Nie mam ochoty na seks

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Nie mam ochoty na seks

Postprzez Kammite » 5 wrz 2019, o 07:29

U mnie libido równa sie -1. Masakra jakś, jak brałam tabsy to było chyba z -10 :/
Tabletek nie biorę bo dla symbolicznego seksu szkoda mi kasy i zdrowia.
Ostatnio miałam fajny moment, że autentycznie chciało mi się, mąż zadowolony i ja też, ale minęło :( i nie wraca.
Mąż to już nawet nie próbuje
CO robić?
Kammite
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 wrz 2019, o 07:27

Re: Nie mam ochoty na seks

Postprzez xena » 5 wrz 2019, o 10:17

U nas z seksem jest bardzo różnie... Nieraz przychodzi miesiąc gdzie mam ochotę kilka razy w tygodniu, a nieraz 3 razy w miesiącu... Nie wiem od czego to zależy... Mąż w łóżku stara się robić wszystko tak jak lubię i zawsze powtarza mi, że jestem najważniejsza... Ogólnie zamówiłam sobie tabletki libido therapy..... Od wczoraj biorę i mam do nich duże oczekiwania, wyczytałam na forum że niektórym dziewczynom pomogły.....
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Nie mam ochoty na seks

Postprzez Drzazsa » 5 wrz 2019, o 13:59

Radziłabym wybrać się do terapeuty - seksuolog albo psycholog z odpowiednią specjalizacją. Wybrać się razem z mężem. Pomyśl może o zmianie stylu życia - może jesteś mało aktywne i źle się odżywiasz?
Avatar użytkownika
Drzazsa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 wrz 2019, o 13:37

Re: Nie mam ochoty na seks

Postprzez Kammite » 6 wrz 2019, o 07:53

No ja mam ogromny problem z werbalizowaniem potrzeb. Jak kiedyś, na początku, zapytał, co najbardziej lubię w łóżku, to aż się zacięłam, wymamrotałam coś tam zupełnie bez sensu - a przecież doskonale wiem, co lubię. I nie chodzi o to, ze się wstydzę seksu, bo się nie wstydzę, ale generalnie wstydzę się mówić, czego chcę - na każdej płaszczyźnie. Dobijające. Kiedyś chodziłam do psychologa, ale babka dziwna była. Na jednym ze spotkań oświadczyła, ze powinnam się z nim rozstać, bo go nie kocham - to dlaczego zawsze, jak go widzę, zaczynam się uśmiechać, nogi mam miękkie, dlaczego uwielbiam jego obecność, czuję się przy nim bezpiecznie? Co do tabletek to również sie nad nimi zastanawiałam ale obawiam się, że nie podziałają. Kiedyś brałam inne, asequrellę i na początku trochę działały, potem przestaly.
Kammite
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 wrz 2019, o 07:27

Re: Nie mam ochoty na seks

Postprzez Pena » 6 wrz 2019, o 10:06

Działają, biorę libido therapy od 4 miesięcy. Ochota na seks wróciła i to czasami mam wrażenie że jest większa niż kiedyś :P
Mąż zadowolony i to bardzo...... Ogólnie wcześniej również miałam rozkminy czy jest to placebo czy nie ale potem postanowiłam przetestować i jestem zadowolona bo okazało się, ze jednak placebo to nie jest, jak tak na mnie wpływa. Nie twierdzę, ze na Ciebie również tak podziała bo rożnie to działa na różne kobiety, ale moim zdaniem warto jest zobaczyć.A i asequrella to zupełnie inny środek, jest dedykowany do brania przy tabletkach anty i ma chronić wątrobę ale sam w sobie nie zwiększa ochoty na seks.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Nie mam ochoty na seks

Postprzez xena » 9 wrz 2019, o 07:19

Kiedy widzialaś pierwsze efekty?
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27

Re: Nie mam ochoty na seks

Postprzez Pena » 10 wrz 2019, o 10:27

Po tygodniu mniej więcej, potem było już tylko lepiej :) No i z tego co czytałam to trzeba brać tabletki regularnie bo jedynie przy regularnym przyjmowaniu mozna liczyć na dobre rezultaty.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Nie mam ochoty na seks

Postprzez mszulc » 24 sty 2020, o 10:42

być może ma to związek z lękami, może być wiele powodów, poproszę o kontakt być może potrafię pomóc:
https://gorzowpsycholog.pl/
mszulc
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 sty 2020, o 10:40

Re: Nie mam ochoty na seks

Postprzez martajaszkul » 27 sty 2020, o 10:00

mszulc napisał(a):być może ma to związek z lękami, może być wiele powodów, poproszę o kontakt być może potrafię pomóc:
https://gorzowpsycholog.pl/



Ja również serdecznie polecam tego psychologa - pomóc osobom w kryzysie wcale nie jest łatwym zadaniem jednak Pani Marta radzi sobie doskonale.
martajaszkul
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 sty 2020, o 09:58

Re: Nie mam ochoty na seks

Postprzez ellena » 12 lut 2020, o 20:30

Może to być wynik źle dobranej antykoncepcji, jeżeli takową stosujemy. Ja wiem sama po sobie, gdyż miałam zmienioną chyba trzy razy antykoncepcję bo po pierwsze źle się czułam i miałam spadek libido. Dopiero jak zaczelam stosowac belarę to wszystko się unormowało. I ochota na sex wróciła z powrotem.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Nie mam ochoty na seks

Postprzez Zofia9179 » 13 lut 2020, o 14:02

I w czym problem?
Zofia9179
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lut 2020, o 14:00
Lokalizacja: Mława

Re: Nie mam ochoty na seks

Postprzez Hania1878 » 15 lut 2020, o 19:58

No juz chyba teraz w niczym ;-)
Hania1878
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 15 lut 2020, o 19:16

Re: Nie mam ochoty na seks

Postprzez Ada90 » 19 mar 2020, o 06:16

Powiedz co lubisz i zrealizujcie wedle tego stosunek. Jeżeli za szybko kończy po 1 razie odetchnijcie chwile i zacznij go podniecać pocałunki z jezyczkiem dają lepszy efekt niż pieszczoty oralne. Ten drugi raz może z poczatku być wymuszany, ale po chwili powinno być jak za pierwszym razem. Zapytaj go o jego fantazje, jeżeli uda Ci się ją zrealizować podniecenie przełoży sie dla Ciebie. Pogadajcie co było.fajne a co nie po stosunku. Daj mu się wylizać, jeżeli twierdzi, że to nie higieniczne to wspólczuje. Może nie miałaś porzadnego łechtaczkowego orgazmu i tak do końca nie wiesz po co to wszystko.
Ada90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 mar 2020, o 05:42

Re: Nie mam ochoty na seks

Postprzez Kaja20000 » 15 kwi 2020, o 12:07

no ja po tabletkach też miałam tragiczne libido, a raczej jego brak, teraz nie stosuję pigułek, tylko tester ze śliny Afrodyta - wyznaczam w ten sposób dni płodne i wiem co i kiedy mogę, a libido jest w normie znów
Kaja20000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 28 gru 2019, o 22:36

Re: Nie mam ochoty na seks

Postprzez Jovitta88 » 21 kwi 2020, o 13:37

Brak ochoty na współżycie i bliskość u mnie występowało po pigułkach, a do tego doszło jeszcze zapalenie tarczycy i inne schorzenia, wiem teraz że to było przyczyną, obecnie zabezpieczam się mechanicznie zakładając błonę dopochwową tylko przed współżyciem, nie czuć jej, łatwo się zakłada i dobrze chroni
Jovitta88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 kwi 2020, o 13:16

Re: Nie mam ochoty na seks

Postprzez krupnik12 » 17 gru 2020, o 16:51

Zdecydowanie powinnaś udać się po pomoc do terapeuty. Nie zawsze leki są rozwiązaniem na wszystkie problemy. Emocje i nerwy mają bardzo duże znaczenie na funkcjonowanie naszego organizmu, dlatego warto skonsultować się z jakimś psychologiem. W https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ możesz skorzystać z wizyty u seksuologa.
krupnik12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 gru 2020, o 12:21

Re: Nie mam ochoty na seks

Postprzez tomello » 29 gru 2020, o 11:47

Może jakieś zabawki erotyczne dla gry wstępnej?

tomello
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 gru 2020, o 15:57

Re: Nie mam ochoty na seks

Postprzez autocash » 13 sty 2021, o 11:37

Może to wina podniecenia z jednej lub drugiej strony>
autocash
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 sty 2021, o 11:34

Re: Nie mam ochoty na seks

Postprzez FoxPani » 5 lut 2021, o 23:23

Mam nadzieję, że jesteś lepszy
FoxPani
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 5 lut 2021, o 23:17

Re: Nie mam ochoty na seks

Postprzez Witalka » 8 gru 2022, o 22:51

moze on cie nie podnieca? zaloz konto np na adoreo popisz z roznymi facetami (jeszczcze na tym zarobisz) i zobacz czy to kwestia libido
Witalka
Fajna Kobietka
 
Posty: 152
Dołączył(a): 12 sie 2017, o 21:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]