Jakie sukienki są teraz w modzie na studniówkę?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Jakie sukienki są teraz w modzie na studniówkę?

Postprzez olajamroz » 15 sty 2020, o 09:30

Jakie sukienki są teraz w modzie na studniówkę? Obejrzałam i przymierzyłam już tyle, że aż boli głowa i nie potrafię się zdecydować. Dziewczyny, w czym wy idziecie na swoje studniówki?
olajamroz
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2 sty 2019, o 10:18

Re: Jakie sukienki są teraz w modzie na studniówkę?

Postprzez tereskac1 » 15 sty 2020, o 20:48

Ja bym założyła tą antracytową sukienkę, bo mała czarna zbyt już spowszechniała.
Jest dopasowana do ciała, ma rękaw do 3/4.
Ładnie się układa i wygodnie się nosi.
Można ją dostać na oficjalnej str.Cross Jeans, w dziale damskich sukienek, kod prod: 92116-021
tereskac1
Fajna Kobietka
 
Posty: 164
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 13:34

Re: Jakie sukienki są teraz w modzie na studniówkę?

Postprzez wercia555 » 16 sty 2020, o 18:10

Też mi się podoba ta sukienka o której mówi Tereska, Olajamroz rozważ jej założenie :)
wercia555
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 12:05

Re: Jakie sukienki są teraz w modzie na studniówkę?

Postprzez Haska » 21 sty 2020, o 18:53

Wystarczy zajrzeć do popularnego sklepu w sieci, by wiedzieć jakie sukienki są obecnie w modzie studniówkowej. Na merg masz do wyboru suknie długie i krótkie, w różnych kolorach i rozmiarach. Wybierz taką, w której będziesz się dobrze czuła. Oto przykład:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Haska
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 19 lis 2013, o 16:27

Re: Jakie sukienki są teraz w modzie na studniówkę?

Postprzez stylistamody » 22 sty 2020, o 11:07

O, jaki sentymentalny wątek. Kiedy ja miałam studniówkę modne były krótkie sukienki, absolutnie nie długie, nie balowe, żadne suknie z kołem. Z perspektywy czasu, to był pierwszy i ostatni bal na jakim byłam i w sumie poszłabym w tiul. Spódnica tiulowa midi, do tego jakaś super bluzka, bez rękawów, np z cekinami lub w brokatem. Nie bałabym się czerni czy granatu. Ma być Ci wygodnie, to pierwszy dorosły bal, ale nie zapominaj, że nadal jesteś w szkole. Załóż wygodne trampki i baw się doskonale. No i nie zapomnij o ozdobach- bransoletkalub ozdoby do włosów?
stylistamody
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 09:10

Re: Jakie sukienki są teraz w modzie na studniówkę?

Postprzez elacara » 4 lut 2020, o 11:57

Polecam sklep lejdi. Do tej pory nie zawiodłam się na zakupach u nich i myślę, że się nie zawiodę.
elacara
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 lut 2019, o 10:53

Re: Jakie sukienki są teraz w modzie na studniówkę?

Postprzez wercia555 » 4 lut 2020, o 20:34

Sukienka o której mówi Haska wydaje mi się na super bal karnawałowy i to w pałacach, a nie na studniówkę.
Ja bym może jeszcze spróbowała taką z szarego melanżu, 3/4 rękawa, zapięcie z tyłu na zamek.
Ma lekko rozszerzany krój. Producentem jest Cross Jeans, produkt możecie znaleźć na ich stronie, dział sukien na wieczór w dziale kobiecym.
Kod prod: 92114-004. Moim zdaniem z dodatkami, które wyróżnią nas będzie dobrze pasować.
wercia555
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 12:05

Re: Jakie sukienki są teraz w modzie na studniówkę?

Postprzez tereskac1 » 5 lut 2020, o 19:17

Faktycznie sukienka, którą proponuje Haska wydaje się bardziej na bal karnawałowy niż na studniówkę, ale to moja ocena.
tereskac1
Fajna Kobietka
 
Posty: 164
Dołączył(a): 18 cze 2019, o 13:34

Re: Jakie sukienki są teraz w modzie na studniówkę?

Postprzez ladypinki » 8 lip 2020, o 18:04

Myślę że kreacje do ziemi z mody nigdy nie wyjdą! Ja w tym roku kupiłam sobie dlugą, czerwoną piękność z koronką. Koleżanki były mega zazdrosne! Znalazłam ją w butiku Velpa :D
ladypinki
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 8 lip 2020, o 17:55

Re: Jakie sukienki są teraz w modzie na studniówkę?

Postprzez trzebka » 17 lip 2020, o 15:28

wydaje mi się że teraz w modzie minimalizm i bardziej sie zwraca uwage na jakość materiału a nie pstrokatość
trzebka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 lip 2020, o 15:23
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]