. Skorzystanie z tej usługi może pomóc rozpromować to konto a wraz z nim firmy.
Elza52
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2 lip 2022, o 22:25

Re: ile kosztuje reklama

Postprzez janet04 » 22 wrz 2023, o 12:43

Koszulki z nadrukiem sprawdzają się w branżach związanych z usługami i handlem. Dzięki wyróżniającym się strojom pracownicy mogą być łatwo identyfikowani przez klientów, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, często spotykanym np. w dużych sklepach.

Avatar użytkownika
janet04
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 wrz 2023, o 12:42
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron