Dieta w czasie kwarantanny

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Dieta w czasie kwarantanny

Postprzez Ewarda88 » 17 mar 2020, o 15:54

Cześć dziewczyny, ciekawi mnie, jak sobie radzicie z dietą na kwarantannie? Udaje Wam się trzymać, czy raczej - jak u mnie, siedzenie w domu sprzyja podjadaniu? Lodówka tak jakoś bliżej. I jakby głośniej i częściej wzywała. Też tak macie? A na dodatek, w domu nie mam motywacji, by ćwiczyć.
Ewarda88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 mar 2020, o 15:50

Re: Dieta w czasie kwarantanny

Postprzez Doomiiniika » 25 mar 2020, o 23:08

Najlepsza motywacja jest w grupie! Dobrze też być pod okiem Trenera. ;) Uczymy robienia prawidłowych zakupów, prowadzimy kursy zmiany nawyków żywieniowych, a także ćwiczenia - WSZYSTKO ONLINE!
Zapraszam do wypełnienia formularza kontaktowego, a skontaktuję się i o wszystkim opowiem :)

https://forms.gle/DL19zC66EZ565yhF7
Doomiiniika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 mar 2020, o 22:48

Re: Dieta w czasie kwarantanny

Postprzez Ernesta » 31 mar 2020, o 14:10

Faktycznie siedzenie w domu sprzyja nie tylko pojawieniu się kilku nadprogramowych kilogramów, ale też złych nawyków żywieniowych.Najważniejsze to samemu sobie gotować,wtedy wiemy co jemy.Można też posiłkować się małym agd,czyli opiekaczem do kanapek z trzema wymiennymi płytami grzewczymi Mesco 3045
Dzięki wymiennym płytom,zrobimy we własnej kuchni zdrowe,ciepłe kanapki z warzywami,grillowane warzywa czy mięso,a także smakowite i aromatyczne gofry na wiele sposobów.Możemy je tworzyć nie tylko na słodko, ale też z dodatkiem zdrowych przypraw czy ziaren.Opiekacz jest niewielki,łatwy w użytkowaniu i czyszczeniu.

Ernesta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:54
Lokalizacja: warszawa

Re: Dieta w czasie kwarantanny

Postprzez redorange666 » 31 mar 2020, o 17:00

Ja mam stanowczo za blisko do barku a tam za dużo pyszności...wiec chyba alkoholizm się pogłębi.
Avatar użytkownika
redorange666
Samiec
 
Posty: 2180
Dołączył(a): 26 sty 2014, o 15:58
Lokalizacja: Śląsk

Re: Dieta w czasie kwarantanny

Postprzez Iskierka » 7 kwi 2020, o 10:25

Ogólnie to starm sie jesc zroznicowanie, zarowno np. zdrowe salatki i domowe obiady jak i czasem zrobic sobie cheat day i zamowic pizze.
Iskierka
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 7 kwi 2020, o 09:18

Re: Dieta w czasie kwarantanny

Postprzez AnitaT » 28 kwi 2020, o 15:13

A ja zamawiam sobie catering z Wygodnejdiety, z resztą już od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona z efektów. Posiłki są smaczne, zdrowe i różnorodne. A że mają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa i jakości to wiem, że moje jedzenie jest przygotowane w odpowiednich warunkach.
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19

Re: Dieta w czasie kwarantanny

Postprzez Halinka » 13 sie 2020, o 22:14

Ja zaczęłam w jogę i zupełnie nie żałuję. Od tego co prawda dość powoli się chudnie, ale nie narzekam - bardzo dobrze robi na plecy i faktycznie zrzuciłam kilka kilo ;) do tego mam ziołowy suplement na pobudzenie metabolizmu (paraceum), piję szalenie dużo wody i jak mogę, to teraz wieczorami wychodzę na dłuższy spacer. Jakoś to wszystko razem działa :D cieszę się, bo przynajmniej nie musiałam sobie wszystkiego tak strasznie odmawiać
Halinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 25 lis 2016, o 13:19

Re: Dieta w czasie kwarantanny

Postprzez Winda78 » 15 paź 2020, o 14:21

Ja w czasie kwarantanny przytyłam 4 kilo :( ponoć oragnizm w taki sposób reaguje na stress.... pytanie kiedy się już odstresuję i zrzucę te dodatkowe kilogramy :(
Winda78
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 14:15

Re: Dieta w czasie kwarantanny

Postprzez izabelka994 » 3 lis 2020, o 15:31

Więcej siedzisz, masz więcej czasu na jedzenie itd. To może wcale nie być wina stresu. Zacznij liczyć kalorie i jeść tyle ile wymaga Twoje zapotrzebowanie
izabelka994
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3 lis 2020, o 15:20

Re: Dieta w czasie kwarantanny

Postprzez Amelia1 » 5 lis 2020, o 14:31

Ja jakoś sobie radzę, nie mam z tym większego problemu. Posiłki najczęściej robię sama więc wiem co jem i ile. Polecam jeść mniejsze posiłki ale częściej, na początku może być ciężko ale z czasem się przyzwyczaisz i będzie to Twój nawyk ;)
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Dieta w czasie kwarantanny

Postprzez carol-bork » 30 lis 2020, o 17:08

Dieta w czasie kwarantanny to bardzo ciekawy temat. Teraz jest bardzo duży wybór tego czy wybrać dietę czy catering dietetyczny czy treningi czy jedno i drugie czy wszystko naraz. Ja od siebie mogę do tego dorzucić jeszcze catering dietetyczny od Wygodnadieta.pl
carol-bork
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 1 sie 2020, o 17:54

Re: Dieta w czasie kwarantanny

Postprzez Kajka » 21 lut 2021, o 19:53

Mi lepiej wychodzi odchudzanie podczas kwarantanny niż normalnie :D
Kajka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 lut 2021, o 19:28
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron