Meblościanki, hit czy kit?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Meblościanki, hit czy kit?

Postprzez pelsonek » 23 maja 2019, o 12:48

Co myślicie o meblościankach? Powiem szczerze,że ja ciągle mam w pamięci te z domu moich dziadków, te dawne, od podłogi do sufitu, z zatrważającą ilością witrynek, półeczek i szafeczek :P ale dziś produkują wersje nowoczesne, mniejsze. Jak sądzicie, chcielibyście mieć takie w domu?
pelsonek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 mar 2019, o 23:31

Re: Meblościanki, hit czy kit?

Postprzez pelsonek » 28 maja 2019, o 13:56

Coś w tym stylu: https://meble.expert/
pelsonek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 mar 2019, o 23:31

Re: Meblościanki, hit czy kit?

Postprzez michu89 » 4 wrz 2019, o 13:05

Meblościanki przeżywają teraz swój renesans. Sama w zeszłym roku kupiłam sobie bardzo fajną meblościankę do salonu i polecam :)
michu89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 wrz 2019, o 12:52

Re: Meblościanki, hit czy kit?

Postprzez alicja.m » 4 wrz 2019, o 15:07

Meblościanki według mnie mogą być umieszczane wyłącznie w dużych pokojach. W innym wypadku optycznie zmniejszymy salon i nie będzie się w nim przyjemnie przebywało. Jeżeli chodzi o materiał i konstrukcję, to najbardziej podobają mi się meble industrialne, albo utrzymane w minimalistycznym stylu. Nigdy nie zdecydowałabym się na meble ze sklejki. No i też nie można przesadzić z ilością półek i umieszczonych na nich przedmiotów, ozdóbek itp. Dużą wadą meblościanek jest fakt, iż trzeba je często i mozolnie czyścić - półeczka po półeczce.

Czysty Zysk - blog nie tylko o sprzątaniu
Avatar użytkownika
alicja.m
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 29 lis 2018, o 10:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Meblościanki, hit czy kit?

Postprzez marianoga » 9 wrz 2019, o 14:11

meblościanki zostały zastąpione garderobami ;)

Fotowoltaika Gdańsk - czerp prąd ze słońca
marianoga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 wrz 2019, o 14:03

Re: Meblościanki, hit czy kit?

Postprzez Boglarka » 20 wrz 2019, o 09:19

Haha, ciekawe ile osób na tym forum stać na osobną garderobę. Poza tym w jaki sposób garderoba zastępuje meblościankę? Przecież meblościanka to nie szafa na ubrania :o
Avatar użytkownika
Boglarka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 wrz 2019, o 08:54

Re: Meblościanki, hit czy kit?

Postprzez tom123 » 18 lis 2019, o 16:19

Meblościanka? No sama nie wiem, różne są opinie - jeśli taka która jest reliktem przeszłości - zdecydowanie nie. Ale nowoczesna - jak najbardziej

https://meblisto.pl - sofy i meble Chesterfield
tom123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 lis 2019, o 16:16

Re: Meblościanki, hit czy kit?

Postprzez michu89 » 28 sty 2020, o 14:10

Ale przecież elementy meblościanki można odłączyć, nie trzeba od razu ustawiać całego kompletu razem, przykładowo taka szafka wisząca https://mebloteka24.pl/salon/szafki-wiszace może wylądować na innej ścianie albo nawet w innym pokoju :)
michu89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 4 wrz 2019, o 12:52
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]