Sposoby na radzenie sobie ze stresem

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Sposoby na radzenie sobie ze stresem

Postprzez elopomelo » 19 wrz 2018, o 13:07

Sport :) polecam
elopomelo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 11 lip 2018, o 11:46

Re: Sposoby na radzenie sobie ze stresem

Postprzez Bogusia1959 » 24 wrz 2018, o 23:40

Jolaśka33 napisał(a):Moim problemem, z którym kieruję się do Was forumowiczki jest nadmierny stres. Mam wrażenie, że stresuje mnie wszystko i wszyscy. Mam tak od jakiegoś miesiąca. Nerwy powodują, że gorzej śpię - a może to już bezsenność? :cry:
Możecie coś doradzić? Jakieś sprawdzone sposoby?


Kochana przede wszystkim, miej świadomość tego, że pewnych rzeczy nie przeskoczysz. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na ten temat, może warto zajrzeć na SPAM Oczywiście jeśli znajdziesz chwilkę :)

Ostatnio edytowano 6 paź 2018, o 21:14 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Bogusia1959
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 24 wrz 2018, o 23:14

Re: Sposoby na radzenie sobie ze stresem

Postprzez Jinka » 21 lis 2018, o 18:25

Miałam nerwy przez pracę a potem w domu ciągnęło sie dalej , też spać nie mogłam ale wtedy pomagał mi nervomix sen, przesypiałam całą noc i wstawałam wypoczęta. Kiedy sytuacja w pracy polepszyła się stres, nerwy, wszystko się uspokoiło.
Jinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 186
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 22:03

Re: Sposoby na radzenie sobie ze stresem

Postprzez actress » 18 mar 2020, o 09:05

Sama w pracy mam ostatnio totalny zapierdziel. Doradzicie co jest dobre na walkę ze stresem?
Avatar użytkownika
actress
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 28 cze 2018, o 08:07

Re: Sposoby na radzenie sobie ze stresem

Postprzez Pena » 18 mar 2020, o 10:45

Na rozładowanie napięcia oraz stresu polecam sport, ( ktorego dobre działanie jest udowodnione naukowo) ale jakiś dynamiczny, żeby endorfiny się wydzielały. Dobrze jest rownież codziennie się przytulać :) Nie polecam na pewno leków, według mnie wstrętnie działają na mózg i rozleniwiają reakcje, wyjątkiem tutaj są naturalne suplementy.
Poczytaj sobie o lucernie
Dobrze wpływa na witalność organizmu oraz powinna Ci pomóc zasnąć jeśli masz problemy z zasypianiem....
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Sposoby na radzenie sobie ze stresem

Postprzez Kalka22 » 25 mar 2020, o 13:04

Ja to zawsze jak mam dużo na głowie albo się stresuje to w ogóle nie mam głowy do jedzenia, zawsze wtedy mnie ratuje Fresubin Energy, kupuje zapasy na doz online.
Kalka22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 mar 2020, o 12:54

Re: Sposoby na radzenie sobie ze stresem

Postprzez Alix » 21 kwi 2020, o 08:23

W przypadku stresu myślę, że jak już poprzedniczki wspomniały pomocne będzie uprawianie sportu oraz melisa. Warto jednak rozważyć, czy nie będzie potrzebna np. jakaś konsultacja z psychologiem, jeżeli np. stresuje Cię praktycznie wszystko podczas codziennego funkcjonowania, bo lepiej poznać źródło problemu i próbować w taki sposób działać niż po prostu go maskować. :)
Alix
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 28 mar 2020, o 12:46

Re: Sposoby na radzenie sobie ze stresem

Postprzez Trotka » 28 sie 2020, o 21:39

Kalka22 napisał(a):Ja to zawsze jak mam dużo na głowie albo się stresuje to w ogóle nie mam głowy do jedzenia, zawsze wtedy mnie ratuje Fresubin Energy, kupuje zapasy na doz online.


Widziałam ostatnio w doz własnie, kusiło mnie żeby kupić, a jaki smak wybierasz?
Trotka
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 28 mar 2020, o 19:56

Re: Sposoby na radzenie sobie ze stresem

Postprzez Winda78 » 15 paź 2020, o 14:42

Herbatkę z miętą lub melisą, dobra ksiązka lub dluga kapiel
Winda78
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 14:15

Re: Sposoby na radzenie sobie ze stresem

Postprzez cinamonka » 19 paź 2020, o 11:37

zazwyczaj wchodzą wtedy u mnie ciasteczka :D
Avatar użytkownika
cinamonka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 13:39
Lokalizacja: Ostróda

Re: Sposoby na radzenie sobie ze stresem

Postprzez a_gatka » 19 paź 2020, o 22:10

Spacer. :)
a_gatka
 

Re: Sposoby na radzenie sobie ze stresem

Postprzez Pina100 » 14 sty 2021, o 15:58

Cześć Wam!

W ostatnim czasie mam spore problemy w życiu prywatnym (rozstanie), co sprawia, że poziom zadowolenia z mojego życia jest bliski dna. Naczytałam się sporo o ziołowych preparatach na bazie ashwaghandy. Czy faktycznie są to środki warte uwagi i działają?

Stosowałam do tej pory melisę, ale to działa na mnie bardziej nasennie. Uspokaja, ale nie rozwiązuje problemu. Czy podobnie jest z ashwaghandą?

Postanowiłam sprawdzić te tabletki na uspokojenie https://restilen.pl
Pina100
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 sty 2021, o 15:57

Re: Sposoby na radzenie sobie ze stresem

Postprzez dominika10 » 31 sty 2021, o 18:43

Ja się stresuję bardzo koronawirusem. Nie wiem juz co robić, rodzina mnie uspakaja ale ja nad tym nie panuję .Nawet kupili mi termometr i ciśnieniomierz z Daignosis żebym się poczuła lepiej i miała w domu takie sprzęty. Trochę mnie to uspokoiło ale na chwilę :(
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: Sposoby na radzenie sobie ze stresem

Postprzez stylistamody » 27 lut 2021, o 16:54

Polecam ci olej konopny ma super właściwości wyciszające :)
stylistamody
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 09:10

Re: Sposoby na radzenie sobie ze stresem

Postprzez Żabnik » 27 lut 2021, o 17:13

Wspólny czas z rodzinką odpręża mnie najlepiej! https://kidos.pl/blog/dlaczego-ultimate ... j-rodziny/ czy słyszeliście o tym? Kidos podpowiedziało nam tę i wiele innych sportów rekreacyjnych idealnych na wspólne rozluźnienie ;-) A także zajęcia dodatkowe dla dzieci, w ogóle pojawiają się tam ciekawe artykuły jak spożytkować w ruchu czas wolny itd, polecam zajrzeć :D
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Sposoby na radzenie sobie ze stresem

Postprzez Allie » 1 mar 2021, o 08:18

Z punktu widzenia aromaterapii pomocne bedzie rozpylanie olejku eterycznego z lawendy, rumianku. Mozna tez zmieszac z olejkiem z wetiwery, ylang ylang. Do picia przed snem rumianek. Cwiczenia oddechowe.
Z ziół polecam sprawdzoną melise:
https://produktybonifraterskie.pl/kateg ... ktu/ziola/
W dobrym składzie dostaniesz na stronie.Dobrze jest sobie zaparzyć przed snem i na pewno powinno Ci pomóc.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Sposoby na radzenie sobie ze stresem

Postprzez rogatka » 12 lis 2021, o 14:05

Spróbujcie leku Neurexan, który w naturalny, ale skuteczny i co ważne - udowodniony sposób radzi sobie ze stresem, bezsennością na tle nerwowym, a przy tym nie uzależnia i nie otumania bo ma naturalny skład.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Hsieh798