Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę internetową

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę internetową

Postprzez fitkobieta26 » 10 lut 2020, o 13:30

Witam,

wiem, że niektóre z Was są po porodzie, wstydzą się swojego ciała, boją się wzroku innych na siłowni lub po prostu nie mają czasu na dojazd na siłownię, trening i powrót do domu, bo z godziny, robią się nagle dwie. Teraz moje pytanie do Was, czy jeśli by była taka możliwość, to chciałybyście mieć treningi z profesjonalnymi trenerami personalnymi przez kamerkę internetową w swoim domu? Wiadomo jak to jest z motywacją do treningu samej w domu, a też nie zawsze mamy pewność, że wykonujemy poprawnie te ćwiczenia. Czekam na Wasze odpowiedzi. Ciekawi mnie też ile byście były w stanie zapłacić za taką usługę?
fitkobieta26
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 lut 2020, o 13:28

Re: Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę interneto

Postprzez TPS2020 » 11 lut 2020, o 15:03

Bardziej zależy to wszystko od możliwości finansowych niż ile ktoś jest w stanie. Ty możesz sobie pozwolić na 100 zł za trening a ktoś inny jedynie 30 zł bo zwyczajnie nie ma na to pieniędzy. W każdym razie warto jest ćwiczyć z kimś kto może nam pokazać jak co robić poprawnie.

Trenerzy personalni ze Szczecina -> http://trener-personalny-szczecin.pl/
TPS2020
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 11 lut 2020, o 14:57

Re: Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę interneto

Postprzez Alexanderja88 » 24 mar 2020, o 15:39

nie rozumiem tego, jak można wstydzić się chodzić na siłownię? Przecież na siłownię nie chodzą tylko szczupli i piękni! Dziewczyny, same siebie ograniczacie takim myśleniem! I jeszcze wpędzacie się w kompleksy!

Rozumiem natomiast, ze nie każdego stać na stać na siłownię lub... nie każdy ma na nią czas. Ok, dojazdy robią swoje. Dlatego uważam, że ćwiczenie z trenerem personalnym online, to całkiem fajna sprawa. Na pewno bardziej się zmotywujesz do ćwiczeń, jak ktoś będzie miał nad Tobą "pieczę". Osobiście wolę siłownie, ale jeśli z jakiś powodów nie mogłabym na nią chodzić, to tak - wolałabym, trenera online. Sama w domu bym się tak nie zmotywowała do ćwiczeń.
Alexanderja88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 mar 2020, o 15:33

Re: Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę interneto

Postprzez Doomiiniika » 25 mar 2020, o 23:03

Ćwiczenia przez internet to żaden problem! Sama w takich uczestniczę! Należy jednak pamiętać, że najważniejsze jest odzywianie, szczególnie teraz!

80% ODŻYWIANIE 20% TRENING
100% ZDROWIE!!!

Zapraszam do wypełnienia formularza kontaktowego, a skontaktuję się i o wszystkim opowiem.

https://forms.gle/DL19zC66EZ565yhF7
Doomiiniika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 mar 2020, o 22:48

Re: Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę interneto

Postprzez Alinka91 » 6 sie 2020, o 09:38

Hej. Ja też ćwiczę przez internet, bo jest to dla mnie bardzo wygodne i poświęcam czas jedynie na trening bez tracenia go na dojazdy, a jak się znajdzie odpowiednie ćwiczenia czy też świetnego trenera, to super efekty można osiągnąć również w domu.
Dla wielu osób ich wygląd stanowi naprawdę dużą barierę i boją się oceniania przez osoby z większym stażem na zajęciach fitness czy siłowni.
Alinka91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 6 sie 2020, o 09:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]