Trądzik - jaki krem ?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Ailis » 7 sie 2018, o 09:20

Jak radzicie sobie z uporczywym trądzikiem ? Wyjątkowo trudno jest wyleczyć takie problemy skórne, jednak mi po wielu latach się udało. Później miałam łagodniejszą formę trądziku, którą skutecznie zwalczyłam naturalnym kremem przeciwtrądzikowym i regulującym sebum firmy Calluna Medica. To świetny kosmetyk, który warto regularnie stosować. Normalizuje pracę gruczołów łojowych i długotrwale matuje skórę.
Ailis
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 7 cze 2018, o 14:25

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Roozzaaliaa » 7 sie 2018, o 11:13

Ailis napisał(a):Jak radzicie sobie z uporczywym trądzikiem ? Wyjątkowo trudno jest wyleczyć takie problemy skórne, jednak mi po wielu latach się udało. Później miałam łagodniejszą formę trądziku, którą skutecznie zwalczyłam naturalnym kremem przeciwtrądzikowym i regulującym sebum firmy Calluna Medica. To świetny kosmetyk, który warto regularnie stosować. Normalizuje pracę gruczołów łojowych i długotrwale matuje skórę.


Śmierdzi reklamą :(

Po 1. Każda osoba ma odmienną skórę..
Po 2. Trądzik, trądzikowi nie równy..
Po 3. Nie zawsze trądzik wynika z niewłaściwej pracy gruczołów łojowych..

Przede wszystkim - konsultacja dermatologiczna oraz kosmetyczna, przed wybraniem kosmetyku :D
Roozzaaliaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 sie 2018, o 10:16

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Naleczow126 » 17 sie 2018, o 09:38

hydrokortyzon
Naleczow126
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 sie 2018, o 09:36

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez rozsypalosie » 19 sie 2018, o 16:27

Kiedy miałam olbrzymi problem dermatolog przepisała mi Davercin - pomagało, ale co jakiś czas miałam "wykwit" był to jeden, dwa pryszcze ale jakie bolesne i długo gojące się. Od jakiegoś czasu do twarzy używam tylko jednego ręcznika, nic innego nic nie wycieram. Ręcznik ten jest bardzo często prany. Pod makijaż używam kremu ziaja jagody acai - jest bardzo delikatny, no i dla osób 30+, podkład latem minimalny, zimą cięższy, ale i warunki bywają ciężkie. Jednak wypracowałam system, krem tylko na dzień, po powrocie do domu demakijaż, pozwalam skórze oddychać. Twarz myję delikatnymi preparatami, bardzo często wybieram preparaty ziaja. A kiedy "często dotykam twarzy" - mam taki nawyk, zwłaszcza w stresie pocieram twarz, nieważne czy ręce czyste, czy nie - myję twarz mydełkiem siarkowym. Póki co jest ok.
rozsypalosie
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 sie 2018, o 15:54

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez aliali » 19 sie 2018, o 21:40

ja używam krem ziaja +25, jest fajny lekki i nadaje się też pod makijaż i od kiedy go stosuję mam wrażenie, że jest ciut lepiej

aliali
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 sie 2018, o 21:38

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez kossss » 2 wrz 2018, o 21:14

przykro mi, ale trądzik to problem od wewnątrz :) żaden krem ci nie pomoże tyle, co odpowiednia, zrównoważona dieta, zero używek itp. No i najlepiej też odwiedzić dermatologa, żeby ewentualnie przepisał odpowiednie specyfiki, bo te drogeryjne to nie bardzo się nadają ;)

kossss
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 15:28

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Maroko Sklep » 12 wrz 2018, o 23:28

Warto, aby kremy przeciwtrądzikowe zawierały olej arganowy, z oliwki europejskiej, masło shea, alantoinę, D-pantenol, aloes, wodę z róży stulistnej czy olejek lawendowy. Składniki te oczyszczają, równoważą wydzielanie sebum, zamykają rozszerzone pory i eliminują zaskórniki.
Avatar użytkownika
Maroko Sklep
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 7 wrz 2017, o 22:45
Lokalizacja: Suchy Las k. Poznania

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez cekinek11 » 20 wrz 2018, o 00:00

To tak trudno doradzić jaki krem, dla jednej osoby będzie się nadawał. Inna powie, że po tym jeszcze gorzej. Ale zajrzyjcie na wapteka, to apteka internetowa. Wszystko co do pielęgnacji potrzebne. Można sobie na spokojnie poczytać, to plus takich zakupów, a i ceny też korzystniejsze.
cekinek11
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 lut 2018, o 23:33

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez kies » 16 paź 2018, o 11:10

Ja co prawda nie cierpię na trądzik ale często i gęsto od nie właściwych kremów wyskakują mi wypryski zamawiam sobie botame, te kosmetyki mają bardzo dobry wpływ na moją cerę SPAM

Ostatnio edytowano 17 paź 2018, o 07:04 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Pena » 18 paź 2018, o 07:36

Dziewczyny zwracajcie uwagę na to czym myjecie twarz. Sama nie zwracałam na to uwagi, jednak ostatnio dorwałam mydło z węglem aktywnym od Olivia plum. Do zamówienia niestety tylko przez internet ( nie widziałam stacjonarnie). Jak dla mnie działanie rewelacyjne
Jest wspaniałe, ciężko będzie je zużyć bo jest mega wydajne ( używam 2-3 razy w tygodniu)
Pieni się delikatnie, ślicznie pachnie, taki bardzo subtelny
Doskonale radzi sobie z wyskakującymi niespodziankami. Pojawia sie o weele mniej nowych pryszczy
Po jego użyciu, skóra jest dobrze oczyszczona, taka jakby rozjaśniona, redukuje zaczerwienienia :)
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Salona » 19 paź 2018, o 13:39

Z trądzikiem to nie jest taka prosta sprawa... Mi dopiero pomógł Izotek ... trudna kuracja, na szczęście te wszystkie skutki uboczne mnie oszczędziły i teraz jest naprawdę okej :) Mam nadzieję że trądzik nie nawróci, bo też jest taka szansa.

Salona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 19 paź 2018, o 13:34

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Doliera » 29 paź 2018, o 14:16

Ja po prostu na Twoim miejscu wybrałabym się do dermatologa, nic moim zdaniem na własną rękę nie warto stosować. Bo może się jeszcze pogorszyć... Fachowa porada i leczenie to jest to czego Ci potrzeba. Pozdrawiam serdecznie.

Doliera
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 paź 2018, o 14:08

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Maniaaniaa » 27 maja 2019, o 14:24

Ja biorę tabletki ziołowe dodatkowo zdrowe odżywianie. Czasami robię wieczorem okład z rumianku i zamiast kremu używam olej kokosowy. Tabletki to Nonacne . Ale są też inne, godne polecenia. Ja wybrałam z tego rankingu: https://zyciebeztradziku.pl/tabletki-na-tradzik/
Maniaaniaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 maja 2019, o 14:22

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez JuliaBed » 9 gru 2019, o 16:39

Spróbuj sobie dermokosmetyków Acne z Novaclear. U mnie bardzo fajnie się sprawdzają, super oczyszczają cerę, zapewniając jej przy tym nawilżenie i fajny efekt zmatowienia.
JuliaBed
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 13 wrz 2019, o 15:02

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Janinka » 30 gru 2019, o 14:44

JuliaBed napisał(a):Spróbuj sobie dermokosmetyków Acne z Novaclear. U mnie bardzo fajnie się sprawdzają, super oczyszczają cerę, zapewniając jej przy tym nawilżenie i fajny efekt zmatowienia.


Również stosuję w codziennej pielegnacji dermokosmetyki NovaClear z serii Acne potwierdzam, że te produkty doskonale oczyszczają cerę, pozostawiając ją jednoczesnie nawilżoną i rozświetloną. Pory są zdecydowanie zweżone, dzięki czemu wydzielanie sebum jest wyraźnie zredukowane, a nienawidzę się błyszczeć !
Janinka
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 20:48

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez guszek_87 » 30 gru 2019, o 19:41

Polecam krem CBD od Bielendy, ten z ekstraktem z konopii siewnych. Bardzo dobrze nawilża i detoksykuje skórę, co jak chyba nie muszę nikomu tłumaczyć jedno i drugie ma ogromne znaczenie w walce z trądzikiem i co ważne sam cannabidiol ma działanie przeciwtrądzikowe <3. Naprawdę skuteczny a przy tym super pachnie ;)
guszek_87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 9 cze 2018, o 13:47

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Amela22 » 8 sty 2020, o 16:26

Też używałam serii Acne z Novaclear przeciw trądzikowi i rezultaty są bardzo zadowalające. A ich kremu matującego używam do teraz, fajnie sprawdza się też pod makijaż a dzięki niemu cera jest przez cały dzień przyjemnie zmatowiona.
Amela22
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 8 kwi 2019, o 13:52

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Coffee89 » 13 sty 2020, o 10:53

Synowi kupiłam Acne i niestety ale nie zadziałał zbytnio. Bardziej coś bym próbowała z drożdżami, nagietkie, fiołkiem, lukrecją i ekstraktami z liści i kory :)

:kwiatek
Avatar użytkownika
Coffee89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3 wrz 2019, o 11:53
Lokalizacja: Konczewice

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez kaska.maska » 17 lut 2020, o 14:50

zamiast stricte kremu to wypróbuj sobie kuracje przeciw niedoskonałościom z kwasem glikolowym z Eveline. Żaden krem nie da ci takich efektów jak taka kuracja. Fajnie jest połączyć stosowanie tego "serum" z innymi kosmetykami z tej serii, wiadomo że wtedy efekt będzie jeszcze lepszy. Ale na początek sama kuracja myślę że wystarczy :)

Obrazek
kaska.maska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 22 wrz 2016, o 20:42

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez annika77 » 24 mar 2020, o 22:02

Jak macie problem z trądzikiem to odsyłam was do Centrum Leczenia Ran Metodą Ozonoterapii w Warszawie. Stosują tam metodę ozonoterapii a ozon jest świetny jeśli chodzi o właściwości bakterio-, wiruso- i grzybobójcze, dlatego doskonale sprawdza się w przypadku trądziku. Po szczegóły odsyłam na stronę centrum.
Avatar użytkownika
annika77
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 23 mar 2020, o 18:17

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Kalka22 » 25 mar 2020, o 13:27

U mnie na trądzik sprawdził się taki biały preparat robiony w aptece doz na receptę, lekarz mi polecił takie rozwiązanie i faktycznie działa.
Kalka22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 mar 2020, o 12:54

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez docha » 30 mar 2020, o 15:21

A nie miałaś problemu z realizacją takiej recepty? Wydaje mi się, ze nie wszystkie apteki mają zaplecze do wykonywania takich produktów.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 488
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez Dorotka-a » 1 kwi 2020, o 19:46

mi przepisano u lekarza anelec i bardzo mi pomaga z zaskórnikami zamkniętymi
Dorotka-a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1 kwi 2020, o 19:43

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez lesley » 1 kwi 2020, o 21:17

dziewczyny, jeśli kremy nie pomagają to może problem leży gdzie indziej - hormony itd. oczywiście lekarzem nie jestem, ale mogę powiedzieć na własnym przykładzie że z trądzikiem męczyłam się długie miesiące a udało mi się go ostatecznie zwalczyć po tym jak zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne, belara. nawet wygląd moich włosów się poprawił
lesley
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 20 cze 2018, o 21:25

Re: Trądzik - jaki krem ?

Postprzez MelonowaAga » 21 kwi 2020, o 20:59

Mi niestety kremy nie pomogły, dlatego zdecydowałam się na laserowe leczenie trądziku. Kurację przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna i po pełnej terapii jestem zadowolona z efektów. W końcu czuje się dobrze sama ze sobą, a co najważniejsze nie muszę ukrywać twarzy pod sporą ilością makijażu.
Avatar użytkownika
MelonowaAga
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 15:06
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]