Chwilówka online

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Chwilówka online

Postprzez kaja12321 » 4 cze 2019, o 19:37

Jeśli musicie wsiąść chwilówkę a za miesiąc oddać całą kwotę to jest masakra. Trafiłam na lepszą ofertę firmy https://provemacredit.pl/?7483f2 gdzie można rozłożyć spłatę na raty i dzięki temu nie wiążemy sobie pętli na szyi.
kaja12321
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 18 maja 2018, o 22:21

Re: Chwilówka online

Postprzez Dagmara_1999 » 20 cze 2019, o 16:04

gdy się wpisze w google: znaleźć osobę po numerze PESEL
to wychodzi strona do poszukiwania osób. Po PESELu niewiele osób, ale po adresie wiele danych jest przetwarzanych.

odpisali mi:

Dziękujemy za skorzystanie z naszego serwisu.
Pani dane osobowe są bezpieczne.
Zgodnie z art. 3a ustawy o ochronie danych osobowych, która jeszcze obowiązuje, ponieważ nie prowadzimy działalności gospodarczej ani pośrednio, ani bezpośrednio, zapisy ustawy nie obowiązują nas.
Dane osobowe przetwarzane są tylko i wyłącznie na osobiste potrzeby administratora.
Nie sprzedajemy Pani danych, nie udostępniamy ich nikomu, nie wykorzystujemy ich w żadnym celu.
Zgodnie wątkiem 18 rozporządzenia UE o ochronie danych osobowych dozwolona jest działalnośc internetowa czysto osobista lub domowa polegająca na "na korespondencji i przechowywaniu adresów, podtrzymywaniu więzi społecznych oraz działalności internetowej podejmowanej w ramach takiej działalności"
Proszę nam zaufać. Pani dane osobowe są bezpieczne i osoby nieupoważnione nie mają do nich dostępu. Być może jest pani bardzo popularną osobą lub ma pani wielu wielbicieli.

to ja im napisałam:

Umożliwiacie sprawdzenie w Waszym serwisie adresów, nr PESEL, telefonów i innych danych osobowych. Czy jeśli wpiszę swoje dane, to będą one mogły być wnalezione przez inne osoby ?

to mi odpisali:


Nie sprzedajemy danych, nie udostępniamy ich nikomu, nie wykorzystujemy ich w żadnym celu.
Zgodnie wątkiem 18 rozporządzenia UE o ochronie danych osobowych dozwolona jest działalnośc internetowa czysto osobista lub domowa polegająca na "na korespondencji i przechowywaniu adresów, podtrzymywaniu więzi społecznych oraz działalności internetowej podejmowanej w ramach takiej działalności"
Nie przechowujemy danych osobowych w formie otwartej, a kodujemy je wg własnego sposobu kodowania. Każda dana jest zapisana jako ciąg podobny do tego: Uj78hyhg6GbnpOkuhgh. Co do zasady wogóle nie gromadzimy danych wpisywanych w formularz wyszukiwania. Możesz zgłosić usunięcie swoich danych osobowych, wtedy będzie u nas informacja dla innych, aby absolutnie danych nie przetwarzać.
Numery PESEL znajdują się w wielu dokumentach np. świadectwach szkolnych, dyplomach, dowodach osobistych, paszportach, prawach jazdy.
Adresy są w prawie jazdy, rachunkach, listach, korespondecji. Zawsze w ten czy inny sposób dane mogą trafić do przetwarzania. Internauci wpisują dane w internet z różnych pobudek. Nasza strona działa na zasadzie porównywania znaków.


Mój adres został odnaleziony jako przetwarzany, ale PESEL nie. Być może firmy od chwilówek szukają danych osobowych swoich klientów w wyszukiwarkach i serwisach.
Dagmara_1999
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 17 maja 2019, o 21:33
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Chwilówka online

Postprzez kaja12321 » 7 lis 2019, o 23:27

Bardzo dobrą ofertę ma Provema, skorzystałam z pożyczki u nich ponieważ znalazłam wiele pozytywnych opinii i jestem bardzo zadowolona. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie.
kaja12321
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 18 maja 2018, o 22:21

Re: Chwilówka online

Postprzez supris » 27 lut 2020, o 22:32

Zgadzam się, https://provemacredit.pl/?7483f2 to dobry wybór, miałem okazje korzystać i muszę przyznać, że było warto, potrzebne pieniążki dostałem na konto bardzo szybko a w dodatku mialem możliwość rozłożenia spłaty na 6 miesięcy. Polecam!!!
supris
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 27 maja 2018, o 15:29

Re: Chwilówka online

Postprzez Lilianka » 6 mar 2020, o 11:24

Moim zdaniem przed podjęciem decyzji o chwilówce, warto sprawdzić wszystkie dostępne opcje i warunki spłaty.
Lilianka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 6 mar 2020, o 11:21

Re: Chwilówka online

Postprzez BlackWolf » 14 mar 2020, o 15:01

Nie pakowałabym się w żadne chwilówki, pożyczki, prowidenty a tym bardziej online.
Wszystko ładnie pięknie opisują, ale to największe bagno w jakie można się wpakować. Odradzam.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Chwilówka online

Postprzez Frankusia1985 » 16 mar 2020, o 16:24

Rozumiem osoby, które nie mają wyjścia i muszą korzystać z chwilówek. Osobiście jednak wolę trzymać się od nich z daleka.
Frankusia1985
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 mar 2020, o 16:19

Re: Chwilówka online

Postprzez janek123 » 28 maja 2021, o 23:23

Osobiście wzięłam chwilówkę, ale na dobrych warunkach. Trochę trzeba poszukać, żeby znaleźć dobrą ofertę i przede wszystkim nie zostać naciągniętym... Dlatego polecam pomoc tej stronki https://super-pozyczka.pl/. Mają naprawdę dobre rankingi pożyczek.

jankowska
janek123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 28 maja 2021, o 23:19

Re: Chwilówka online

Postprzez AKrol » 21 sty 2022, o 16:06

Odradzam wszystkie chwilówki. Można się wpędzić w poważne kłopoty. Jak chcecie coś kupić i nie macie na to pieniędzy, to najlepszą i najbezpieczniejsza opcją jest odroczona płatność Twisto. Można z niej korzystać nawet bez rejestracji - wtedy kupuje się tylko w sklepach partnerskich online, albo z rejestracją. Po rejestracji otrzymuje się limit środków i można płacić albo tylko online (pakiet bezpłatny) albo online i stacjonarnie (pakiet płatny 10 zł za miesiąc). Co najważniejsze, gdy limit spłacacie w terminie - nie ponosicie żadnych kosztów. Jak dla mnie najlepsza tego typu oferta na rynku.
AKrol
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 19 paź 2017, o 09:53
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]