dziwny przypadek

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

dziwny przypadek

Postprzez gosia99 » 8 gru 2019, o 15:31

takie dość dziwnie pytanie.wiem że w życiu różnie może być. ale jeżeli miałabym zostać sama(czego się obawiam)
czy kiedyś powinnam wejść z związek z kolegą któremu się podobam. On nie podoba mi się ani z charakteru ani fizycznie. jest przeciwieństwem tych co mi się podobają. On jest dobry wrażliwy a mogę trafić na agresora lub playboya.
lecz jezelibyłabym z nim w związku to on by mnie szanował, akceptował, rozumiał, troszczył się nie zdradzał i dbał. On ma wiele podobnych cech do mnie. I w wielu sprawach mnie zrozumie jak nikt inny. Np ja miałam nerwicę i on też . ja jestem religijna. on też. przestrzegam zasad kościoła(kto prócz niego chciałby być z restrykcyjna dewotką ps. nie chcę być zakonnica) np. kościół zabrania antykoncepcji czy seks tylko dla dzieci. wiem że nikt normalny nie będzie chciał być z kimś takim jak ja, a normalny facet będzie tego oczekiwał. jak nie to znajdzie nowa. kto to będzie tolerował? rozumiem to dość głupie z mojej strony. każdy powie że powinnam się leczyć.
zastanawiam się mimo młodego wieku czy serio iść kiedyś w taki związek bez tych uczuć zakochania co są najpierw z osobą co nie chciałabym być ale może taka jest miłość. zakochanie przemija uroda też a zostają ważne wartości itp. może to przerodzi się w miłość.
mnie nikt nie zechce ani jego.
czy jakby kiedyś nie znalazła nikogo to żeby nie zostać samotna to lepiej być w związku z kimś takim czy stara panna? jestem zbyt dziwna na te czasy i chyba nie mam szans na normalny zwiazek.wiem że to głupie pytanie ale nurtuje mnie.glupio mi kogokolwiek zapytać więc wolę anonimowo. :(
gosia99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 gru 2019, o 15:20

Re: dziwny przypadek

Postprzez BlackWolf » 14 mar 2020, o 16:27

Szukasz faceta na siłę i od razu z góry zakładasz, że zostaniesz sama.
Nigdy nie masz gwarancji na udany związek, ale po co pchać się desperacko w relacje damsko-męskie tylko po to żeby nie być samotną? Na tym związki nie polegają.
Poza tym szukanie kogoś o podobnych cechach charakteru to też żadna gwarancja. Wiesz ile osób tkwi w szczęśliwych związkach pomimo tego, że kompletnie mają inne charaktery, upodobania, inne hobby i pasje? Mnóstwo.
Nikt też nie karzę Ci uprawiać seksu jeśli chcesz dochować "czystości" aż do ślubu.
Nie wiem dlaczego uważasz, że jesteś dziwna a Twój kolega jest jedyny, który jest tak samo religijny jak Ty. Osobiście znam sporo facetów, którzy tak samo jak wy - czekają z tym do ślubu i mają podobne poglądy, trzymają się swoich wartości.
Żyjemy w zróżnicowanych czasach. Jedni nie czekają a drudzy tak i wcale takie osoby nie są na wymarciu.
Wydaje mi się, że masz niskie poczucie własnej wartości i na siłę wmawiasz sobie, że nikogo sobie nie znajdziesz. Zmień to.
Jeśli ktoś ma Cię pokochać, to pokocha taką jaką jesteś i Twoje poglądy nie będą mu przeszkadzać.
A tak to zamykasz się na innych a kolegę traktujesz jak przysłowiową opcję z braku laku.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: dziwny przypadek

Postprzez karalona » 18 mar 2020, o 21:45

dokładnie tak jak wyżej - nie ma co szukać na siłę, serio.. to przynosi więcej złego niż dobrego - wiem po sobie
karalona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 18 mar 2020, o 21:32
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]