Jeansowa spódnica- do czego

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Re: Jeansowa spódnica- do czego

Postprzez zenkar » 29 lis 2019, o 16:06

Pewnie, że wypada! Ustal swój własny styl. Taka spódnica midi będzie pasować na porę jesienną, gdzie masz dłuższy płaszczyk, szalik i bluzkę w jasny (pomarańczowym, brązowym, beżowym) kolorze.

zenkar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 27 lis 2019, o 14:52

Re: Jeansowa spódnica- do czego

Postprzez tereskac1 » 29 lis 2019, o 16:51

Zenkar ma sporo racji, dobrze by wyglądał taki komplecik, więc zakładaj tą mini i nie przejmuj się opiniami.
Ja do mojego płaszcza zakładam akurat model: Cross Jeansu w kolorze beżu, o prostym fasonie. Możecie go znaleźć na allegro.pl użytkownik: romquest.
Bardzo lubię taki prosty fason w miniówce, choć model który poleca Wercia też jest kuszący :D
tereskac1
Fajna Kobietka
 
Posty: 164
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 13:34

Re: Jeansowa spódnica- do czego

Postprzez stylistamody » 9 gru 2019, o 15:30

Post niby sprzed 2 lat, a jednak tak bardzo teraz aktualny. Ponoć rok 2020 to rok denimu, i warto wyjąć jeansowe spódnice, sukienki, kombinezony i kurtki. Jeansowa spódnica pasuje moim zdaniem do wielu stylizacji, szeroka rozkloszona w pieknym i jednawnym t-shirtem sprawdzi się i do pracy i na randkę i na letni koncert czy wino z przyjaciółką. Wąska spdónica do kolan, w kolorze ciemnego jeansu, również do pracy, na co dzień. Jesli ktos dobrze czuje się w jeansie znajdzie dla niego doskonałe zastosowanie.

Zdjęcie:Tommy Hilfiger, spódnica, Ubierzsie
stylistamody
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 09:10

Re: Jeansowa spódnica- do czego

Postprzez tereskac1 » 9 gru 2019, o 20:09

stylistamody napisał(a):Post niby sprzed 2 lat, a jednak tak bardzo teraz aktualny. Ponoć rok 2020 to rok denimu, i warto wyjąć jeansowe spódnice, sukienki, kombinezony i kurtki. Jeansowa spódnica pasuje moim zdaniem do wielu stylizacji, szeroka rozkloszona w pieknym i jednawnym t-shirtem sprawdzi się i do pracy i na randkę i na letni koncert czy wino z przyjaciółką. Wąska spdónica do kolan, w kolorze ciemnego jeansu, również do pracy, na co dzień. Jesli ktos dobrze czuje się w jeansie znajdzie dla niego doskonałe zastosowanie.

Zdjęcie:Tommy Hilfiger, spódnica, Ubierzsie


Zdjęcia nie wchodzą, ale fakt jest niezaprzeczalny temat jest wciąż aktualny, bo wiele dziewczyn nie wie do czego ma założyć spódnicę jeansową niestety, a przecież ma ona tyle zastosowań! Ja bardzo lubię spódnice jeansowe z Cross Jeansu swego czasu był tam spory wybór (w sezonie), choć i teraz można jeszcze spotkać na jakiś wyprzedażach ich jeansówy ;)
tereskac1
Fajna Kobietka
 
Posty: 164
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 13:34

Re: Jeansowa spódnica- do czego

Postprzez stylistamody » 16 gru 2019, o 12:16

tereskac1 napisał(a):
stylistamody napisał(a):Post niby sprzed 2 lat, a jednak tak bardzo teraz aktualny. Ponoć rok 2020 to rok denimu, i warto wyjąć jeansowe spódnice, sukienki, kombinezony i kurtki. Jeansowa spódnica pasuje moim zdaniem do wielu stylizacji, szeroka rozkloszona w pieknym i jednawnym t-shirtem sprawdzi się i do pracy i na randkę i na letni koncert czy wino z przyjaciółką. Wąska spdónica do kolan, w kolorze ciemnego jeansu, również do pracy, na co dzień. Jesli ktos dobrze czuje się w jeansie znajdzie dla niego doskonałe zastosowanie.

Zdjęcie:Tommy Hilfiger, spódnica, Ubierzsie


Zdjęcia nie wchodzą, ale fakt jest niezaprzeczalny temat jest wciąż aktualny, bo wiele dziewczyn nie wie do czego ma założyć spódnicę jeansową niestety, a przecież ma ona tyle zastosowań! Ja bardzo lubię spódnice jeansowe z Cross Jeansu swego czasu był tam spory wybór (w sezonie), choć i teraz można jeszcze spotkać na jakiś wyprzedażach ich jeansówy ;)


No szkoda, może kiedyś mi się uda dobić do 200:) w każdym razie, denim panuje wszędzie i super- spódnie i spodnie Diesel, Guess, Wrangler, Levis. Polecam również rozglądac się w 2nd handach za jeansową odzieżą już teraz. Ostatnio dorwałam za 15zł jeansy z dr denim. Krój najmodniejszy, całkiem wygodne, ciemny denim więc pasują do wielu rzeczy. A co do Cross Jeansu to widziałam szał na forum na ta markę.
stylistamody
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 09:10

Re: Jeansowa spódnica- do czego

Postprzez tereskac1 » 16 gru 2019, o 15:04

stylistamody napisał(a):
tereskac1 napisał(a):
stylistamody napisał(a):Post niby sprzed 2 lat, a jednak tak bardzo teraz aktualny. Ponoć rok 2020 to rok denimu, i warto wyjąć jeansowe spódnice, sukienki, kombinezony i kurtki. Jeansowa spódnica pasuje moim zdaniem do wielu stylizacji, szeroka rozkloszona w pieknym i jednawnym t-shirtem sprawdzi się i do pracy i na randkę i na letni koncert czy wino z przyjaciółką. Wąska spdónica do kolan, w kolorze ciemnego jeansu, również do pracy, na co dzień. Jesli ktos dobrze czuje się w jeansie znajdzie dla niego doskonałe zastosowanie.

Zdjęcie:Tommy Hilfiger, spódnica, Ubierzsie


Zdjęcia nie wchodzą, ale fakt jest niezaprzeczalny temat jest wciąż aktualny, bo wiele dziewczyn nie wie do czego ma założyć spódnicę jeansową niestety, a przecież ma ona tyle zastosowań! Ja bardzo lubię spódnice jeansowe z Cross Jeansu swego czasu był tam spory wybór (w sezonie), choć i teraz można jeszcze spotkać na jakiś wyprzedażach ich jeansówy ;)


No szkoda, może kiedyś mi się uda dobić do 200:) w każdym razie, denim panuje wszędzie i super- spódnie i spodnie Diesel, Guess, Wrangler, Levis. Polecam również rozglądac się w 2nd handach za jeansową odzieżą już teraz. Ostatnio dorwałam za 15zł jeansy z dr denim. Krój najmodniejszy, całkiem wygodne, ciemny denim więc pasują do wielu rzeczy. A co do Cross Jeansu to widziałam szał na forum na ta markę.


Szał na markę jest, bo na mój gust jest dobra, ale to moja opinia :) Co do spódnicy to z takimi fikuśnymi frędzlami na jej zakończeniu z tej firmy znalazłam na limango.pl Może Wam się spodoba i zakupicie. Myślę, że na ciepłe dni w 2020 roku, będzie w sam raz :D Ja z chęcią sama ją założę, mam w szafie.
tereskac1
Fajna Kobietka
 
Posty: 164
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 13:34

Re: Jeansowa spódnica- do czego

Postprzez Agatka565 » 7 lut 2020, o 14:12

Moda lubi zataczać krąg, więc wydaje mi się, że jeans znowu będzie na topie. Ja się nie mogę doczekać wiosny. Właśnie kupiłam sobie takie półbuty:
Obrazek
i nie mogę się doczekać lepszej pogody, aby w nich wyjść.
Avatar użytkownika
Agatka565
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 15:07

Re: Jeansowa spódnica- do czego

Postprzez tereskac1 » 8 lut 2020, o 12:32

Ja mam z nowości w szafie spódnicę jeansową w kolorze kremowym,, ma kieszenie, zapięcie na guziki. Również nie mogę się doczekać ciepłych miesięcy aż będę mogła sobie w niej chodzić :)
tereskac1
Fajna Kobietka
 
Posty: 164
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 13:34

Re: Jeansowa spódnica- do czego

Postprzez wercia555 » 18 mar 2020, o 23:44

Jeansową spódnicę można doskonale nosić do wszystkiego, najlepiej do bluzek itp. Ja ostatnio upolowałam sobie fajną kremową z guzikami jest mi w niej bardzo dobrze. Fajnie się w niej czuję i doskonale w niej wyglądam. Myślę, że w każdej można się tak czuć grunt do dobrze mieć dobrą do reszty figury.
wercia555
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 12:05

Re: Jeansowa spódnica- do czego

Postprzez tereskac1 » 19 mar 2020, o 20:09

Ja moją tracy z Cross Jeansu noszę do różnych bluzeczek i dobrze w tym wyglądam. Co ważne tak też się czuję.
Ostatnio np. do tej szarej bluzki ją założyłam doskonale pasował kolor mid blue ze spódnicy.
tereskac1
Fajna Kobietka
 
Posty: 164
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 13:34

Re: Jeansowa spódnica- do czego

Postprzez marta » 2 lut 2021, o 15:55

też mam kilka takich spodnic w szafie. Zgadzam się z wypowiedziami powyżej. Pasuje do wszystkiego. Do stylizacji sportowej i do eleganckiej. Taka spódnica jest ponadczasowa i uniwersalna.
marta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 17:01

Re: Jeansowa spódnica- do czego

Postprzez Elizz97 » 4 sie 2021, o 12:42

oczywiście, że wypada! ;p ja najbardziej lubię ubierać do zwykłych koszulek
Elizz97
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 30 lip 2021, o 11:14

Re: Jeansowa spódnica- do czego

Postprzez marta » 20 sie 2021, o 19:26

Mam taką spódniczkę. Fason Millie firmy CJ. Jest bardzo elegancka w swojej prostocie. ma wysoki stan, zapinana jest na zamek i guzik. Ma fajne przetarcia. Kończy się przed kolanami. Ubieram ją w stylizacjach sportowych i eleganckich. Co oznacza, że pasuje do tenisówek i do szpilek. Zwykłego t-shirta jak i eleganckiej koszuli.
marta
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 25 sty 2021, o 17:01
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]