Wasze kosmetyki godne polecenia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez tretre » 24 sty 2020, o 08:48

jeśli chodzi o pielęgnacje to ja odkryłam nową serię eveline. Zupełnie przypadkiem jak byłam w rossmannie to zobaczyłam I Love Vegan Food od Eveline , akurat jest promocja to wzięłam kilka produktów (dwa kremy do rąk, krem rozświetlający camu). Od zakupy używam tych kosmetyków dzień i w dzień i jestem pod mega wrażeniem. Super są :)
tretre
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 cze 2019, o 18:58

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez donatka » 15 lut 2020, o 23:14

długo szukałam dobrej pomadki do ust, bardzo mi odpowiada sztyft opeparol z olejem z wiesiołka i masłem shea. Super na usta działa, mróz, wiatr im nie straszne, skóra ust jest dobrze zabezpieczona i nawilżona.
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez BlackWolf » 14 mar 2020, o 14:42

Jeśli któraś z was ma problemy z włosami, to polecam Nioxin Hair System No. 3 do włosów farbowanych.
Już po pierwszym zabiegu moje włosy odżyły, było widać znaczną różnicę. Kuracji jeszcze nie ukończyłam a już jestem mega zadowolona z efektów, są gęstsze, lśniące i zdrowsze a było z nimi naprawdę źle.
Zestaw może nie należy do tanich, ale warto choć raz zainwestować. Ja zdecydowałam się na ten z olaplex:
Obrazek

Co do samego Olaplexu, to jakoś cudów na moich włosach nie zdziałał mimo, że ma sporo pozytywnych opinii.
Niestety u mnie oddzielny zabieg olaplexem nie sprawdza się, więc poleciłabym zakup bez niego, jest tańszy.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Katie_38 » 15 mar 2020, o 13:31

Totalna nowość w mojej kosmetyczce, ale już zakochałam się w tym kremie - krem pod oczy nawilżająco-kojący Vegan Museli Bielendy. Co jakiś czas zmieniam kremy pod oczy i testuję nowości. Z tym zostanę na pewno na dłużej. Idealnie zmiękcza skórę pod oczami, niweluje opuchliznę,odzywia, pielęgnuje, pachnie obłędnie.
Katie_38
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 sie 2018, o 14:39

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Asiaa1 » 16 mar 2020, o 11:17

Według mnie godne polecenia są kuracje do włosów Seboradin. Osobiście borykam się z ogromnym problemem wypadania włosów. Fryzjerka poleciła mi kurację na wypadanie włosów Seboradin w skład której wchodzą: szampon, balsam maska i ampułki. Używam jej od 2 miesięcy i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że problem wypadania znacząco się zmniejszył! Najważniejsza jest systematyczność w wcieraniu ampułek. Dokupiłam sobie też ich suplement diety Pro Care Complex m.in z biotyną, który też świetnie się sprawdza. Polecam!
Asiaa1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 mar 2020, o 10:53

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez anna98 » 20 mar 2020, o 10:50

Cześć :)
Moje włosy są bardzo wymagające jeśli chodzi o ich pielęgnacje :D
anna98
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 mar 2020, o 14:44

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez kaska.maska » 24 mar 2020, o 18:34

to ja polecę coś z kolorówki :) paletka charming mocha z eveline. Ja ją uwielbiam i panie, które lubią brązy to też będą zadowolone. Jakościowo te cienie też super stoją. W drogeriach internetowych nie jest jakaś droga więc można zakupic i wypróbować ;)

Obrazek
kaska.maska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 wrz 2016, o 20:42

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez wera039 » 1 kwi 2020, o 03:06

OLEJEK AFRA - Zapach Orientu to moje cudene odkrycie. Kremy, kosmetyki do makijażu - tego tu pełno. A ten "mój" olejek - bogactwo tradycji egipskich, wszystko naturalne, zdrowe, bec chemii. Nawilża, odzywia i tak pięknie pachnie :) kocham zapach i skóre po nim. Poza tym ma wiele innych zalet ale kto chce to sobie sam sprawdzi , polecam od siebie
wera039
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 cze 2014, o 19:26

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Dorotka-a » 1 kwi 2020, o 20:08

Mega polecam krem do rąk z Białego Jelenia z takiej serii Apteka Alergika! :D Dosłownie uratował mi dłonie po tym, jak zniszczyłam sobie skórę agresywnym mydłem do rąk :? Stosowałam po każdym myciu. Dodatkowo mycie naczyń w rękawiczkach, sprzątanie też. Zero długiego moczenia dłoni. Delikatne mydło do mycia + ten krem i duuuuża ulga!
Dorotka-a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1 kwi 2020, o 19:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez majeczka998 » 10 kwi 2020, o 20:42

Pat and Rub! Zdecydowanie najlepsza polska marka kosmetyków naturalnych. Jak sama nie moglam sie przekonac do ekologicznych produktow, dopiero ich kosmetyki otworzyly moje oczy! Teraz nie kupuje nic innego niż właśnie naturalne kosmetyki :)
majeczka998
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 sie 2019, o 20:58

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez ola098 » 23 kwi 2020, o 11:49

Ja śmiało mogę polecić Produkty medyczne ! :)
ola098
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 kwi 2020, o 12:32

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez MarlenaMi » 23 kwi 2020, o 12:50

Hejka!
Zachęcam Was do sprawdzenia konkursu, w którym można wygrać m.in. BON do Rossmana!
konkursomania.pl
Naprawdę polecam jako forumowiczka!
MarlenaMi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 12:47

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez maluutka » 23 kwi 2020, o 14:17

A może macie coś na cellulit naturalnego?
Avatar użytkownika
maluutka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 13:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez koksa » 25 cze 2020, o 18:41

Wszystkie produkty od Novaclear! Są rewelacyjne. Wybór produktów jest duży. Maja też kremy z filtrem do skóry suchej który rewelacyjnie sprawdza sie również pod makijaż.
koksa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 cze 2020, o 08:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Janinka » 28 cze 2020, o 19:17

koksa napisał(a):Wszystkie produkty od Novaclear! Są rewelacyjne. Wybór produktów jest duży. Maja też kremy z filtrem do skóry suchej który rewelacyjnie sprawdza sie również pod makijaż.

'
Dermokosmetyki NovaClear są zdecydowanie godne uwagi! Przede wszystkim jest to polska marka, którą warto wspierać, gdyż ich produkty mają bardzo dobre składy, są wysokiej jakości, maja różne serie dostosowane do rodzajów skóry, a do tego są atrakcyjne cenowo!
Janinka
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 20:48

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez intime » 11 sie 2020, o 14:57

Czy są tutaj dziewczyny, które mają problem z cera naczynkową? Jeśli tak to polecam krem Niverosin. W drogeriach go nie dostaniecie, bo jest to kosmetyk apteczny. Ma jednak rzeczywiście dobre działanie i jest to jeden z tych niewielu kosmetyków w przypadku ktorych obietnice są realnie spełniane.
Stosuję codziennie na noc od dobrych 3 miesięcy, zaczerwienienia z miesiąca na miesiąc wyraźnie się zmniejszają. Trzeba być cierpliwym oraz poczekać na rezultat. Wzmacnia pękające naczynka. Miałam początki trądziku różowatego, przy systematycznym korzystaniu objawy znacznie się zmniejszają.
Kosmetyk nie jest za bardzo rozreklamowany, sama dowiedzialam sie o nim dopiero od mojej pani dermatolog. A szkoda, bo skladowo jest lepiej od wiekszości tego co znajdziecie w standardowych sklepach.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
intime
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 17 wrz 2018, o 14:38

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez mikka85 » 19 sie 2020, o 18:11

Mogę polecić biologique recherche lotion p50 https://skleppieknoscdnia.pl/pl/c/lotion/34
Lotion naprawdę wart swojej ceny. Mam tłusty typ cery i mogę spokojnie przyznać, że widzę dużą poprawę. Lotion zmniejszył wydzielanie sebum, zmatowił i ogólnie poprawił kondycje mojej skóry. Polecam serdecznie!!
mikka85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 cze 2018, o 10:25

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez jowcia » 23 sie 2020, o 17:38

a ja polecam naturalne kosmetyki od orientany! moje ulubione produkty to krem do rak ze sluzem slimaaka i bio maska tez ze sluzem slimaka, maska glow, i balsam w kostce bardzo fajna sprawa, maly i pachnacy!
jowcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 sty 2019, o 15:02

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez monicabe » 22 wrz 2020, o 13:49

Sama mam skórę naczynkową ale jej stan jest i tak o wiele lepszy niz w przeszłosci. Wyprowadzilam skórę za pomocą odpowiedniej pielęgnacji jak równiez diety i suplementacji. Jeszcze jest trochę do zrobienia, ale różnica jest ogromna.
Połaczyłam tabletki niverosin z odpowiednimi kosmetykami.
Poprawe osiągnęłam w trakcie 16 tygodni. Może to niemało ale wiele środków nie działa od razu.... . Rano myłam twarz emulsją Cerave, nakladalam tonik Polny warkocz, kwas hialuronowy The Ordinary, maść Elidel i po 20 min krem Natural Moisturizing Factors The Ordinary i na to filtr 50.
Wieczorem zmywalam filtr i makijaż skwalanem, myłam emulsja, na to tonik, kwas hialuronowy i plus krem Niverosin (krem ma w sobie diosminę oraz hesperydynę a to bardzo ważne składniki kremów do twarzy z cerą naczynkową bo wzmacnia to naczynka - inne kremy nie będą miały takiego działania, jedynie co działanie nawilżające). - i tak konsekwentnie przez 16 tygodni.
Avatar użytkownika
monicabe
Miła Kobietka
 
Posty: 81
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 13:15

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez st_mruk » 27 wrz 2020, o 19:54

skin 79 krem bb od https://sachi.pl :)
st_mruk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 wrz 2020, o 19:48

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez rogatka » 1 lis 2020, o 18:01

Krem Dermaveel do wrażliwej, suchej, pękającej i atopowej skóry. Mój nr1 z apteki.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Dorotka-a » 3 lis 2020, o 22:15

Na pewno wart uwagi jest krem do rąk z serii "Apteka Alergika" Biały Jeleń! Zwłaszcza w trudnych przypadkach, to znaczy jak skóra jest sucha, szorstka i piekąca. Naprawdę bardzo mi pomógł jak musiałam dezynfekować ręce non stop i przez to były w opłakanym stanie!
Dorotka-a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1 kwi 2020, o 19:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Ginger333 » 4 lis 2020, o 12:27

nie wiem do końca o jakie kosmetyki pytasz, ale ja napiszę o tych które ja używam, może skorzystasz. Od jakiegoś czasu ja używam dermokosmetyków, zaczęłam od polskich firm, czasem pozwalam sobie na droższe. Skóra atopowa dzięki temu mniej kaprysi.
Ginger333
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 4 lis 2020, o 12:21

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Dorotka-a » 4 lis 2020, o 18:47

Ginger333 napisał(a):nie wiem do końca o jakie kosmetyki pytasz, ale ja napiszę o tych które ja używam, może skorzystasz. Od jakiegoś czasu ja używam dermokosmetyków, zaczęłam od polskich firm, czasem pozwalam sobie na droższe. Skóra atopowa dzięki temu mniej kaprysi.


Ja właśnie zaczęłam zwracać uwagę, które kosmetyki są w 100% polskie, a które nie. Stąd też częściej teraz kupuję polskie marki, bo uważam, że są też dobrej jakości :) Z uwagi na to właśnie częściej kupuję np. kosmetyki Biały Jeleń, bo nie dość, że tak długo są na rynku, to jeszcze są polskie ;-) jak dla kogoś też jest to ważne skąd pochodzi kosmetyk to polecam mega :D
Dorotka-a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1 kwi 2020, o 19:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez borówka » 14 lis 2020, o 09:38

Jeśli ktoś z Was szukałby naturalnych kosmetyków z CBD, to polecam zajrzeć na stronę: https://kanabifarm.pl/ . Jak widać produkty takie nie są tam wcale drogie, a mają naprawdę bardzo dobry, przyjazny dla skóry skład. Poza tym firma ta ,sama produkuje swoje suplementy, więc tym bardziej w mojej opinii warto uderzyć do nich i tam zrobić zakupy.
borówka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 cze 2020, o 13:22
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]