permanentne zmęczenie

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

permanentne zmęczenie

Postprzez floslek » 6 mar 2020, o 11:47

Czeeeeeeeeeeść...
Od jakiegoś czasu brakuje mi energii na cokolwiek. A trybu życia nie zmieniałam, wciąż dbam o dietę i staram się uprawiać sport. A wpraktyce czuję się jak na jakimś bezustannym kacu!
Co to może być, jak sobie z tym poradzić?!? Podobno jakieś mieszanki podawane dożylnie przynoszą błyskawiczne efekty - którakolwiek z Was próbowała czegoś podobnego?
floslek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 lis 2019, o 13:46

Re: permanentne zmęczenie

Postprzez floslek » 9 mar 2020, o 11:39

floslek napisał(a):Czeeeeeeeeeeść...
Od jakiegoś czasu brakuje mi energii na cokolwiek. A trybu życia nie zmieniałam, wciąż dbam o dietę i staram się uprawiać sport. A wpraktyce czuję się jak na jakimś bezustannym kacu!
Co to może być, jak sobie z tym poradzić?!? Podobno jakieś mieszanki podawane dożylnie, przynoszą błyskawiczne efekty - którakolwiek z Was próbowała czegoś podobnego?


Na przykład coś takiego witamedica pl/kroplowki-witaminowe/kroplowka-na-kaca - warto się tym zainteresować, uzupełnić poziom minerałów i elektrolitów w ten sposób, czy na takie zmęczenie to niekoniecznie pomoże :oops: ?
floslek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 lis 2019, o 13:46
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]