blondynki- żółte refleksy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

blondynki- żółte refleksy

Postprzez elizkaa533 » 31 sie 2014, o 11:25

Jakie polecacie sposoby na pozbycie się żółtych tonów z włosów. Jestem jasną blondynką i mam z tym problem. Od razu po farbowaniu jest wszystko okej, ale później jak farba zaczyna się spłukiwać to wychodzą żółte refleksy. Znacie jakies kosmetyki które pomogą mi się tego pozbyć?

Pozdrawiam
elizkaa533
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 sie 2014, o 18:13

Re: blondynki- żółte refleksy

Postprzez Jamelia » 31 sie 2014, o 13:51

fioletowa płukanka do wlosów, niweluje żółty kolor, w każdym sklepie fryzjerskim ją dostaniesz.

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: blondynki- żółte refleksy

Postprzez Karolajna » 1 wrz 2014, o 15:42

Potwierdzam - płukanka. Sama nie stosuję, ale mam blond koleżankę, która zawsze wykonuje tę płukankę, gdy włosy zaczynają nabierać takiego żółtawego odcienia. Pomaga :)
Avatar użytkownika
Karolajna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 1 wrz 2014, o 15:31

Re: blondynki- żółte refleksy

Postprzez Rejczella » 1 wrz 2014, o 22:47

Polecam szampon fioletowy z Joanny ;)
Rejczella
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 25 sie 2014, o 09:20

Re: blondynki- żółte refleksy

Postprzez Specjalista Aspazji » 12 lut 2015, o 20:34

Srebrna płukanka do włosów ;)
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: blondynki- żółte refleksy

Postprzez kasojan » 13 lut 2015, o 12:16

Witam, ja noszę włosy słowiańskie jasny ciepły blond i regularnie je podciągam. W włosach słowiańskich naturalnych ekstra jest to, że po 2-3 miesiącach gdy Twoje naturalne odrosną - zdejmują je i odnawiają a potem ponownie zakładają i tak można nosić długo - oczywiście należy odpowiednio dbać. Więcej można poczytać tutaj - tam moja fryzjerska się zaopatrza we włosy SPAM
Mam nadzieję, że nieco wyjaśniłam i pomogłam - oczywiście możesz napisać prywatną wiadomość :)

Ostatnio edytowano 13 lut 2015, o 13:09 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kasojan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 lut 2015, o 11:58

Re: blondynki- żółte refleksy

Postprzez stylistamody » 20 lut 2020, o 12:13

Polecam produkty marki Matrix-farby i rozjaśniacze, do tego jeszcze inne kosmetyki fryzjerskie- takie jak szampony, koniecznie tej samej marki. Polecam sklep z artykułami fryzjerskimi Emporium
stylistamody
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 09:10
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]