Program księgowy

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Re: Program księgowy

Postprzez Ligaczowa » 10 lut 2020, o 12:22

a ja szukam programu który nadąża za nowinkami do wystawiania faktur, koniecznie online. I to co mnie interesuje to to, żeby miał integrację z białą listą vatowską. polecicie coś?
Ligaczowa
Jestem tu nowa :)

Postprzez szpatułka » 11 lut 2020, o 10:22

wydaje mi się, że spośród tych które sama testowałam był bizin. zresztą, ta firma ma też inne udogodnienia bo jak ja szukałam to i integracja z viesem mnie interesowała, obsługa mechanizmu podzielonej płatności bo mam te towary wrażliwe u siebie. wejdź na stronkę to poczytasz o pełnej funkcjonalności.
szpatułka

Postprzez Aga21 » 9 mar 2020, o 00:56

Dla mnie te wszystkie dokumenty to również czarna magia. Szczerze mówiąc wolę zapłacić i mieć problem z głowy... Zyskuje wolny czas i świadomość że ktoś znający się na rzeczy zrobi wszystko tak jak powinno to wyglądać. Polecam https://asystahr.pl/ współpracuje z nimi już całkiem długo bo koło 2 lat i nigdy nie było żadnych problemów.
Aga21

Postprzez Zosia18 » 6 maja 2020, o 16:09

Świetny program to Taxomatic, posiada wiele różnych pakietów, tak że nie przepłacasz za usługi, których nawet nie potrzebujesz. Można wypróbować za darmo przez miesiąc, ja już długo na nim pracuję i jestem bardzo zadowolona.
Zosia18

Postprzez Dorota.Dorota85 » 21 maja 2020, o 12:34

Jeżeli jesteś ze Szczecina to polecam skontaktować się z biurem księgowym Ed-Pro Expert, które znajduję się na Wielkopolskiej 20/16. Biuro oferuję kompleksowe usługi również z zakresu doradztwa rachunkowego, kadrowo-płacowego oraz doradztwa biznesowego.
Dorota.Dorota85

Postprzez reginne » 5 sie 2020, o 14:32

Ja przez chwilę prowadziłam księgowość w firmie samodzielnie, ale po dłuższym czasie zaczęło mnie to przerastać. Dlatego zdecydowałam się na pomoc biura rachunkowego Gama z Warszawy, a księgowi pomogli mi ze wszystkimi problemami papierkowymi w firmie. Uważam, że są naprawdę dobrzy
reginne

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]