Problem z włosami po porodzie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Wypadanie włosów

Postprzez Basia14 » 26 mar 2020, o 09:33

W trakcie ciąży miałam świetnie wyglądające włosy, a teraz niestety po urodzeniu dziecka w ogóle sobie z tym tematem nie mogę poradzić i ciągle włosy mi wypadają, nie wiem w ogóle jak to zatrzymać. Więc jak macie kobiety jakiś na to sposób to się podzielcie propozycjami, jak sobie poradzić z wypadaniem włosów?
Basia14
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 mar 2020, o 09:32

Re: Wypadanie włosów

Postprzez KatarzynaKoz. » 26 mar 2020, o 10:30

Miałam taki sam problem. Próbowałam wiele rzeczy ale zauważyłam, że podstawa jest odpowiednia, zbilansowana dieta pełna warzyw i witamin. Osobiście zdecydowałam sie na zakup cateringu dietetycznego. Maja pyszne i różnorodne posiłki, poza tym skusiło mnie to, że przyrządzają posiłki metodą sous vide. Myślę, że warto zacząć od tego i od razu zobaczysz poprawę. Mi to pomogło. :)
KatarzynaKoz.
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 mar 2020, o 10:17

Re: Wypadanie włosów

Postprzez cage » 26 mar 2020, o 11:20

Zastanów się nad odwiedzeniem jakiegoś specjalisty, chociaż teraz to długo potrwa.

Normalnością stały się lekcje online, porady prawne online czy porady lekarskie na telefon w dobie całego koronawirusa. https://krmp.pl/specjalizacje/porady-telefoniczne/
cage
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 mar 2020, o 11:11

Re: Problem z włosami po porodzie

Postprzez BlackWolf » 26 mar 2020, o 15:51

Mogę Ci polecić produkty z Nioxin Hair System.
Obrazek
Używam System No.3 z olaplex w zestawie do farbowanych i widzę znaczną poprawę kondycji włosów i jest ich więcej.
Moje włosy zaczęły się przerzedzać, straciły objętość, blask, zaczęły wypadać przez złą dietę i głównie stres, miałam z nimi naprawdę spore problemy.
Nie są to zbyt tanie preparaty, ale warto zainwestować choć raz. Ja się zdecydowałam i nie żałuję wyboru.
Jeśli zdecydujesz się na zakup, to wybierz bez dołączonego olaplex. Wychodzi taniej. U mnie olaplex w ogóle się nie sprawdził. :?
A z tańszych poleciłabym Biotynę.
Obrazek
Nie stosowałam jej osobiście, ale moje koleżanki tak i też po porodzie miały problemy z włosami. Polecają i faktycznie ich włosy są gęstsze, grubsze i żywsze.

Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Avatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
 
Posty: 2891
Dołączył(a): 13 mar 2015, o 20:52

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Ilonna81 » 27 mar 2020, o 10:51

też miałam kiedyś z tym problem. Teraz jest już dobrze, choć czasem miewam gorsze momenty, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy powietrze jest suche i noszę czapkę. Kiedy zaczęły wypadać mi włosy, pierwsze co zrobiłam to zaopatrzyłam się w jakieś suplementy na włosy i paznokcie. Niestety to mi w ogóle nie pomagało. Umówiłam się zatem na wizytę do dermatologa. Pani przepisała mi tabletki - B6, na porost włosów. I zaleciła mi też jakiś specyfik do wsmarowywania w głowę. Nie pamiętam, co to dokładnie było, bo nie był to gotowy specyfik. Farmaceuta musiał mi ten specyfik przygotować. I to zadziałało super! Zmieniłam też dietę - jem więcej warzyw i owoców. I wszystko to razem wzięte, dało bardzo dobry efekt.

Podsumowując - polecam wizytę u specjalisty. Może to być dermatolog lub trycholog.
Ilonna81
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 mar 2020, o 10:42

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Amanda12 » 31 mar 2020, o 14:47

Ja korzystam z produktów KV-1 zarówno jeśli chodzi o pielęgnacje jak i tez gdy chodzi o wypadanie włosów i mogę polecić tą markę. Produkty bardzo dobrze się sprawdzają i faktycznie dzięki nim pielęgnacja włosów staje się łatwiejsza więc myślę, że warto będzie z tego skorzystać. Kompletnie produkty można zobaczyć na kv-1.pl.
Amanda12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 31 mar 2020, o 14:45

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Gaja777 » 31 mar 2020, o 14:56

Biotyna pomaga ja używam, bo mi włosy lecą na zmianę pór roku na zimę i na lato mam z nimi tragedię
Avatar użytkownika
Gaja777
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 31 mar 2020, o 13:52

Re: Problem z włosami po porodzie

Postprzez Amanda12 » 31 mar 2020, o 15:11

Jak masz problem z wyglądem włosów to zdecydowanie sprawdź sobie ofertę, będzie to dobra opcja, bo ich kosmetyki w praktyce się super sprawdzają. Korzystam z nich i faktycznie odbudowa i regeneracja włosów wyraźnie zauważalna
Amanda12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 31 mar 2020, o 14:45

Re: Problem z włosami po porodzie

Postprzez Dorotka-a » 1 kwi 2020, o 19:47

1. peelingi skory glowy
2. mycie dwukrotne szamponem
3. wcierki min. 3 x w tyg.
3. biotyna
4. sprawdzic poziom żelaza i b12
Dorotka-a
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 1 kwi 2020, o 19:43

Re: Problem z włosami po porodzie

Postprzez AnnaW » 23 kwi 2020, o 14:47

Ja bym dodala w domowej pielegnacji wcierke z jantaru, jak to nie pomoze to pozostaje mezoterapia.
AnnaW
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 14:09

Re: Problem z włosami po porodzie

Postprzez marysiowa » 23 kwi 2020, o 18:23

Porządna dieta, odpowiedni tryb życia i wszystko powinno wrócić do normy

Profesjonalna konsultantka kosmetyczna. Masz pytania? Jestem do dyspozycji!
marysiowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 18:12
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron