Seks po porodzie

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Seks po porodzie

Postprzez Kaja20000 » 9 lut 2020, o 13:56

Mam blokady związane z seksem. Jestem po porodzie trzy miesiące. Generalnie ochota jest, ale strach przed kolejną ciążą mnie paraliżuje. Nie mam na razie przepisanych żadnych tabletek, straciłam ufność do męża, on chce niedługo starać się o kolejne dziecko, a ja niekoniecznie i on wie o tym i boję się, że odwinie mi numer i podczas seksu tej prezerwatywy nie założy. Wiem, że to brzmi dość komicznie, ale nie chce mi się z nim kłócić, więc szukam pomysłu jak ja mam się teraz zabezpieczyć?
Kaja20000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 28 gru 2019, o 22:36

Re: Seks po porodzie

Postprzez Hania1878 » 15 lut 2020, o 20:02

Hmm no troche masz problem z mężem w takim wypadku.. Ja wróciłam do antykoncepcji zaraz jak przestałam karmić. Zaczęłam stosować belarę ,gdyz stosowałam ją wcześniej i bardzo mi pasowały te pigułki bo nie miałam po nich ani bólów głowy ani spadku libido ,więc to był dobry wybór.
Hania1878
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 15 lut 2020, o 19:16

Re: Seks po porodzie

Postprzez Ana05 » 15 kwi 2020, o 11:38

Diafragma caya byłaby odpowiednia w twoim przypadku, facet nie musi wiedzieć, że włożyłaś, a jak prawidłodo jest założona, to facet nie ma jak wyczuć
Ana05
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 6 sty 2020, o 23:55

Re: Seks po porodzie

Postprzez Jovitta88 » 21 kwi 2020, o 13:43

wyrozumiałość partnera to chyba jedyny klucz do tego by wszystko powoli wracało do normy, jeszcze dobrze dobrana antykoncepcja, bo da poczucie bezpieczeństwa i odprężenia że nie będzie kolejne ciaży, ja wybrałam błonę wewnątrz pochwową, sama ją zakładam z żelem plemnikobójczym i jest ok
Jovitta88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 kwi 2020, o 13:16
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]