Co Wam pomaga na łupież?!

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez kotyx » 15 lip 2013, o 12:57

Ten szampon trochę czasu potrzebuje na "rozkręcenie". Włosy po nim są ładne, dobrze się rozczesują. No i najważniejsze, że nie ma łupieżu. :)
Trochę może pomaga mi w tym olejek kokosowy, używam na noc. Ale to na dłuższą metę.

Kolorowa, niebanalna bielizna damska KEY.
Avatar użytkownika
kotyx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 lip 2013, o 13:49

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez jarzębina » 22 lip 2013, o 00:32

Kilka miesięcy temu pojawił mi się łupież początkowo zwykły a później okropny tłusty z żółtymi łuskami :( Spróbowałam kilka szamponów przeciwłupieżowych z drogerii, ale nie pomogły i miałam po nich strasznie suche włosy. Byłam na wakacjach i poszłam do apteki, żeby jakaś mądra pani poleciła mi coś odpowiedniego :) dostałam Pirolam - szampon z cyklopiroksolaminą i już po trzech tygodniach regularnego stosowania widziałam poprawę i jeszcze włosy miałam odżywione i bardziej błyszczące. Czasem stosuję go profilaktycznie, żeby już więcej nie mieć problemów z łupieżem.
Avatar użytkownika
jarzębina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 14 maja 2013, o 01:24

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez n4tasha » 23 lip 2013, o 11:06

Nizoral jest bardzo dobry :)
n4tasha
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 16:47

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez Pasus » 23 lip 2013, o 11:07

udało ci sie?
Pasus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 lip 2013, o 07:38

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez essatia21 » 26 lip 2013, o 13:49

Ja od dłuższego czasu używam szampon firmy Head&Shoulders i jest to najlepszy wybór.. ewentualnie jeszcze Nizoral, ale to już raczej leczniczy szampon do stosowania raz na czas :P

Księgowość Kraków - za złotówkę.
Avatar użytkownika
essatia21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 lip 2013, o 13:49
Lokalizacja: Kraków

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez Kimmi84 » 10 sie 2013, o 12:30

Szampon Head&Shoulders jest bardzo dobry, nie dość że usuwa łupież to jeszcze bardzo dobrze oczyszcza i odżywia włosy, polecam ;)

Łazienkowy dozownik mydła – ciekawy design, najlepsze materiały
Kimmi84
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 6 sie 2013, o 10:29

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez Nowak » 14 sie 2013, o 12:48

Ja również używam H&S i problem łupieżu zniknął ! Gorąco polecam ;)

_________________________________________
adwokat szczecin
Avatar użytkownika
Nowak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 6 sie 2013, o 10:47

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez betao » 19 sie 2013, o 11:09

Ja mam łupież tylko po Head&Shoulders. Normalnie nie mam łupieżu a jak umyję w tym szamponie to zaraz się pojawia. Ktoś wie jaka może być tego przyczyna ?

CiekawyLink
betao
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 sie 2013, o 12:43

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez ketma » 25 kwi 2019, o 07:14

Tak naprawdę trzeba dopilnować podstawowych kwestii, jak tutaj - sprzet-fryzjerski.pl/blog/prawidlowa-pielegnacja-wlosow-lupiezem.html
Nie ma tutaj niczego wielkiego do zrobienia, wystarczy zadbać o podstawy, ale cele na bank zrealizujecie. Po prostu musicie solidnie popracować nad swoimi oczekiwaniami i być systematyczne.
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez miki789 » 12 mar 2020, o 13:11

Miałam długi czas podobny problem związany z odpowiednią regeneracja włosów. Jak patrzyłam na inne kobiety to się zastanawiałam jak one to robią. Ale sytuacja się zmieniła jak trafiłam na ofertę KV1. Firma faktycznie ma super produkty i dzięki nim ten problem udało mi się ograniczyć więc zerknij sobie do ich propozycji na stronie kv-1 pl między innymi warto wybrać KV-1 Fiber Prestige Moisture.
miki789
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 gru 2016, o 16:44

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez ketma » 17 lis 2020, o 08:10

Widzieli - pro-sprzet.pl/blog/jak-pozbyc-sie-lupiezu-mamy-dla-ciebie-kilka-skutecznych-porad.html ?
Moim zdaniem zdecydowanie się opłaca działać, tylko metoda musi być odpowiednia i trzeba być w tym systematyczną.
Jednorazowo niestety na pewno cudów nie będzie, ale z czasem problem powinien być wyeliminowany.
ketma
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 8 lut 2018, o 12:57

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez Nessa95 » 24 gru 2020, o 13:31

ja używam Head&Shoulders i najważniejsze nie zmieniam szamponu, bo wtedy od razu łupież wraca
Nessa95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 gru 2020, o 13:10

Re: Co Wam pomaga na łupież?!

Postprzez yoki000 » 1 mar 2022, o 09:13

Mi najlepiej pomógł Ducray Kelual DS - dodam, że cierpiałam na ciężką odmianę łupieżu tłustego. W 2 tygodnie uporałam się z przypadłością i pożegnałam żółte strupki z mojej głowy.
yoki000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 7 cze 2019, o 22:50
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Houghamertim