klasyczne zabawki

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: klasyczne zabawki

Postprzez wenus28 » 20 maja 2018, o 09:52

Zgadzam się z Tobą @haniak22, że gry planszowe i klocki to doskonałe zabawki. U nas co prawda na topie sa teraz lego i właśnie kupiłam dla syna kolejny zestaw w funnybricks. Alez oni maja wybór, a w tym najnowszym katalogu faktycznie jak mówiła koleżanka sa same nowości.
wenus28
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 30 sty 2016, o 19:55

Re: klasyczne zabawki

Postprzez Legumina » 21 lis 2019, o 04:29

Też uważam, że klasyczne zabawki są znacznie lepsze od gier komputerowych. Staram się jak najczęściej odciągać dzieci od ekranu monitora. Przy tym tyle jest teraz wspaniałych gier planszowych, nawet dla tych młodszych dzieci. Gry planszowe uczą dzieci myślenia strategicznego, planowania, przewidywania przyszłości, analizowania błędów..... Są też edukacyjne gry planszowe dla dzieci dla dzieci młodszych. Do takich zaliczam grę "Złapmy Lwa".
Legumina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 14 sie 2015, o 03:10

Re: klasyczne zabawki

Postprzez monicabe » 5 gru 2019, o 11:10

No właśnie trzeba bedzie się do tego zabrać. Niby czasu jest jeszcze sporo, ale moim zdaniem lepiej będzie kupić je wcześniej tak aby potem nie zostawiać tego na ostatnią chwilę i nie zastanawiać się co będzie odpowiednie. Zwykle warto jest podpytać sie rodziców bo może podsuną jakiś pomysł na to co dziecku podarować. Jeśli chciałabys aby była to niespodzianka, polecam stawiać na te mądre prezenty ksiązki gry edukacyjne ewentualnie klocki .Świetne są klocki korbo bo możńa z nimi wyczyniać prawdziwe cuda: https://korbo.eu/produkty/ Maja sporo zestawów dla maluchów.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: klasyczne zabawki

Postprzez arena » 8 gru 2019, o 13:32

Gry planszowe sprawdzą się w przypadku mniejszych dzieci. Młodzież znacznie chętniej gra w gry na konsolę :) I nie ma w tym nic dziwnego, sama czasami lubię pograć z moim synem. Planujemy też kupić mu nową konsolę pod choinkę. Znalazłam ofertę https://matrixmedia.pl/oferta-specjalna ... tendo.html w sieci i myślę o jej zakupie. Ktoś z was korzysta już z Nintendo?
arena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 3 gru 2019, o 20:01

Re: klasyczne zabawki

Postprzez Bestobej » 20 gru 2019, o 19:46

Pozwolę sobie mieć inne zdanie. U nas dorośli uwielbiają planszówki i RPGi, więc i dzieci podobnie. Mamy tego w domu sporo i ciągle odkrywamy nowe. Nasza najnowsza gra z Mazakzabawki.pl to Gra Mała Osada ALEXANDER . W grze zdobywasz złoto, budujesz, bronisz, atakujesz - wygrywasz. Osada to strategiczna gra dla całej rodziny. Wygrywa ten, kto pierwszy rozbuduję swoją osadę, tworząc silne i bogate miasto. Dla nas to lepsze od gry komputerowej.
Bestobej
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 23 kwi 2013, o 22:47

Re: klasyczne zabawki

Postprzez ania2020 » 3 sty 2020, o 09:15

Planszówki raczej dla starszych dzieci. W przypadku młodszych znakomicie natomiast sprawdzą się zabawki edukacyjne
ania2020
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 sty 2020, o 09:11

Re: klasyczne zabawki

Postprzez AnetKa5 » 10 lut 2020, o 14:32

Z klasycznych zabawek, to maskotki o klocki Lego ;) Moja córeczka uwielbia maskotki zwierzątka. Dzisiaj jej kupiłam słodkiego mopsa, bo jest na promocji na al.to. To jest Epee Boogie Psi Rozrabiaka Mops. Przeuroczy ten piesek. :D Jak go zobaczy, to się zakocha ;)
Avatar użytkownika
AnetKa5
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 16 sty 2020, o 15:30

Re: klasyczne zabawki

Postprzez Ania200005 » 10 lut 2020, o 18:26

Zapraszam do zakupów na Aliexpress   bit. ly/2OJFPXr    kupująć z mojego linka otrzymuje się przy rejestracji kupon na 2 dolary.
Ania200005
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 lut 2020, o 18:23

Re: klasyczne zabawki

Postprzez intime » 1 kwi 2022, o 10:48

Wśród gier mogę polecić: Dragomino,uno junior, chińczyk, grzybobranie, zakodowany zamek, mały policjant, wiejski biznes to ulubione gry naszej prawie 4 latki. Na urodziny dostanie pluszowych snów.

Jeśli szukacie książek przygodowych dla starszych dzieci polecam:
https://bookolika.pl/wiek-7-9-lat/rozwoj-i-zabawa/3/19

Moja 7 latka je uwielbia.
intime
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 17 wrz 2018, o 14:38

Re: klasyczne zabawki

Postprzez dominika10 » 24 cze 2022, o 11:24

Moje dziecko uwielbia zabawki z alasklep.pl. Mają tam świetne tablice edukacyjne i domki dla lalek.
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: klasyczne zabawki

Postprzez monahan.caroline » 12 sty 2023, o 18:10

Według opinii specjalistów, zabawa klockami Lego nie tylko gwarantuje dzieciom rozrywkę na najwyższym poziomie, ale też uczy cierpliwości, precyzji, kreatywności oraz kształtuje wyobraźnie przestrzenną i logiczne myślenie.

Avatar użytkownika
monahan.caroline
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 sty 2023, o 18:09
Lokalizacja: Kraków

Re: klasyczne zabawki

Postprzez sashacarter » 25 sty 2023, o 11:50

Ostatnio mój synek miał urodziny i długo zastanawiałam się co mogłabym mu kupić. W końcu mnie olśniło, że przecież uwielbia planszówki, dlatego zdecydowałam się zamówić mu bardzo ciekawą grę.

Avatar użytkownika
sashacarter
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 sty 2023, o 11:48
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Re: klasyczne zabawki

Postprzez KatrinaP » 11 kwi 2023, o 20:44

Zgadzam się z moimi poprzednikami. Wybór zabawek jest ogromny więc jest to kwestia do przemyślenia. W pierwszej kolejności musimy się zastanowić jak wybrać bezpieczne zabawki. Wysokiej jakości produkty to gwarancja tego, że dziecko będzie mogło się z nich cieszyć przez bardzo długi czas. Trwałość jest bardzo ważna bo dzięki niej nie będziemy musieli zaraz kupować kolejnego egzemplarza. Najważniejsze jest by sprawdzić na opakowaniu informacje o certyfikatach jakie posiadana dany produkt. Pozostaje jeszcze kwestia czym kierować się przy wyborze. Jednym ze sprawdzonych pomysłów, będzie coś związanego z zainteresowaniami naszych dzieci. Mogą to być chociażby zabawki powiązane z bohaterami ulubionych książek czy kreskówek. Duża popularnością cieszą się takie zestawy jak Super Zings posterunek policji - https://neduo.pl/pl/p/Super-Zings-poste ... icji/19105 bo to prawdziwa gratka dla małych fanów oraz kolekcjonerów.
KatrinaP
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 6 lis 2019, o 20:41

Re: klasyczne zabawki

Postprzez Żabnik » 26 paź 2023, o 13:39

Zabawki dla maluchów są nie tylko narzędziem do rozrywki, ale także ważnym elementem wspierającym ich rozwój poznawczy, emocjonalny i motoryczny. Odpowiednie zabawki dla dzieci w wieku przedszkolnym są kluczowe dla stymulowania ich ciekawości i kreatywności. Zabawki interaktywne, takie jak interaktywne książeczki, pluszowe zabawki wydające dźwięki, czy interaktywne tablety dla dzieci, mogą wspomagać rozwój poznawczy, emocjonalny i językowy. Dzieci uczą się poprzez interakcję z zabawkami, co sprzyja rozwijaniu umiejętności słuchania, mówienia i logicznego myślenia. https://smartmemories.pl/kategoria-prod ... -maluchow/
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]