Brak gry wstępnej

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Brak gry wstępnej

Postprzez mechaniczka92 » 12 lis 2013, o 14:33

Dziewczyny, mój facet totalnie chyba nie wie, co to gra wstępna. Budzi mnie w nocy, lub nad ranem, po prostu włoży mi rękę w majtki i myśli, że to wystarczy w/g niego bo "robię się mokra". A czasem po prostu kładzie się na mnie...
Nie wiem jak zachęcić go do pieszczot, bo praktycznie wcale ich nie ma. Nie porozmawiam z nim, bo on uważa, że wie lepiej, a jeżeli ja zacznę mówić, że chcę tego czy tamtego to on stwierdzi, że ktoś inny mnie miał, a mnie nikt nigdy nie miał, ale ja mam wrażenie, że lubię pieszczoty.
Zresztą i tak kłóci się ze mną, że "tyle osób mnie dymało", bo jestem luźna, chociaż on był moim pierwszym... On uważa, że kłamię, bo nie zalałam się krwią jak w mitach X.x
Tak czy owak, chciałabym jakoś zachęcić go do gry wstępnej, bo ja staram się go pobudzić jak najlepiej, a on mnie nie... Uważa, że tylko mnie dotknie i mi to starczy...

Oh, I could write a milion stories,
Tales of love, and hate, and pain,
And my fears would truly frighten,
Any ordinary man...
Avatar użytkownika
mechaniczka92
Miła Kobietka
 
Posty: 84
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 16:07
Lokalizacja: Łódź/Inowłódz/Antwerpia

Re: Brak gry wstępnej

Postprzez paula » 12 lis 2013, o 19:35

nie pozwól sobie na takie traktowanie że wyzywa Cię od najgorszych "bo jesteś luźna" albo "nie krwawiłaś więc nie byłaś dziewicą!". Noo ludzie... nie przesadzajmy..
poza tym.. wiesz na czym polega seks i pieszczoty?
na DAWANIU a nie na braniu, na OBDAROWYWANIU a nie na moim widzi mi się, na skupieniu się na tej drugiej osobie, a nie na sobie. Jeśli on tego nie rozumie to co widzi w seksie?
Ok, są takie chwile kiedy oboje możecie się zapomnieć i tej gry wstępnej jakiejś cudowniej nie będzie bo będziecie np. w aucie i wam się zachce :P
Poza tym, gra wstępna wcale nie polega tylko na tym że on wsadzi rękę w Twoje majtki, podotyka Cię przez minutę i na Ciebie włazi.
Powinnaś mu pokazać że można czerpać korzyści z pieszczot, że czasem poprzez obdarowywanie kogoś pieszczotami możemy się nieźle nakręcić na seks ;)
paula
 

Re: Brak gry wstępnej

Postprzez aii » 12 lis 2013, o 23:35

Właśnie powinnaś z nim porozmawiać, bo to co on uważa, to jego. Ty wiesz swoje i Twoje potrzeby są tak samo ważne jak i jego. Ba! dziwne jest w ogóle to, że one nie są dla niego najważniejsze.
Jeżeli chodzi o mnie, to za takie odzywki i "grę wstęoną" dostałby na wstrzymanie od seksu na baaardzo długo ;)
Avatar użytkownika
aii
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 511
Dołączył(a): 6 paź 2013, o 03:13

Re: Brak gry wstępnej

Postprzez Rey » 14 lis 2013, o 22:05

Faceci tak lubią nieraz... Musisz mu po prostu powiedzieć,z e potrzebujesz więcej - prosto z mostu. Jestesym prości!
Rey
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 13 lis 2013, o 23:54

Re: Brak gry wstępnej

Postprzez Alex » 23 lis 2013, o 19:12

aii- dokładnie, po takich tekstach to jedyne na co miałaby ochotę, to mu przywalić. :o
Alex
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 12 mar 2013, o 17:21

Re: Brak gry wstępnej

Postprzez Theila » 25 lis 2013, o 11:15

Nie wiedziałam, że tacy egoiści jeszcze są na świecie no ale jeśli już chcesz z nim zostać to po pierwsze jak Ci powie, że jesteś za luźna to mu powiedz, że to on ma za małego wrrr

A co do gry wstępnej to może spróbuj najpierw w jego stronę. Zajmij się nim tak jak byś chciała, żeby on zajął się Tobą. Myślę, że to będzie dla niego fajne przeżycie i każdy normalny facet chciałby wtedy spróbować z drugą stronę. Jeśli to nie podziała to zmień faceta i nie męcz się.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Brak gry wstępnej

Postprzez eRozkosz_pl » 17 gru 2013, o 18:55

Tylko i wyłacznie szczera rozmowa,to moim zdaniem najlepsze co możecie wspólnie zrobić,musisz powiedzieć mu co Cię drażni oraz co irytuje,czego oczekujesz. To moim zdaniem podstawowa kwestia,facet musi to zrozumieć.
eRozkosz_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 13:30

Re: Brak gry wstępnej

Postprzez a_gatka » 11 sty 2014, o 10:12

Zgadzam się. Trafione w punkt.
a_gatka
 

Re: Brak gry wstępnej

Postprzez Haosi » 30 sty 2014, o 18:20

Zmień faceta. Jego komentarze to brak szacunku do Ciebie. Skoro dla niego nie jest ważne to czego potrzebujesz i nie liczy się byś była zadowolona to taki związek nie ma sensu.
Haosi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 sty 2014, o 18:07

Re: Brak gry wstępnej

Postprzez angeleyes » 1 lut 2014, o 02:18

Zgadzam się z komentarzem powyżej ! Co z niego za facet jak tak się do Ciebie odnosi? Nie mam pojęcia jak możesz wytrzymywać takie coś ! Gdyby mój chłopak wyszczelił z takimi tekstami to od razu dostałby w twarz i byłby to koniec związku .... :/
angeleyes
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1 lut 2014, o 01:25

Re: Brak gry wstępnej

Postprzez penliebe » 1 lut 2014, o 13:54

Nie każda partnerka jest taka, że np. jest gotowa i rozpalona od samego patrzenia na faceta... :P Gra wstepna to cos waznego.

Serdecznie zapraszam na moją stronę: http://rattanland.pl/
penliebe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 lut 2014, o 13:49

Re: Brak gry wstępnej

Postprzez karolinq12 » 6 lut 2014, o 18:41

luuudzie.. jak tak można mowic o swojej kobiecie?!!!

Myślałam, że do końca życia nie będzie stać mnie nawet na głupie waciki, ale czuję, że dzięki tv.sexbook.com.pl niedługo wszystko się odmieni!:)
karolinq12
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 6 lut 2014, o 18:12

Re: Brak gry wstępnej

Postprzez Krakers » 29 lut 2020, o 22:10

Jak tak jest to znaczy, że Twój facet jest po prostu bucem. Może zostaw mu otwarty taki artykuł https://ero-gry.pl/gra-wstepna-pomysly- ... i-rozkosz/
Krakers
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 lut 2020, o 22:08

Re: Brak gry wstępnej

Postprzez Problemowo » 3 mar 2020, o 19:29

Kiepski facet...
Problemowo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 mar 2020, o 19:28
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Tinius83