jak układać włosy zimą?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

jak układać włosy zimą?

Postprzez espanka » 3 gru 2018, o 15:25

Jak układacie swoje włosy zimą, żeby jakoś wyglądały po zdjęciu czapki? Co roku ten sam problem :) liczę na Wasze podpowiedzi
Avatar użytkownika
espanka
Fajna Kobietka
 
Posty: 125
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 22:54

Re: jak układać włosy zimą?

Postprzez booksheep » 11 gru 2018, o 14:26

U mnie niezbyt odkrywczo - mam długie i proste włosy pod czapkę robię luźny warkocz i kropelka serum silikonowego na końcówki i jak już dochodzę do pracy, albo miejsca gdzie chcę być to go rozpuszczam, kilka razy przeczesuję palcami i mam fajne fale.
Avatar użytkownika
booksheep
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 30 paź 2018, o 17:01

Re: jak układać włosy zimą?

Postprzez basiagarwola » 12 gru 2018, o 16:38

Polecam przede wszystkim znaleźć jakiś dobry szampon i odżywkę, bo to one powinny chronić włosy przed oklapywaniem, puszeniem się i elektryzowaniem. Sama miałam ten problem ale zaczęłam stosować odzywkę Pat&Rub "dodającej włosom objętości" i przyznam, że jak ją kupowałam miałam mieszane uczucia, myślałam, że to kolejna badziewna odżywka która nie poradzi sobie z moimi włosami ale jest inaczej, naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyła. Włosy mi się po niej układają jak po żadnej innej, polecam o niej poczytać :)
basiagarwola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 gru 2018, o 16:33

Re: jak układać włosy zimą?

Postprzez jagoda1 » 16 gru 2018, o 18:52

U mnie podobnie, włosy cały czas nie okiełznane... a do tego nie wiem co jest, że mam wrażenie że jakby rosną i przez to takie małe odstają każdy w inną stronę... jak sobie z tym radzić? Myslicie że dobra odżywka pomoże?
jagoda1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 gru 2018, o 18:49

Re: jak układać włosy zimą?

Postprzez liniana » 18 lut 2020, o 15:38

Często na pewno przydaje mi się prostownica, mam sprzęcik od babyliss z tej nowej linii salon brillance. Super szybko prostuje włosy, ma jonizację więc włosy się nie puszą a są bardzo gładkie i ładnie się układają.
liniana
Miła Kobietka
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 sie 2018, o 09:21

Re: jak układać włosy zimą?

Postprzez Chaelly1963 » 20 lut 2020, o 16:50

Kochana... zacznijmy od tego, że włosy nigdy, ale to nigdy :) nie wyglądają dobrze po zdjęciu czapki. Tak już jest i trzeba się z tym pogodzić. Jedyna rada - nie nosić czapki... Teraz, przy takiej zimie, jaką mamy obecnie, to żaden problem.
Chaelly1963
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 lut 2020, o 16:46

Re: jak układać włosy zimą?

Postprzez lexyy » 18 paź 2020, o 16:35

liniana napisał(a):Często na pewno przydaje mi się prostownica, mam sprzęcik od babyliss z tej nowej linii salon brillance. Super szybko prostuje włosy, ma jonizację więc włosy się nie puszą a są bardzo gładkie i ładnie się układają.

widziałaś ten model babyliss bezprzewodowy?? Jestem bardzo ciekawa jak się takiej prostownicy używa, to musi być super wygodne, nie masz kabla więc w sumie w każdym miejscu można sobie włosy ułożyć.
lexyy
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sie 2018, o 19:15
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]