Problem suchej skóry na twarzy

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez Zofia775 » 1 sie 2019, o 11:56

To dobra metoda
Avatar użytkownika
Zofia775
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sie 2019, o 11:52
Lokalizacja: Działdowo

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez magicznanatura » 5 sie 2019, o 19:25

Ja zarówno na skórę ciała jak i buzi stosuje balsam z awokado marki Hildegard Braukmann. Naprawdę dobry produkt o naturalnych składnikach. No i super nawilża.
magicznanatura
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 lut 2019, o 00:15

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez Idźka89 » 18 sie 2019, o 17:19

A próbowałaś kosmetyków Enilome? na mojej suchej i odwodnionej skórze sprawdzają się super.
Idźka89
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 12:01

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez kies » 1 wrz 2019, o 10:20

Zdecydowanie będziesz zadowolona z kosmetyków enilome, to są kosmetyki do skóry wrażliwej, delikatnej i wymagającej. Mają też krem podologiczny, sama używam jest świetny i szampony. Z resztą wejdź sobie na doz on line i wszystkiego się dowiesz.
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez Coffee89 » 3 wrz 2019, o 12:13

Też musze czegos poszukać bo mam strasznie suchą skóre i przebijaja sie już zmarszczki.. Do pośladków z taką cerą.

:kwiatek
Avatar użytkownika
Coffee89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3 wrz 2019, o 11:53
Lokalizacja: Konczewice

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez Miss.Dior » 5 wrz 2019, o 11:24

szukaj ruszczyka, lawendy itp
Avatar użytkownika
Miss.Dior
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 30 lip 2019, o 13:52
Lokalizacja: Świdnik

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez thorzyna » 20 wrz 2019, o 11:45

ja bym szła w guaranę, żeń-szeń, q10 i topole czarną.
Avatar użytkownika
thorzyna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 20 wrz 2019, o 11:34
Lokalizacja: Miłoradz

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez WhiteChocolate » 23 wrz 2019, o 14:13

Ja właśnie szukałam czegoś na suchą skórę ze zmarszczkami ale myślę że wstawie to jako osobny wątek

Nie wszędzie można odwracać się od przeszłości.
Avatar użytkownika
WhiteChocolate
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 10 wrz 2019, o 09:56
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez Janinka » 23 wrz 2019, o 18:32

W moim przypadku na nawracające problemy z bardzo suchą skórą twarzy pomogły dermokosmetyki NovaClear Atopis przeznaczone do pielęgnacji skóry suchej i wrażliwej. Mam taki codzienny rytuał - pierwszym krokiem jest oczyszczenie twarzy pianką do mycia twarzy, następnie nakładam krem nawilżajacy Hydro-control. Dzięki połączeniu organicznego oleju konopnego z ekstraktem z korzenia lukrecji kosmetyki NovaClear wykazują wysoką skuteczność w pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i atopowej. Skóra po ich zastosowaniu jest nawilżona, miękka i gładka!
Janinka
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 20:48

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez Katie_38 » 7 paź 2019, o 11:06

Mi problem przesuszonej skóry rozwiązał się kiedy postawiłam na naturalny skład produktów do pielęgnacji. Niby taka błahostka, a zmieniła u mnie tak wiele. Skończyły się problemy z wiecznie przesuszoną, podrażnioną i nadwrażliwą cerą. Obecnie używam kremu CBD Cannabidiol wegańskiego z bielendy. Wersja nawilżająco- detoksykująca dla mnie jest mega, miałam też nawilżająco - kojący i również się sprawdził. Teraz to mój ukochany produkt <3
Katie_38
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 sie 2018, o 14:39

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez Idźka89 » 28 lis 2019, o 22:45

Spróbuj kosmetyki Enilome, do mojej suchej skóry się sprawdzają, można jest dostać w aptece.
Idźka89
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 12:01

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez kies » 2 gru 2019, o 06:51

Stacjonarnie nie idź wcale bo teraz taki okres, że tam utkniesz na dobrą chwilę, zamów sobie z doz on line, mają bardzo szybką dostawę to prawie jakbyś szła osobiście, a czasu nie zmarnujesz. To jest ostatnio jakaś porażka z kolejkami w stacjonarnych aptekach.
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez kossss » 12 gru 2019, o 22:46

to ja ci doradzę nawilżający krem z eveline - vegan food. U mnie zdziałal cuda. Od zawsze miałam skórę suchą i do tego jeszcze wrażliwą. A ten krem wreszcie mnie nie zapycha, świetnie nawilża i nie podrażnia
Obrazek
kossss
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 15:28

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez ksobieraj22 » 3 sty 2020, o 16:15

Peeling może podrażnić skórę. Pij dużo wody, przez jakiś czas staraj się unikać malowania się, nawilżaj skórę. Miałam podobny problem i pomógł mi emolient :) jeśli się nie poprawi koniecznie idź do dermatologa.

Zapraszam na mojego bloga :) https://rodzice-testuja.pl
Avatar użytkownika
ksobieraj22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 3 sty 2020, o 15:29
Lokalizacja: łódzkie

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez sabinkaduchess » 14 sty 2020, o 15:30

Moja córka ma skórę alergiczną i czasem na twarzy pojawiają się jej swędzące suche plamy, to wtedy smaruje się kremem atoperal, a do kąpieli stosuje krochmal tej samej firmy. To jej bardzo pomaga.
Avatar użytkownika
sabinkaduchess
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 21 paź 2016, o 11:31

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez nina87 » 17 sty 2020, o 12:27

Ja gdy miałam problem z sucha cerą używałam zamiast kremów naturalnych olejów. Olej z granatu jest doskonały na suchą cerę, mi pomógł a kiedy stan skóry sie unormował, zostałam przy olejach i do tej pory zamiast kremów uzywam olejów. Oleje są naturalne, nie zawierają chemii, barwników czy syntetycznych perfum. jak dla mnie bomba
nina87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 sty 2020, o 12:03

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez zapioro » 15 lut 2020, o 18:47

a próbowałaś oeparol? mi bardzo pomogło stosowanie olejku z wiesiołka, on ma bardzo dużo właściwości odżywczych, wiec bardzo ładnie wyprowadził moją cerę z obrzydliwie suchej i łuszczącej się do gładkiej i nawilżonej. Dodatkowo piłam min 2 litry wody dziennie i efekty były bardzo szybko widoczne
zapioro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 20 paź 2019, o 13:11

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez sabinkaduchess » 20 lut 2020, o 13:54

własnie zapomniałam o tym wspomnieć. picie wody do tych kapsułek jest bardzo wskazane. w ogóle dobrze jest pić dużo wody ;) super jest też to, że olej z wiesiołka jest tłoczony na zimno i zachowuje swoje właściwości i witaminy.
Avatar użytkownika
sabinkaduchess
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 21 paź 2016, o 11:31

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez Siedemmska » 26 lut 2020, o 19:36

Z wiekiem skóra się przesusza, robią się kurze łapki itd. Wtedy najlepiej zadziałać "ostrzej" i udać się do gabinetu medycyny estetycznej. Wiele pań korzysta z zabiegu z produktem Restylane Skinboosters. Skóra po taki zabiegu jest bardziej elastyczne i sprężysta. Jest gładsza i rozświetlona. Zabieg nie jest inwazyjny : )
Siedemmska
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 wrz 2018, o 10:56

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez canamo » 26 lut 2020, o 19:39

Na suchą skórę świetnie pomoże olejek CBD. Łagodzi stany zapalne, nawilża i zmiękcza skórę. Ja taki olejek stosuję na noc.

canamo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lut 2020, o 19:28

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez OlinekCBD » 10 mar 2020, o 18:00

canamo napisał(a):Na suchą skórę świetnie pomoże olejek CBD. Łagodzi stany zapalne, nawilża i zmiękcza skórę. Ja taki olejek stosuję na noc.


Hej, możesz mi zdradzić, jak stosujesz ten olejek CBD na skórę? Jakoś to rozcieńczasz? Ja stosuje krem na dzień marki Cibdol i sprawuje się dobrze, ale może na noc właśnie bym sobie aplikowała kilka kropel CBD doraźnie np. na twarz? To zalecane?
OlinekCBD
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 mar 2020, o 17:57

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez jarmuszkarolina » 31 mar 2020, o 21:21

Siedemmska napisał(a):Z wiekiem skóra się przesusza, robią się kurze łapki itd. Wtedy najlepiej zadziałać "ostrzej" i udać się do gabinetu medycyny estetycznej. Wiele pań korzysta z zabiegu z produktem Restylane Skinboosters. Skóra po taki zabiegu jest bardziej elastyczne i sprężysta. Jest gładsza i rozświetlona. Zabieg nie jest inwazyjny : )



też polecam zabieg Restylane Skinboosters <3 Super efekty daje i to od razu :)
jarmuszkarolina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 gru 2018, o 00:57

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez Iskierka » 7 kwi 2020, o 09:56

jarmuszkarolina napisał(a):
Siedemmska napisał(a):Z wiekiem skóra się przesusza, robią się kurze łapki itd. Wtedy najlepiej zadziałać "ostrzej" i udać się do gabinetu medycyny estetycznej. Wiele pań korzysta z zabiegu z produktem Restylane Skinboosters. Skóra po taki zabiegu jest bardziej elastyczne i sprężysta. Jest gładsza i rozświetlona. Zabieg nie jest inwazyjny : )



też polecam zabieg Restylane Skinboosters <3 Super efekty daje i to od razu :)


Na zabieg to raczej nikt teraz nie pojdzie :P Ale zawsze mozna sobie zamowic do domu albo paczkomatu jakis dobry krem na naturalnym skladzie jak np. mialenia i one tez sa super, ja nawet na przesuszone rece sobie troche nakladam i efekt jest lepszy jak po kremach do rąk.
Iskierka
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 7 kwi 2020, o 09:18

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez crushonka » 17 kwi 2020, o 10:32

la roche ma okropne składy, fuj!
crushonka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 17 kwi 2020, o 10:18

Re: Problem suchej skóry na twarzy

Postprzez maluutka » 23 kwi 2020, o 14:13

Na prawdę? Niedawno słuchałam nawet filmiku na youtubie gdzie dziewczyny chwaliły dość mocno te firmę. Nie koniecznie te kremy które masz w głowie, ale jednak chwaliły. Ciekawe.
Avatar użytkownika
maluutka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 13:58
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]