zaręczyny

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: zaręczyny

Postprzez mycha25 » 2 paź 2012, o 20:13

Do lekarza się wybierz.A filmiki szczerze mówiąc słabe.Jak myślisz że kogoś tym szokujesz to się możesz zawieść :lol:

http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie/klik. Wystarczy codziennie kliknąć by nakarmić psiaka.
mycha25
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 728
Dołączył(a): 16 mar 2012, o 04:21

Re: zaręczyny

Postprzez brunecia » 8 gru 2012, o 01:55

Zaręczyny były niespodzianką, mąż przyjechał po mnie taksą do pracy z bukietem czerwonych róż, zabrał do mnie węgierskiej restauracji o której mu mówiłam wczesniej ze koniecznie musimy sie tam wybrac, zjedliśmy kolacje i pijąc winko klęknał przede mną i zapytał czy zostanę jego żoną :) nie były zbyt wyszukane ale dla mnie najpiekniejsze na swiecie! :fallinlove
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: zaręczyny

Postprzez rosaa » 9 gru 2012, o 17:52

mój mąż oświadczył mi się na plaży na Dominikanie o zachodzie słońca, byłam kompletnie zaskoczona i szczęsliwa

oprocentowanie lokat sprawdź ofertę
rosaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 gru 2012, o 17:21

Re: zaręczyny

Postprzez bettti86 » 10 gru 2012, o 10:31

ciekawe te wasze historie zaręczynowe, ja jestem jeszcze przed, ale marzy mi się bardzo klasycznie, niejeden człowiek powiedziałby, że tandetnie, w Paryżu na wieży Eiffla, ogólnie muszę przyznać, że jeśli Paryż to tylko z ukochanym, jakoś nie wyobrażam sobie jechać z zwiedzać to miasto z koleżankami
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: zaręczyny

Postprzez katimati89 » 10 gru 2012, o 15:32

CzarnaWrona85 napisał(a):Na bardzo fajny pomysł wpadł twój kolega, tylko ja jestem kiepska w wymyślaniu i raczej Ci nie pomogę za bardzo. Moje zaręczyny były magiczne, na dachu wieżowca, w piękna gwiaździstą noc z równie pięknym krajobrazem. Polecam każdej :D




z kocykiem i winkiem.... rozmarzylam sie;]
katimati89
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 15:18

Re: zaręczyny

Postprzez katimati89 » 10 gru 2012, o 15:38

Baśka1971 napisał(a):Mnie zabrał na kolację prz świecach a potem wręczył pierścionek.
Jestem już dwa lata po rozwodzie. :happy



i pewnie do tej pory spłacasz wesele jak jedna kobieta w mojej rodzinie. męża nie ma, a dlugi zostały
katimati89
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 15:18

Re: zaręczyny

Postprzez Qxxina » 14 gru 2012, o 16:28

Zanim się zdecydowaliśmy na zaręczyny to u mnie było tak że rok się spotykaliśmy a po roku zamieszkaliśmy ze sobą po około 3lat wspólnego mieszkania mój obecny mąż postanowił się mi oświadczyć a więc u mnie było tak że on kupił mi pierścionek zaręczynowy ja go wybierałam i tydzień wcześniej poinformowaliśmy rodziców były przygotowania do zaręczyn. Zaręczyny zrobiliśmy u mnie w domu przyjechali jego rodzice odświętnie ubrani zasiedliśmy do stołu w tle leciała muzyka to było lato i on w pewnym momencie wstał poszedł po kwiaty stanął naprzeciwko moich rodziców i zapytał czy może prosić o moją rękę oczywiście się zgodzili wręczył mojej mamie kwiaty po czym podszedł do mnie i klękną na jedno kolano w jednej ręce trzymał piękny bukiet z czerwonych róż bez kolcy oczywiście a w drugiej otworzył pudełeczko z pierścionkiem i powiedział " jesteś moim największym skarbem czy chcesz być moją żoną"? ja odpowiedziałam tak on włożył mi pierścionek zaręczynowy na palec dał kwiaty i mnie pocałował potem zrobiliśmy zdjęcia z zaręczyn i się bawiliśmy przy muzyce w domu a teraz jestem jego żoną.
Qxxina
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 16:17

Re: zaręczyny

Postprzez kinia66 » 15 gru 2012, o 16:25

" Życzymy wszystkim wesołych i udanych świąt, pozdrawiamy mistrzowie szeptów"

kinia66
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 15:11

Re: zaręczyny

Postprzez niegoloslowny » 5 lip 2019, o 09:18

studio-axios . pl / milosc-wyrazona-pierscionkiem-zareczynowym/

Na miłości się nie oszczędza, ale też nie można przesadzać. Ważne, żeby pierścionek był piękny i podobał się kobiecie, a ile będzie kosztował, to bez znaczenia.
niegoloslowny
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 lip 2019, o 09:18

Re: zaręczyny

Postprzez Edytka81 » 15 sie 2019, o 18:22

candy201 napisał(a):Moje zaręczyny były bardzo normalne. Właściwie to nie spodziewałam się czegoś wyszukanego, bo razem z mężem ( już teraz ) nie lubimy szopek :)
Oświadczył mi się jak wrócił z pracy. Usiedliśmy na kanapie i już :)



Ile czasu jesteście małżeństwem,wszyscy mażą i trzeba ,ale życie pisze swoje scenariusze.

Edytka81
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 sie 2019, o 18:19

Re: zaręczyny

Postprzez Nataczka » 9 gru 2019, o 15:30

Pamiętam, że obudziłam się wtedy po weselu naszych przyjaciół. Włosy nieułożone, trochę niewyspana. Już teraz mąż wszedł do pokoju z kwiatami :kwiatek i zapytał mnie, czy za niego wyjdę. Byłam w szoku, potaknęłam a on włożył mi pierścionek zaręczynowy z brylantem na palec... Nie mogłam sobie wymyślić lepszych okoliczności :in love:
Nataczka
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 kwi 2018, o 12:48
Lokalizacja: Mikołów
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]