Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez Onlla » 15 lis 2019, o 10:12

Męzczyzni w sumie boja sie pieknych kobiet! Moze pieknych i niedostepnych! Popatrza sobie i to w-ko, wiec po co ta zazdrosc dziewczyny! Ja tez lubie sobie popatrzec na piekne kobiety i wcale im nie zazdroszcze! Choc moge sobie wyobrazic, ze to nieprzyjemne uczucie jak stoisz obok, a twoj ukochany za innymi wzrokiem biega!!! - to szlag by mnie trafil!!! - jak mozna sie ogladac za druga w towarzystwie tej pierwszej!!!??? Jesli nie jestesmy razem - niech patrzy do woli!!!
Wracając do tematu to najlepsze efekty na cellulit dają zabiegi, polecam ten gabinet w Gliwicach https://arteclinic.pl/medycyna-estetyczna Powinni dobrać Wam odpowiednie zabiegi na cellulit.
Avatar użytkownika
Onlla
Miła Kobietka
 
Posty: 45
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 10:53

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez masek » 4 gru 2019, o 18:21

Takie domowe sposoby faktycznie działają? Jakoś nie chce mi się wierzyć w takie cuda. Ciężko jest zwalczyć cellulit.
masek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 gru 2019, o 18:16

Re: Domowe spoosoby na cellulit; cytryna, kawa...

Postprzez manikan » 21 gru 2019, o 23:25

u mnie najbardziej na zwłókniały cellulit to pomogła właśnie fala uderzeniowa w klinice dermed w Krakowie, serio, najlepsza metoda. A ogólnie to lbuię tam do nich chodzic bo mają bardzo profesjonalny i miły personel
manikan
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 17 paź 2016, o 21:17
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]