Męskie ciało

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Męskie ciało

Postprzez Dominiqa22 » 18 mar 2020, o 08:18

Witam wszystkich chciała bym żebyście napisały szczerze na jeden temat a mianowicie,
Ostatnio byłam z moim facetem na basenie i spotkała nas a w zasadzie jego bardzo przykra i nieprzyjemna sytłacja mój chłopak zawsze nosi na basenie zresztą na plaży też kompielowki dopasowane czyli no dopasowane spodenki co za tym idzie wiadomo że wtedy jakby widać zawartość tych spodenek a że jest obdarzony no mozna powiedzieć ponad przeciętna to widać to troszkę może i więcej. Ale do rzeczy ostatnio na basenie kilka kobiet myślę że to były koleżanki zwyzywali go od zboczeńców i pedałów cały basen gapil się z otwartymi ustami tak wrzeszczały. I Teraz zastanawiam się czy w naszym kraju facet nie moze założyć kompielowki dopasowanych przecież kobiety też noszą dopasowane stroje w których widać wzasadzie wszytko i jakoś nikt na nas nie krzyczy takich rzeczy co o tym myślicie? A niechce namawiać go na noszenie takich szortów do pływania bo wiem że to w wodzie nie jest wygodne. Proszę o odpowiedzi co myślicie?
Dominiqa22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 mar 2020, o 08:07
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]