Problemy finansowe

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Problemy finansowe

Postprzez klaraklara123 » 5 lut 2020, o 00:39

Hej! Napiszę prosto. Od pewnego czasu borykam się z zadłużeniem - chwilówki.(Błędy młodości) Powiedzcie proszę, do kogo można się zwrócić o pomoc jak poradzić sobie w takiej sytuacji. Czy zwykły adwokat zajmuje się dłużnikami?
Może, któraś z Was miała taki problem i będzie wstanie mi doradzić. Z góry dziękuję! ❤
klaraklara123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 lut 2020, o 00:34

Re: Problemy finansowe

Postprzez Michaela55 » 10 lut 2020, o 12:53

a jaki dokładnie jest Twój problem? Nie masz z czego spłacać i ścigają Cię z tego powodu? Najlepiej chyba dogadać się z tymi od pożyczek na jakieś sensowe, mniejsze raty. Choć nie wiem, bo nie miałam z nimi do czynienia. A rodzina nie może Ci jakoś pomóc? A co do adwokata, to tak, zajmują się takimi rzeczami, jak oddłużanie, ale to trzeba poszukać, bo nie wiem, czy wszyscy czymś takim są zainteresowani.

A swoją drogą... teraz niestety tak łatwo wpaść w tego typu kłopoty. My z mężem jeszcze jakoś się trzymamy, ale łatwo nie jest. Dzieci robią się coraz starsze i coraz większe mają potrzeby. A do tego jeszcze dochodzą różnego rodzaju opłaty - za przedszkole, szkołę. No i życie też coraz droższe. Niby mamy te 500+, ale to wcale nie poprawia mojego statusu materialnego. Pozwala jedynie przeżyć, bez wciskania zębów w ścianę. Co prawda pasa zacisnąć musimy, ale... Szkoda gadać. Każdy widzi tylko to, że ktoś dostaje, nikt jednak nie widzi, ile trzeba na te dzieci i na życie wydać :( Dla mnie zakup zimowych kurtek i butów dla dzieci to już jest mega wyzwanie :( A o porządnych wakacjach, to mogę zapomnieć. Nie stać nas. Sorry za takie rozgadanie, ale... czasem nie ma się komu wygadać i pozostaje tylko forum :(
Michaela55
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 lut 2020, o 12:37

Re: Problemy finansowe

Postprzez Krakers » 29 lut 2020, o 22:23

Na problemy finansowe w pierwszej kolejności trzeba ciąć koszta, a w drugiej zwiększać zarobki. Bogaci ludzie zazwyczaj są bardzo oszczędni.
Krakers
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 lut 2020, o 22:08

Re: Problemy finansowe

Postprzez Julka Skórka » 18 kwi 2020, o 22:18

Możesz próbować negocjować, to jedno wyjście. Nawet jak coś jest na etapie egzekucji, to można próbować się dogadać. Drugie możliwe wyjście to upadłość konsumencka, pytanie tylko czy masz majątek. W tym przypadku lepiej by go nie było. Zawsze wbrew pozorom jest wyjście z sytuacji. Prawnik to dobry pomysł, pamiętaj, że w trudnej sytuacji materialnej w sprawie sądowej możesz wnosić o pełnomocnika z urzędu.
Julka Skórka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 kwi 2020, o 21:55

Re: Problemy finansowe

Postprzez marka4 » 21 kwi 2020, o 19:45

Skontaktuj się z kancelarią Lexa, od dawna grupa prawników robi wszystko, by pomóc zadłużonym klientom na różne dostępne prawnie sposoby.
marka4
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 18:53

Re: Problemy finansowe

Postprzez marka4 » 31 lip 2020, o 22:20

W sprawie upadłości albo innych form pomocy zadłużonym kontaktuj się z kancelarią Lexa, mają spore sukcesy więc i tu z pewnością skutecznie pomogą
marka4
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 18:53

Re: Problemy finansowe

Postprzez PatrycjaB » 6 kwi 2021, o 10:29

Cześć
Jestem tu nowa chcę się przywitać
PatrycjaB
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 kwi 2021, o 16:45

Re: Problemy finansowe

Postprzez PatrycjaB » 6 kwi 2021, o 10:41

klaraklara123 napisał(a):Hej! Napiszę prosto. Od pewnego czasu borykam się z zadłużeniem - chwilówki.(Błędy młodości) Powiedzcie proszę, do kogo można się zwrócić o pomoc jak poradzić sobie w takiej sytuacji. Czy zwykły adwokat zajmuje się dłużnikami?
Może, któraś z Was miała taki problem i będzie wstanie mi doradzić. Z góry dziękuję! ❤


Cześć a nie chcialabyś sobie dorobić ? wszystkiego Cie nauczę najważniejsze że bedziesz pracować dla siebie i u siebie !!
PatrycjaB
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 kwi 2021, o 16:45

Re: Problemy finansowe

Postprzez maniasiku » 26 kwi 2021, o 12:40

Nie jest to sytuacja bez wyjścia, można działać! W przypadku parabanków i innych tego typu instytucji często dochodzi do nadużyć prawa oraz balansowania na jego granicy. W takim przypadku warto poradzić się kancelarii prawniczej, która w tego typu sprawach się specjalizuje. Prawda jest taka, że decydując się na pełnomocnictwo jest Pani pod opieką prawników, a Pani długi są "zamrożone". Otóż w czasie trwania procesu, dłużnik nie ma obowiązku, a co więcej prawa, płacić jakichkolwiek należności. Jest to temat, który zdolny prawnik jest w stanie przeciągnąć nawet do kilku lat. Tym samym zyskuje Pani czas na odłożenie pieniędzy na dokończenie spłaty. Ponadto, w trakcie procesu sądowego prawnik, w przypadku pożyczek z parabanków jest w stanie wywalczyć anulowanie długu, jego większości, a w najgorszym przypadku - przesądzona zostanie splata tylko i wyłącznie kapitału. Także błędy młodości są jak najbardziej do naprawienia - trzymam kciuki
maniasiku
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 kwi 2021, o 12:29

Re: Problemy finansowe

Postprzez Tama » 20 lip 2021, o 07:32

Zgłoś się do kancelarii Pawła Odoleckiego, pan mecenas zajmuje się takimi sprawami. Przeanalizuję twoją sprawę i wskaże jakie kroki prawne trzeba podjąć by zacząć wychodzić z kłopotów finansowych. Samemu może okazać się to zbyt trudne - a im szybciej zgłosisz się o pomoc do specjalisty tym lepiej dla ciebie.
Tama
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 18 gru 2020, o 13:17

Re: Problemy finansowe

Postprzez Fene » 26 paź 2023, o 09:38

Pani Białczak ze swoją kancelarią chyba realizuje pełne wsparcie prawne niezależnie od tego czy będzie chodziło o pełną obsługę prawną czy tylko częściowe wsparcie. Można ten zakres współpracy dopasować do własnych potrzeb więc to na pewno istotna kwestia.
Fene
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 24 kwi 2023, o 14:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]