jaką suszarkę wybrać?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

jaką suszarkę wybrać?

Postprzez zapioro » 28 sty 2020, o 21:51

masakra.. początek roku nie jest dla mnie łaskawy, najpierw popsuła mi się lodówka, teraz suszarka do włosów.. błagam czy mozecie polecić jakąś dobrą suszarkę o dobrej mocy i najlepiej z jonizacją?
zapioro
Jestem tu nowa :)

Re: jaką suszarkę wybrać?

Postprzez espanka » 10 lut 2020, o 22:06

Mogę ci polecić babyliss D665E, mam i jest super. Szybko suszy, jonizację oczywiście ma, a uważam że to fajna opcja bo włosy się nie elektryzują, nie puszą się. Często suszę i ukłaam włosy rano więc chcę to robić błyskawicznie, z tą suszarką idze to migiem :).
espanka
Miła Kobietka

Postprzez EJ1974 » 13 lut 2020, o 14:57

to zależy, jaki masz budżet i czego tak naprawdę oczekujesz od suszarki, tzn. jakich efektów. Ja używam remingtona, ale dokładnego modelu nie pamiętam. Na moje potrzeby jest OK.
EJ1974
Jestem tu nowa :)

Postprzez donatka » wczoraj, o 22:17

Mam już trochę tę suszarkę babyliss i nie mam zastrzeżeń, dobrze i szybko suszy. Używam jej prawie codziennie, włosy ładnie się układają, nie są sianowate a ja mam komfort że włosy są świeże od samgo rana.
donatka
Fajna Kobietka

Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], torindar17h