Moje hobby

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Re: Moje hobby

Postprzez gaia » 21 sty 2018, o 23:09

bunshee napisał(a):
argo napisał(a):Serio mechanixy występują w wersji bezpalcowej? Masz jakieś zdjęcie? Bo aż nie wierze :P

LINK proszę bardzo bezpalcowe :D

masz je? Wygodne?
bunshee napisał(a):
argo napisał(a):o, różowy zawsze na czasie :D a tak w ogóle to jak z wytrzymałością? Zastanawiałam się nad zakupem ale ta cena ;/ troche mi się nie podoba xd

jeżeli chodzi o te rękawiczki to są najlepsze jakie miałam, nie mają sobie równych. cena jak cena, warto kupić raz a porządzne

Ja też wolę raz zapłacić za produkt, który posłuży przez lata niż co parę miesięcy kupować nowy sprzęt
bunshee napisał(a):
argo napisał(a):w ogóle co myślicie o ogrzewaczach do rąk? Używacie czy wolicie kupić porządne rękawiczki i nie bawić się w takie gadżety?

używałam jak jeszcze była jakaś fajna zima, a teraz z roku na rok to o zimie można zapomnieć :/

a jaki miałaś? Chciałam siostrze coś takiego kupić
gaia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 9 maja 2016, o 18:16

Re: Moje hobby

Postprzez argo » 2 lut 2018, o 22:09

bunshee napisał(a):LINK proszę bardzo bezpalcowe :D


o kurcze, nie wiedziłam ze mechanixy sa uzywane przez operatorów jednostek specjalnych ! ale super :D
bunshee napisał(a):ja też wolę raz zapłacić za produkt, który posłuży przez lata niż co parę miesięcy kupować nowy sprzęt


no w sumie racja. a jak z gwarancją na takie rękawiczki? jakakolwiek jest czy kupujesz i radz sobie potem sam jak cos sie stanie, rozklei itp ?
bunshee napisał(a):używałam jak jeszcze była jakaś fajna zima, a teraz z roku na rok to o zimie można zapomnieć :/

fakt, teraz to juz lżejsze ciuchy się powinno zakładać, bo za gorąco w typowo zimowych . rękawiczki juz nie sa potrzebne, ewentualnie Contigo w dłoń i mozna ogrzać na nim ręce jadąc rano do pracy i przy okazji napić się goracej kawy ;3
Avatar użytkownika
argo
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 19 sie 2017, o 00:30

Re: Moje hobby

Postprzez Malinka » 8 kwi 2018, o 16:47

Pierwszy raz słyszę o takowej firmie rękawiczek, bezpalcowe są bardzo dobre na rower, szczególnie w góry, gdy nie chce się mieć odcisków. Kobieta z odcinkami na dłoniach w biurze nie prezentuje się najlepiej... Ja po jeździe w terenie miałam kiedyś z tym spory problem. No ale MTB to już taki styl. Nic na to nie poradzę.
Malinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 16:36

Re: Moje hobby

Postprzez agataddz » 8 kwi 2018, o 20:16

Malinka napisał(a):Pierwszy raz słyszę o takowej firmie rękawiczek, bezpalcowe są bardzo dobre na rower, szczególnie w góry, gdy nie chce się mieć odcisków. Kobieta z odcinkami na dłoniach w biurze nie prezentuje się najlepiej... Ja po jeździe w terenie miałam kiedyś z tym spory problem. No ale MTB to już taki styl. Nic na to nie poradzę.

wybierasz proste trasy po górkach czy coś bardziej ekstremalnego?
agataddz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 19:19

Re: Moje hobby

Postprzez Malinka » 8 kwi 2018, o 20:55

Ogólnie to staram się takie bardziej ekstremalne - chociaż to bardzo subiektywne wrażenie. W sumie jeżdżę tak żeby nie zniszczyć roweru. Nie mam jakiegoś ultra profesjonalnego ale jestem z niego zadowolona bo wystarcza na moje potrzeby i trasy górskie :) Najważniejsze że są emocje!
Malinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 16:36

Re: Moje hobby

Postprzez Agro » 8 kwi 2018, o 21:07

Malinka napisał(a):Ogólnie to staram się takie bardziej ekstremalne - chociaż to bardzo subiektywne wrażenie. W sumie jeżdżę tak żeby nie zniszczyć roweru. Nie mam jakiegoś ultra profesjonalnego ale jestem z niego zadowolona bo wystarcza na moje potrzeby i trasy górskie :) Najważniejsze że są emocje!


A jaki masz rower? Zdarzyło Ci się już coś uszkodzić przez przypadek ? :D mnie też ostatnio zaintrygowała jazda po górach i lasach, mtb to coś dla mnie ale dopiero się zagłębiam w temat :)
Agro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 20:32

Re: Moje hobby

Postprzez lissandra » 9 kwi 2018, o 15:15

Agro napisał(a):A jaki masz rower? Zdarzyło Ci się już coś uszkodzić przez przypadek ? :D mnie też ostatnio zaintrygowała jazda po górach i lasach, mtb to coś dla mnie ale dopiero się zagłębiam w temat :)

jak już rozmawiamy o takich rowerach to sama mogę powiedzieć że niedawno kupiłam swojego rometa ( co prawda na raty 0%). I szczerze mówiąc, czekam z niecierpliwością na kolejne wyprawy :D
lissandra
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 kwi 2018, o 22:26

Re: Moje hobby

Postprzez hanula99 » 10 kwi 2018, o 18:29

lissandra napisał(a):jak już rozmawiamy o takich rowerach to sama mogę powiedzieć że niedawno kupiłam swojego rometa ( co prawda na raty 0%). I szczerze mówiąc, czekam z niecierpliwością na kolejne wyprawy :D

jaki masz model? skoro na raty to chyba trochę kosztował?
hanula99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 13:27

Re: Moje hobby

Postprzez Hadassa » 10 kwi 2018, o 21:43

Proszę zakończyć spam romera... Czy juz w każdym temacie musi być o nim mowa ?
Polecą bany. Potraktujcie to jako potrójne ostrzeżenie...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Moje hobby

Postprzez komm » 13 kwi 2018, o 11:39

Pożeram książki w każdej możliwej ilości ;) Bliscy twierdzą, że to nie hobby, a nałóg.

komm
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 13 kwi 2018, o 11:20

Re: Moje hobby

Postprzez Hakur » 21 kwi 2018, o 19:18

Ja jestem fanem jednośladów. od niedawna mam prawko , więc zaczynam gorący okres poszukiwań tej jednej jedynej , maszyny dla siebie :D
Hakur
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 kwi 2018, o 19:06

Re: Moje hobby

Postprzez Akselik » 21 kwi 2018, o 20:21

Hakur napisał(a):Ja jestem fanem jednośladów. od niedawna mam prawko , więc zaczynam gorący okres poszukiwań tej jednej jedynej , maszyny dla siebie :D

co musi mieć takie jednoślad ? masz jakieś swoje must have ? no i jaka cena Cię interesuje
Akselik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 kwi 2018, o 16:06

Re: Moje hobby

Postprzez DoradcaOnlineBajaj » 23 kwi 2018, o 16:42

Hakur napisał(a):Ja jestem fanem jednośladów. od niedawna mam prawko , więc zaczynam gorący okres poszukiwań tej jednej jedynej , maszyny dla siebie :D

Witaj,
Jeżeli interesuje Cię nowa maszyna to zapraszam do zapisu na jazdę próbną Dominarem 400 SPAM Może to właśnie ten motocykl zostanie Twoim numerem jeden! :)

Pozdrawiam,
Piotrek
Doradca Online Bajaj

Ostatnio edytowano 1 lip 2018, o 21:17 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
DoradcaOnlineBajaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 21:34

Re: Moje hobby

Postprzez agusiatka » 23 kwi 2018, o 18:51

DoradcaOnlineBajaj napisał(a):
Hakur napisał(a):Ja jestem fanem jednośladów. od niedawna mam prawko , więc zaczynam gorący okres poszukiwań tej jednej jedynej , maszyny dla siebie :D

Witaj,
Jeżeli interesuje Cię nowa maszyna to zapraszam do zapisu na jazdę próbną Dominarem 400 SPAM Może to właśnie ten motocykl zostanie Twoim numerem jeden! :)

Pozdrawiam,
Piotrek
Doradca Online Bajaj

gdzie na dolnym śląsku można się umówić na jazdę próbną?

Ostatnio edytowano 1 lip 2018, o 21:18 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
agusiatka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 kwi 2018, o 18:36

Re: Moje hobby

Postprzez DoradcaOnlineBajaj » 29 maja 2018, o 12:23

agusiatka napisał(a):gdzie na dolnym śląsku można się umówić na jazdę próbną?

Agusiatka,
Jeżeli interesuje Cię jazda próbna to zapraszam do wypełnienia krótkiego formularza SPAM gdzie wpisujesz miasto, w którym chciałabyś odbyć swoją jazdę testową. Wszystkie niezbędne informacje zostaną Ci przekazane telefonicznie.

Pozdrawiam,
Piotrek
Doradca Online Bajaj

Ostatnio edytowano 1 lip 2018, o 21:18 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
DoradcaOnlineBajaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 21:34

Re: Moje hobby

Postprzez priston » 15 lis 2018, o 15:24

Moim hobby jest uroda : )

Profesjonalna chirurgia stomatologiczna pozwala zapewnić piękny uśmiech
priston
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 lis 2018, o 15:06

Re: Moje hobby

Postprzez dAnna » 31 mar 2019, o 17:52

Moim hobby są sporty walki - SPAM :)

Ostatnio edytowano 1 kwi 2019, o 21:45 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
dAnna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 mar 2018, o 12:28

Re: Moje hobby

Postprzez Maria01 » 11 kwi 2019, o 15:46

Książki i jeszcze raz książki
Maria01
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 11 kwi 2019, o 15:37

Re: Moje hobby

Postprzez Jakub458 » 30 lip 2019, o 13:01

czy ja wiem czy sporty walki to spam
bardzo fajne hobby
Jakub458
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 lip 2019, o 12:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje hobby

Postprzez UlaM26 » 8 gru 2019, o 11:08

Ja stawiam przede wszystkim na zdrowie i również staram się dbać o urodę, dlatego jeśli macie trochę wolnego czasu to warto odwiedzić https://altermag.pl/ gdzie traficie na wiele ciekawych wskazówek oraz porad jak się za to odpowiednio zabrać, aby nasze życie przede wszystkim zmieniało się na lepsze i tak samo również samopoczucie :)
UlaM26
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 30 cze 2018, o 13:12

Re: Moje hobby

Postprzez kawa » 20 gru 2019, o 13:13

Moim hobby jest czytanie naukowych książek. Zawsze interesowałam się takimi kwestiami, lubiłam się w tym kierunku rozwijać. Dlatego bardzo spodobały mi się książki od fundacji enarche - publikacje o teorii inteligentnego projektu. Wszystkim osobom ciekawym świata polecam lekturę tych książek.
kawa
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 14 sty 2018, o 11:51

Re: Moje hobby

Postprzez TPS2020 » 11 lut 2020, o 15:24

Moje hobby to KAJAK-POLO.

Trenerzy personalni ze Szczecina -> http://trener-personalny-szczecin.pl/
TPS2020
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 11 lut 2020, o 14:57

Re: Moje hobby

Postprzez zenkar » 6 mar 2020, o 10:58

Od dziecka lubiłam grać w planszówki i wszelkiego rodzaju gry planszowe. Dzięki nim mogę się wyluzować i spędzić czas z przyjaciółmi.

zenkar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 27 lis 2019, o 14:52

Re: Moje hobby

Postprzez Bucio994 » 22 gru 2020, o 10:54

Oooo świetnie, ja też uwielbiam śpiewać
Bucio994
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 27 lis 2020, o 11:09

Re: Moje hobby

Postprzez malinowatrufla » 18 sty 2021, o 13:54

ksiazki i filmy historyczne, biograficzne, zdecydowanie to moje hobby . ostatnio mialam ta przyjemnosc ogladac film Zieja, jest na vod juz od kilku tygodni, baardzo fajny, to taka wedrowka przez wydarzenia historyczne, ciekawie opowiedziana
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]