Medycyna estetyczna Warszawa

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Medycyna estetyczna Warszawa

Postprzez olajamroz » 4 gru 2019, o 09:31

Jakie zabiegi medycyny estetycznej można przeprowadzać na cerze wrażliwej, żeby nie zrobić sobie krzywdy?
olajamroz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2 sty 2019, o 10:18

Re: Medycyna estetyczna Warszawa

Postprzez Natlaa » 10 gru 2019, o 06:46

Najlepiej jak zapytasz o to dobrego lekarza medycyny estetycznej. Ja bym poleciła Tobie zabiegu regeneracyjne, które nie obciążają w żaden sposób naszej skóry. Co do dobrych lekarzy, którzy polecą zabiegi w zgodzie z naturą - dr Oksana Zarewycz, znajdziesz informacje w internecie
Avatar użytkownika
Natlaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 gru 2019, o 06:31

Re: Medycyna estetyczna Warszawa

Postprzez sasanka » 15 gru 2019, o 05:40

Zdecydowanie potwierdzam i również polecam. Dr Oksana to ogromna zwolenniczka pomagania naturalnemu pięknu i świetny lekarz w swojej specjalizacji. W dodatku przesympatyczna i ciepła osoba :)
sasanka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 gru 2019, o 05:33

Re: Medycyna estetyczna Warszawa

Postprzez supris » 15 gru 2019, o 13:49

Mieszkam w Warszawie ale postanowiłam udać się do Gdańska, tam znalazłam odpowiednią klinikę, gdzie mogłam w 100% zaufać. Mam trochę ponad 30 lat, niestety zmagałam się ze strasznymi i uciążliwymi zmarszczkami, jednak z pomocą przyszła mi https://malaklinikaurody.pl/ , panie tam pracujące bardzo profesjonalnie wykonały mi zabieg usuwania zmarszczek dzięki czemu wyglądam na swoje lata a nie ponad 40 letnią kobietę
supris
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 27 maja 2018, o 15:29

Re: Medycyna estetyczna Warszawa

Postprzez alex1234 » 18 gru 2019, o 16:02

No jeśli chodzi o medycynę estetyczną taką jak operacja uszu czy korekta nosa to tutaj polecam wam doktor Żukowską z Łodzi, z mojej rodziny dwie osoby miały wykonywane operacje przez tą doktor i efekty są bardzo ładne. Do tego dba o swoich pacjentów i jest sympatyczna.
alex1234
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 17 lut 2017, o 18:24

Re: Medycyna estetyczna Warszawa

Postprzez manikan » 21 gru 2019, o 23:06

Do warszawy to ja mam akurat daleko, ale rewelacyjny zabieg usuwania cellulitu to ja miałam w klinice dermed w Krakowie, fala uderzeniowa to jednak jedno z lepszych zabiegów jakie mogą istnieć, zwłaszcza dla zwłókniałego cellulitu
manikan
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 paź 2016, o 21:17

Re: Medycyna estetyczna Warszawa

Postprzez kaska.maska » 2 sty 2020, o 09:14

w Warszawie to polecam ci klinikę Demeter na Białostockiej. Już oni ci tam dobiorą odpowiednie zabiegi :) na początek to chyba bym ci poleciła zapisać się do doktor Biłyk - świetna pani dermatolog i lekarz od medycyny estetycznej
kaska.maska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 wrz 2016, o 20:42

Re: Medycyna estetyczna Warszawa

Postprzez muszelia » 18 sty 2020, o 06:26

sasanka napisał(a):Zdecydowanie potwierdzam i również polecam. Dr Oksana to ogromna zwolenniczka pomagania naturalnemu pięknu i świetny lekarz w swojej specjalizacji. W dodatku przesympatyczna i ciepła osoba :)

Warto powiedzieć że zabiegi P. dr Oksany Zarewycz są autorskie i bardzo skuteczne. Mało się mówi o tym jak dany lekarz jest na tyle dobry by tworzyć własne innowacyjne metody leczenia, zwłaszcza dermatologicznego czy medycyny estetycznej
muszelia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 18 sty 2020, o 06:25

Re: Medycyna estetyczna Warszawa

Postprzez helenka121 » 30 kwi 2020, o 14:44

W wyborze zabiegu pomoże cię lekarz pod warunkiem, że udasz się do odpowiedniej kliniki :) Mój lekarz z krakowskiej kliniki Prime Medic zawsze mi doradza, polecam to miejsce!
helenka121
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 30 kwi 2020, o 14:21

Re: Medycyna estetyczna Warszawa

Postprzez pycholka » 8 paź 2020, o 21:40

idż do doktor Sparażyskiej do Studia Elix w Warszawie i już tam pani doktor dobierze ci zabiegi odpowiednie do twojej wrażliwej cery :)
pycholka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 paź 2020, o 21:39

Re: Medycyna estetyczna Warszawa

Postprzez jonka123 » 21 paź 2020, o 20:48

Praca ze skóra wrażliwą nie jest taka prosta. Doskonale wiem, bo sama taką mam a lubię korzystać z medycyny estetycznej ;) Mogę polecić Ci moją panią dermatolog, dr Szczepańską - przyjmuje w AME na Ursynowie. Ma ogromne doświadczenie i świetnie radzi sobie z problematycznymi cerami. Odpowie na każde pytanie, dokładnie wszystko wyjaśni. Będziesz zadowolona, gwarantuję ci to :)
jonka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 paź 2020, o 20:48

Re: Medycyna estetyczna Warszawa

Postprzez dominika10 » 26 sty 2021, o 23:17

Według mnie najlepsza jest klinika ESDERM z Wroclawia. Może trochę daleko z Warszawy ale tamtejsi lekarze czynią cuda.
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]