Alimenty

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Alimenty

Postprzez MalaMi13 » 26 sty 2020, o 08:28

Witam. Nie wiem wprawdzie od czego zacząć..Jestem w związku od trzech lat z moim partnerem,mój partner ma dwoje dzieci 8l i 12l z bylą żoną,są po rozwodzie..Moj partner pracuje za granicą,ma przesadzone alimenty na dwójkę 2.500zl,partner ledwo ciągnie koniec z końcem,miał również nie dawno zabieg m,nie stać go aby płacił tyle pieniędzy na dwójkę dzieci ,zwlaszcza że to ta Pani korzysta z tych pieniędzy bo ciągle wyjeżdża za zagranice do swojego nowego partnera,kiedy mój partner wysłał jej teraz1.500zl A powiedział że resztę wyśle jej jak się odkuje to ona furi dostała i powiedziała że jak nie zapłaci całości teraz to poda go do komornika. Ona ciągle wyjeżdża z nowym partnerem (bez dzieci) samochód nowy sobie kupiła, ciągle lata do kosmetyczek,solarium. Chcemy wystąpić o zmniejszenie alimentów, Ale jak ,od czego zacząć?
MalaMi13
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 sty 2020, o 08:17

Re: Alimenty

Postprzez polinezka » 2 mar 2020, o 11:59

dokumentację medyczne zabrac, wasze koszta , opłaty itd ile na jedzenie, leki, opłaty i prosze napisać pozew o obniżenie alimentów. Udokumnetujcie co się dzieje partnerowi, że nie ma pieniędzy na życie, że podupadł na zdrowiu i może wam się uda zmniejszyć alimenty tym bardziej teraz póki jest 500 plus. A ta żona była pracuje? ma dochody? na nia nie ma alimentów zasądzonych?
polinezka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2 mar 2020, o 11:43

Re: Alimenty

Postprzez Alexa90 » 4 mar 2020, o 16:32

potwierdzam wszystko, co napisała polinezka. Jeśli rzeczywiście jest tak, jak mówisz, to myślę, że macie całkiem spore szanse na obniżenie alimentów. Poszukajcie dobrego adwokata, który Wam pomoże. Wiem, że adwokaci też nie są tani, ale... sami wiele nie zdziałacie.
Alexa90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 mar 2020, o 16:25

Re: Alimenty

Postprzez marka4 » 31 lip 2020, o 22:34

Podpytaj, nawet online w kancelarii mec. Cejrowskiego z Tczewa - doświadczony, empatyczny i słowny
marka4
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 9 lis 2018, o 18:53
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]