Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Re: Czy mogę być w ciąży ?? Pytania i odpowiedzi

Postprzez Ninna85 » 2 gru 2019, o 14:11

ja już też bym chciała zajść w ciążę, i zobaczyć taki obrazek ;( na razie regularna kontrola owulacji w domu za pomocą testera owulacyjnego ze śliny i u lekarz poprzez usg no i planowanie współżycia z mężem w delegacjach
Ninna85
Jestem tu nowa :)

Postprzez Anonimek59 » 8 gru 2019, o 07:57

Ja również mam pytanko,spóźnia mi się okres powinnam go dostać 3.12 ... A 1.12 poraz pierwszy kochałam się z chłopakiem z prezerwatywą... Czy mogę być w ciąży ?
Anonimek59

Postprzez Kobieta87 » 11 gru 2019, o 11:58

Jeśli kochałaś się w zabezpieczeniu 2 dni przed spodziewaną miesiączką to prawdopodobnie są bardzo małe szanse ( praktycznie 0) abyś była w ciąży

Bądź lepszą wersją siebie. Razem możemy wszystko. miedzykobietami.pl
Kobieta87

Postprzez kiniaczek93 » 19 gru 2019, o 23:48

To by musiał być na prawdę mega niefart żeby w takich okolicznościach zajść...
kiniaczek93

Postprzez Mini<3 » 23 gru 2019, o 13:12

Hej mam pytanko, biorę dwuskładnikowe tabletki anty i jestem w drugim tygodniu opakowania, wczoraj rano uprawiałam sex z chłopakiem a wieczorem zapomniałem wsiąść tabletki. Zorientowałam się dzisiaj rano, połknęłam tą z wczoraj i nie wiem co dalej robić. Czy mam brać wszystkie dalej, czy mogę zajść w ciążę?
Mini<3

Postprzez Weronika439 » 11 lut 2020, o 11:32

tak
Weronika439

Postprzez Hania1878 » 15 lut 2020, o 19:56

W takiej sytuacji gdy zapomnimy wziac pigułke to powinno si dodatkowo zabezpieczyć prezerwatywą przez kolejne 7 dni. Mam tak napisane w ulotce belary ,która stosuje. Jesli przerwa nie jest większa niz 12 godzin to jest ok ,pózniej no to już moze być róznie.zostaje tylko zrobienie testu z krwi.
Hania1878

Postprzez ZazaZagubiona123 » 25 mar 2020, o 16:03

mój problem jest bardużo głupi ale naprawdę bardzo mnie to nurtuje. Kiedyś bardzo się spieszyłam ( byli to na początku roku) i musiałam pilnie wyjść wzięłam meska bielizne z pralki ( czekaly na pranie) i założyłam nie bylo widac gołym okiem plemnikow nie jestem w stanie teraz powiedzieć jaki to był dzien cyklu po tym przez 2 miesiAce nie miałam okresu ( miałam wtedy bardzo stresujący czas) i przez cały jeden miesiąc nie miałam a w następnym miesiacu chyba jakoś 14 dostałam. Pamiętam ze jakoś w tym okresie miałam zwiększone wydzielanie sluzu i raz był gesty, ciągliwy, mlecznego kolory. Czy w tej sytuacji ( zalozenia tych meskich bokserek jest możliwość ciąży ?
ZazaZagubiona123

Postprzez BlackWolf » 26 mar 2020, o 02:54

ZazaZagubiona123 napisał(a):Kiedyś bardzo się spieszyłam ( byli to na początku roku) i musiałam pilnie wyjść wzięłam meska bielizne z pralki ( czekaly na pranie) i założyłam nie bylo widac gołym okiem plemnikow

Na początku roku? Mamy już koniec marca... :lol: Nie mogłaś wyciągnąć z szafki swojej, czystej bielizny tylko musiałaś wyciągać brudy z pralki w dodatku męskie? :lol:

ZazaZagubiona123 napisał(a):(...) po tym przez 2 miesiAce nie miałam okresu ( miałam wtedy bardzo stresujący czas) i przez cały jeden miesiąc nie miałam a w następnym miesiacu chyba jakoś 14 dostałam.

W końcu nie miałaś dwa miesiące czy miesiąc?

ZazaZagubiona123 napisał(a):(...)Czy w tej sytuacji ( zalozenia tych meskich bokserek jest możliwość ciąży ?

Nie, jeżeli ktoś nie wrzucił majtek do pralki zaraz po stosunku. :lol:
Nie chce mi się wierzyć w to całą historię, ale jeśli chodzi o brak okresu, to może być wynikiem stresu a nie koniecznie zajściem w ciążę.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
BlackWolf
Moderatorka

Kliknij aby poznać cenę i kupić online z darmową dostawą!
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]