Gdzie kupić kosmetyki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Amanda12 » 3 kwi 2020, o 11:47

Cześć dziewczyny! Co sądzicie o naturalnych kosmetykach? Teraz jest taki boom na to, a ja się zastanawiam, czy te „naturalne kosmetyki” to rzeczywiście są takie naturalne i bezpieczne? Czy to może tylko taki chwyt marketingowy? Te, które do tej pory stosowałam były takie średnie, może ja źle wybieram? Mam skórę raczej tłustą i zastanawiam się, czy taka delikatna pielęgnacja w ogóle mojej cerze służy.
Amanda12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 31 mar 2020, o 14:45

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Iskierka » 7 kwi 2020, o 10:19

Jak masz tlusta skore to naturalne powinny byc fajne, np. jak ja uzywam krem buatic to on ma forme bardziej wodnistego serum niz tlustego kremu i dziala naprawde fajnie, zwlaszcza jezeli chodzi o nawilzanie skor i jej odzywianie. No i producenci naturalnych kosmetyków jak ten często mają opcje zamowienia bezposrednio od nich do np. paczkomatu, a teraz to jest chyba bardzo wskazane podczas epidemii.

Ale najlepiej ogolnie poczytac sobie np. recenzje produktów na KWC wizażu.
Iskierka
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 7 kwi 2020, o 09:18

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Basia14 » 10 kwi 2020, o 11:23

Jak chcesz zadbać o pielęgnację skóry w domu i szukasz całkowicie naturalnych produktów to polecam zajrzeć do sklepu https://e-naturalne.pl/. Mają bardzo dużo różnych produktów w sprzedaży i faktycznie to co się u nich pojawia to w pełni naturalne kosmetyki więc bez obaw możesz się decydować na to, by u nich kupować. Można też liczyć na naturalne oleje, którymi będzie można zadbać o wygląd skory.
Basia14
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 mar 2020, o 09:32

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez majeczka998 » 10 kwi 2020, o 20:44

Nie bój się zamawiać przez internet. Jeżeli szukasz fajnej strony z kosmetykami, polecam https://patandrub.eu/. Wszystkie produkty to w 100% naturalne kosmetyki które działają szybko i skutecznie. A do tego jak pachną :woman:
majeczka998
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 sie 2019, o 20:58

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez marysiowa » 23 kwi 2020, o 18:40

Warto zgłosić się do konsultantki kosmetycznej, która doradzi Ci co wybrać

Profesjonalna konsultantka kosmetyczna. Masz pytania? Jestem do dyspozycji!
marysiowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 18:12

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Malwa100 » 4 maja 2020, o 04:56

Ja sporo kosmetyków naturalnych kupuje, głownie na bazie olejów, bo sporo sie naczytałam o nich swego czasu i odkąd wypróbowałam to stosuje non stp bo efekty daja niesamowite, lepsze niż najdroższe kremy czy balsamy. No i w Pachnącej Krainie najczęsciej kupuje kupuje, bo tam mam moje ulubione kosmetyki włąśnie , a ostatnio też do dezynfekcji kupiłam, bo jako nieliczni cen nie podnieśli na te produkty
Malwa100
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 28 sty 2012, o 18:53

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez lexyy » 21 maja 2020, o 16:20

W różnych miejscach kupuję, zazwyczaj zachodzę do drogerii, mam bzika na punkcie produktów do kąpieli :) staram się wybierać te z fajnymi składami, lubię olejki kneipp, te małe. W weekend robię sobie spa w wannie, super relaks.
lexyy
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sie 2018, o 19:15

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez docha » 30 maja 2020, o 10:10

Ostatnio kupiłam olejek i kryształki do kąpieli z soli kneipp. Dzisiaj sobie zrobie SPA w wannie :)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez szpilka » 24 cze 2020, o 10:03

ja stosuje tylko kosmetyki naturalne i od dluzszego czasu zamawiam sobie z ecobotox, mam od nich olejek z opuncji figowej i uwazam, ze to mega dobrodziejstwo, na zmarszczki dziala rewelacyjnie!! :) po miesiacu regularnego stosowania widac juz fajne rezultaty
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez AnnaW » 25 cze 2020, o 12:08

Ja kupuje online albo w Hebe czy Rossmanie.
AnnaW
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 14:09

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez koksa » 25 cze 2020, o 18:34

tez stosowalam kilka kosmetykow naturalnych za niektore zaplacilam niemale pieniadze i jakos efektow brak. dlugo szukalam produktow ktore spelnia moje oczekiwania i kolezanka polecila mi novaclear - sa to dermokosmetyki duzo lepszy sklad i dzialanie niz zwykle kosmetyki z drogerii. moje ulubione produkty od nich to seria atopis ktora swietnie nawilza skore, jest delikatna dla skory. bardzo lubie tez kremy z filtrem ktore nadaja sie rowniez pod makijaz, no i pomadki ochronne - sa rewelacyjne!
koksa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 cze 2020, o 08:43

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez majkusia » 28 cze 2020, o 09:19

Ja uzywam tylko naturalnych kosmetykow :) Lubie weganska serie botanical clays z bielendy bo nawilza regeneruje i oczyszcza skóre bazujac na zielonej i rozowej glince :)
majkusia
Fajna Kobietka
 
Posty: 111
Dołączył(a): 16 wrz 2017, o 19:22

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Kamelka52 » 15 paź 2020, o 20:55

Warto wybierać dobre kosmetyki, sprawdzone, z dobrymi składami, np. olejami. Ja niedawno odkryłam markę Solverx, mam od nich balsam do ciała i żel pod prysznic, mam skórę suchą skłonną do podrażnień, a te produkty ją ratują i nawilżają na dłużej niż na godzinę.
Kamelka52
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 9 sie 2020, o 17:45

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Theila » 16 paź 2020, o 09:15

Też ostatnio przestawiłam się na kosmetyki Solverx i zakochałam się w nich. Poleciła mi je moja kosmetyczka i przyznam, że są świetne dla mojej delikatnej skóry. Od niedawna stosuję ich HomeSet dla skóry wrażliwej. Żel, tonik i krem gdzie w tych trzech krokach codziennej pielęgnacji skóra staje się niesamowita w dotyku i wygląda świetnie. Dodatkowy plus za to, że te kosmetyki są VeganFriendly.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Ważka225 » 21 paź 2020, o 20:28

A słyszałam o ich kosmetykach, najbardziej ciekawi mnie krem do twarzy z serii sensitive widziałam, że ma oleje w składzie, szukam czegoś dobrego składowo i nawilżającego może się skuszę.
Ważka225
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 22 sie 2020, o 11:22

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Theila » 30 paź 2020, o 09:53

Ważka225 napisał(a):A słyszałam o ich kosmetykach, najbardziej ciekawi mnie krem do twarzy z serii sensitive widziałam, że ma oleje w składzie, szukam czegoś dobrego składowo i nawilżającego może się skuszę.


Mogę podpytać kosmetyczkę jak będę następnym razem. Wiem, że producent na pewno dawał możliwość szkoleń z których korzystała. Ja teraz zamówiłam sobie ich żel do mycia twarzy i demakijażu. Jestem bardzo ciekawa działania.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez st_mruk » 31 paź 2020, o 15:20

hej ja polecam sklep https://skleppieknoscdnia.pl/ - znajdziecie tam mnóstwo luksusowych bardzo dobrych marek - m.in. Biologique Recherche
st_mruk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 wrz 2020, o 19:48

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Wika29 » 1 lis 2020, o 11:31

A ja ostatnio kupiłam sobie balsam z tej firmy SOLVERX, bardzo fajnie nawilża, szybko się wchłania i ma ładny delikatny zapach.
Wika29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 31 paź 2020, o 23:27

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Glycerine » 1 lis 2020, o 19:02

Ja przeważnie kupuje przez internet bo jest dużo taniej. A jeśli chodzi o marki to annabelle minerals. Mają dobrej jakości kosmetyki i akcesoria. Ostatnio kupiłam pędzel do rozświetlacza i jest nie do zdarcia.
Glycerine
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 sie 2016, o 00:00

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Theila » 1 lis 2020, o 21:48

Wika29 napisał(a):A ja ostatnio kupiłam sobie balsam z tej firmy SOLVERX, bardzo fajnie nawilża, szybko się wchłania i ma ładny delikatny zapach.



O, może dla mojej suchej skóry też byłby fajny. Teraz zamówiłam sobie żel do mycia twarzy i demakijażu. Solverx ma spory wybór kosmetyków, ale podoba mi się, że dużo jest do wrażliwej, atopowej skóry.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Kamelka52 » 4 lis 2020, o 19:26

Theila napisał(a):
Wika29 napisał(a):A ja ostatnio kupiłam sobie balsam z tej firmy SOLVERX, bardzo fajnie nawilża, szybko się wchłania i ma ładny delikatny zapach.



O, może dla mojej suchej skóry też byłby fajny. Teraz zamówiłam sobie żel do mycia twarzy i demakijażu. Solverx ma spory wybór kosmetyków, ale podoba mi się, że dużo jest do wrażliwej, atopowej skóry.


A czy do ciała też mają jakieś kosmetyki? Borykam się z bardzo suchą skórą i szukam dobrego balsamu
Kamelka52
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 9 sie 2020, o 17:45

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Wika29 » 18 lis 2020, o 22:05

Tak, możesz kupić balsam Solverx, super nawilża i ma dobry skład.
Wika29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 31 paź 2020, o 23:27

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Theila » 1 gru 2020, o 14:01

Kamelka52 napisał(a):
Theila napisał(a):
Wika29 napisał(a):A ja ostatnio kupiłam sobie balsam z tej firmy SOLVERX, bardzo fajnie nawilża, szybko się wchłania i ma ładny delikatny zapach.



O, może dla mojej suchej skóry też byłby fajny. Teraz zamówiłam sobie żel do mycia twarzy i demakijażu. Solverx ma spory wybór kosmetyków, ale podoba mi się, że dużo jest do wrażliwej, atopowej skóry.


A czy do ciała też mają jakieś kosmetyki? Borykam się z bardzo suchą skórą i szukam dobrego balsamu


Jasne, zerknij sobie na ich stronę mają duży wybór https://solverx.pl/
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Mari_123 » 9 gru 2020, o 00:40

Polecam kosmetyki naturalne i eko. Myślę, ze świadomość tego, że pomagamy planecie, powinna być już wystarczającą motywacją. A poza tym i dla nas są dużo lepsze. Stusuję już od dłuższego czau, mało mam już w kosmetyczce standardowych kosmetyków. Co do tego gdzie kupować, to ponieważ często eko niestety jest droższe, to kupuję zazwyczaj przez internet, głównie na notino nbo tam są często promocję i po prostu kupuję,kdy jest taniej. Dzięki temu nie mam wyrzutów sumienia, że kupuję droższe kosmetyki.
Mari_123
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 12:59

Re: Gdzie kupić kosmetyki

Postprzez Czarnam » 11 gru 2020, o 10:45

Ja bardzo lubię naturalne kosmetyki i coraz częściej takie wybieram
Czarnam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 4 gru 2020, o 10:58
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]