Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Ninna85 » 2 gru 2019, o 14:11

ja już też bym chciała zajść w ciążę, i zobaczyć taki obrazek ;( na razie regularna kontrola owulacji w domu za pomocą testera owulacyjnego ze śliny i u lekarz poprzez usg no i planowanie współżycia z mężem w delegacjach
Ninna85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2 gru 2019, o 14:08

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Anonimek59 » 8 gru 2019, o 07:57

Ja również mam pytanko,spóźnia mi się okres powinnam go dostać 3.12 ... A 1.12 poraz pierwszy kochałam się z chłopakiem z prezerwatywą... Czy mogę być w ciąży ?
Anonimek59
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 gru 2019, o 07:52

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Kobieta87 » 11 gru 2019, o 11:58

Jeśli kochałaś się w zabezpieczeniu 2 dni przed spodziewaną miesiączką to prawdopodobnie są bardzo małe szanse ( praktycznie 0) abyś była w ciąży

Bądź lepszą wersją siebie. Razem możemy wszystko. miedzykobietami.pl
Kobieta87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 gru 2019, o 13:22

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez kiniaczek93 » 19 gru 2019, o 23:48

To by musiał być na prawdę mega niefart żeby w takich okolicznościach zajść...
kiniaczek93
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 19 gru 2019, o 23:44

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Mini<3 » 23 gru 2019, o 13:12

Hej mam pytanko, biorę dwuskładnikowe tabletki anty i jestem w drugim tygodniu opakowania, wczoraj rano uprawiałam sex z chłopakiem a wieczorem zapomniałem wsiąść tabletki. Zorientowałam się dzisiaj rano, połknęłam tą z wczoraj i nie wiem co dalej robić. Czy mam brać wszystkie dalej, czy mogę zajść w ciążę?
Mini<3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 lis 2018, o 01:03

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Weronika439 » 11 lut 2020, o 11:32

tak
Avatar użytkownika
Weronika439
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11 lut 2020, o 11:28
Lokalizacja: Tychy

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Hania1878 » 15 lut 2020, o 19:56

W takiej sytuacji gdy zapomnimy wziac pigułke to powinno si dodatkowo zabezpieczyć prezerwatywą przez kolejne 7 dni. Mam tak napisane w ulotce belary ,która stosuje. Jesli przerwa nie jest większa niz 12 godzin to jest ok ,pózniej no to już moze być róznie.zostaje tylko zrobienie testu z krwi.
Hania1878
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 15 lut 2020, o 19:16

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez ZazaZagubiona123 » 25 mar 2020, o 16:03

mój problem jest bardużo głupi ale naprawdę bardzo mnie to nurtuje. Kiedyś bardzo się spieszyłam ( byli to na początku roku) i musiałam pilnie wyjść wzięłam meska bielizne z pralki ( czekaly na pranie) i założyłam nie bylo widac gołym okiem plemnikow nie jestem w stanie teraz powiedzieć jaki to był dzien cyklu po tym przez 2 miesiAce nie miałam okresu ( miałam wtedy bardzo stresujący czas) i przez cały jeden miesiąc nie miałam a w następnym miesiacu chyba jakoś 14 dostałam. Pamiętam ze jakoś w tym okresie miałam zwiększone wydzielanie sluzu i raz był gesty, ciągliwy, mlecznego kolory. Czy w tej sytuacji ( zalozenia tych meskich bokserek jest możliwość ciąży ?
ZazaZagubiona123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 mar 2020, o 15:53

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez BlackWolf » 26 mar 2020, o 02:54

ZazaZagubiona123 napisał(a):Kiedyś bardzo się spieszyłam ( byli to na początku roku) i musiałam pilnie wyjść wzięłam meska bielizne z pralki ( czekaly na pranie) i założyłam nie bylo widac gołym okiem plemnikow


Na początku roku? Mamy już koniec marca... :lol: Nie mogłaś wyciągnąć z szafki swojej, czystej bielizny tylko musiałaś wyciągać brudy z pralki w dodatku męskie? :lol:

ZazaZagubiona123 napisał(a):(...) po tym przez 2 miesiAce nie miałam okresu ( miałam wtedy bardzo stresujący czas) i przez cały jeden miesiąc nie miałam a w następnym miesiacu chyba jakoś 14 dostałam.


W końcu nie miałaś dwa miesiące czy miesiąc?

ZazaZagubiona123 napisał(a):(...)Czy w tej sytuacji ( zalozenia tych meskich bokserek jest możliwość ciąży ?


Nie, jeżeli ktoś nie wrzucił majtek do pralki zaraz po stosunku. :lol:
Nie chce mi się wierzyć w to całą historię, ale jeśli chodzi o brak okresu, to może być wynikiem stresu a nie koniecznie zajściem w ciążę.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Kaja20000 » 15 kwi 2020, o 12:00

skoro jest problem z określeniem owulacji, to ważto zaopatrzyć się w tester owulacyjny Afrodyta, jest mały, dokładny i łatwy w obsłudze
Kaja20000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 28 gru 2019, o 22:36

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Jovitta88 » 21 kwi 2020, o 13:25

ja mam błonę dopochwową i żel plemnikobójczy, zakładam przed każdym współżyciem i mam spokój, a dodam tylko że jej w cale nie czuć
Jovitta88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 kwi 2020, o 13:16

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez crushonka » 8 maja 2020, o 12:55

Ja kiedyś miałam ringi, ale maja one swoje plusy i minusy.. Jak wszystko praktycznie. Ja zauważyłam, że dla mnie nie jest to zbyt wygodne. Miałam kilka i mimo różnych prób nadal mnie uwierało, więc stwierdzam, że najlepiej po prostu nakładać plastry, bo nie trzeba pamiętać, a i schować pod bluzką się da. Tabletki odpadają przez moje problemy z pamięcią.
crushonka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 17 kwi 2020, o 10:18

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez magnolic » 2 cze 2020, o 12:40

Mini<3 napisał(a):Hej mam pytanko, biorę dwuskładnikowe tabletki anty i jestem w drugim tygodniu opakowania, wczoraj rano uprawiałam sex z chłopakiem a wieczorem zapomniałem wsiąść tabletki. Zorientowałam się dzisiaj rano, połknęłam tą z wczoraj i nie wiem co dalej robić. Czy mam brać wszystkie dalej, czy mogę zajść w ciążę?



u mnie na opakowaniu jest informacja, zeby jesli zapomne tabletki, to zeby przyjac ja w ciagu 24h i tyle. Raczej nie ma szans na ciaze jesli ominiesz jedna tabletke ;)
magnolic
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 2 cze 2020, o 12:34

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Kaja20000 » 19 cze 2020, o 12:04

teraz pojawiła się taka nowość jak monitor płodności Afrodyta Smart, mam już w domu. Więc to jest mini mikroskop, na którym wykonuje się badanie ze śliny i później nakłada na aparat smartfona. Na telefonie musimy mieć zainstalowaną darmową aplikację, dzięki której zapisują się wyniki poziomu lh i tworzy się wykres cyklu. Łatwo wyznacza owulację na tej podstawie
Kaja20000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 28 gru 2019, o 22:36

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Michalina4192 » 22 cze 2020, o 12:02

Kaja20000 napisał(a):teraz pojawiła się taka nowość jak monitor płodności Afrodyta Smart, mam już w domu. Więc to jest mini mikroskop, na którym wykonuje się badanie ze śliny i później nakłada na aparat smartfona. Na telefonie musimy mieć zainstalowaną darmową aplikację, dzięki której zapisują się wyniki poziomu lh i tworzy się wykres cyklu. Łatwo wyznacza owulację na tej podstawie


Podobnie działa jak waga na telefonie?
Michalina4192
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 cze 2020, o 11:58
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Wiktoria965 » 13 lip 2020, o 09:00

Ale była biologia w szkole? Jak nie to przypomnę. Do zapłodnienia potrzebny jest kontakt nasienia z komórka jajową. Co za tym Idze każda sytuacja w której były momenty i coś mogło się przenieść to potencjalna szansa. Czasem jest to więcej procent czasem z jakieś 0,001% No ale trzeba mieć to na uwadze i tyle
Wiktoria965
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 lip 2020, o 08:56
Lokalizacja: Lublin

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez cinamonka » 24 lis 2020, o 13:06

Wiesz biologia.. a wychowanie seksualne to dwie różne rzeczy, bo nie do każdego naukowy język przemawia. Najlepiej by było po prostu uczyć dzieci.
Avatar użytkownika
cinamonka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 13:39
Lokalizacja: Ostróda

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez vantiel » 7 maja 2021, o 16:34

ona18 napisał(a):Witam wszystkich, mam takie pytanie..
Jakieś 4 dni temu po raz pierwszy kochałam się.
Czy jest możliwość zajścia w ciążę, podczas gdy partner wchodzi we mnie bez zabezpieczenia,kochamy się tak, natomiast gdy on dochodzi wkłada prezerwatywę?

Proszę o jakieś opinie ;/

najpierw to radze wam sie doinformowac i tobie kontrolowac cykl testerem afrodyta, a potem brac sie za seks. mozliwosc jest zawsze
vantiel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 mar 2021, o 17:52

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez vantiel » 14 maja 2021, o 14:55

ona18 napisał(a):Witam wszystkich, mam takie pytanie..
Jakieś 4 dni temu po raz pierwszy kochałam się.
Czy jest możliwość zajścia w ciążę, podczas gdy partner wchodzi we mnie bez zabezpieczenia,kochamy się tak, natomiast gdy on dochodzi wkłada prezerwatywę?

Proszę o jakieś opinie ;/



tak mozliwe bo istnieje cos takiego jak pleejakulat. dwa nie napisalas czy mialas plodne czy nie. trzy, jesli nie lubicie prezerwatyw - kup diafragma caya.
vantiel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 mar 2021, o 17:52

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Julka Wiadomska » 30 maja 2021, o 02:00

Ryzyko zajścia w ciążę zawsze istnieje, zwłaszcza jeśli masz owulację.

Julka Wiadomska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 18 maja 2021, o 01:08

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Milosniczkazakupow » 30 maja 2021, o 08:52

Zajście w ciąże nie jest aż tak łatwe jak się wydaje. Szansa oczywiście zawsze jest, ale też nie można bardzo panikować. A co do ginekologa - USG może wykazać, zwykłe ręczne badanie wątpie
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez alic » 23 cze 2021, o 21:11

Tak! Dlatego lepiej uważać, pamiętaj żeby najpierw nałożyć prezerwatywę, zanim dojdzie do zbliżenia.
alic
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 cze 2021, o 21:03

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez vantiel » 25 cze 2021, o 10:17

zajscie w ciaze jest mozliwe, istnieje cos takiego jak plejaakulat. zrob test za jakis czas, jesli bedzie negatywny to super, ale polecam na przyszlosc sie zabezpieczyc np blona dopochwowa diafragma caya jesli nie lubicie prezerwatyw
vantiel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 19 mar 2021, o 17:52

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez aint » 25 lip 2021, o 08:35

Dziewczyny, zawsze z zabezpieczeniem, dla swojego dobra.
aint
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 08:30

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Anika1 » 5 kwi 2023, o 11:17

Proszę o pomoc . Biorę tabletki Yasminelle od 17.03. W sobotę trochę sie spóźniłam z tabletka ale wzięłam przed stosunkiem . W poniedziałek koło 21 wzięłam ellaone. Bolało mnie podbrzusze przed wzięciem EllaOne czy mogło dojść do zapłodnienia ?
Anika1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 kwi 2023, o 11:00
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]