wasze firmy/działalności

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

wasze firmy/działalności

Postprzez ambitna_25 » 8 kwi 2020, o 08:50

Witajcie,
Zwracam się do was z gorącą prośbą. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej w temacie "Możliwości finansowania przedsiębiorczości kobiet na obszarach wiejskich". W jednym z jej podpunktów muszę opisać przykłady założenia własnych działalności przez kobiety zamieszkujące głównie wsie, czy korzystałyście z jakichkolwiek form dofinansowania dotacji oraz na czym polega wasz biznes. Cennymi informacjami byłyby dla mnie również to czy należycie/udzielacie się dodatkowo w jakiś formach aktywności/organizacji np. Koła Gospodyń Wiejskich i w jakim jesteście wieku. Bardzo mi zależy na waszej pomocy, ponieważ w moim miejscu zamieszkania nie ma takich Pań. z góry dziękuje za odzew. Pozdrawiam was kobietki. :)
ambitna_25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 kwi 2020, o 08:49

Re: wasze firmy/działalności

Postprzez Lady_Polytoys » 8 kwi 2020, o 11:27

Hej,
przyjrzyj się takim wsparciom realizowanym prze Lokalne Grupy Działania. W każdej takiej LDG znajdziesz kobiety z obszarów wiejskich, które otworzyły biznes na wsi.
Lady_Polytoys
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 kwi 2020, o 21:15

Re: wasze firmy/działalności

Postprzez ambitna_25 » 8 kwi 2020, o 14:22

Szukałam i ciężko jest cokolwiek sprecyzowanego znaleźć lub za mało informacji. Mam nadzieje, że są na tym forum Panie, które prowadzą jakieś swoje własne firmy i podzieliłyby się ze mną informacjami.
ambitna_25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 kwi 2020, o 08:49

Re: wasze firmy/działalności

Postprzez Kasiastan » 26 sie 2021, o 12:36

Przy prowadzeniu własnej działalności bardzo istotną rolę odgrywa nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów biznesowych czyli networking - przeczytaj więcej na https://networkingwbiznesie.pl/.
Kasiastan
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 sie 2021, o 12:28

Re: wasze firmy/działalności

Postprzez jaskter » 3 lut 2022, o 13:05

Jeśli wymieniamy się doświadczeniami, to według mnie równie ważne jak networking jest umiejętność walczenia o swoje, co ma znaczenie np. gdy kontrahenci nie płacą. Wiele osób ma z tym problem, dlatego lepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów z windykacja-online.pl
jaskter
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 18 paź 2021, o 13:16

Re: wasze firmy/działalności

Postprzez sylwiaank » 8 mar 2022, o 13:14

a czy są tutaj jakieś kobietki pracujące w branży digital marketingu, ecommerce?
sylwiaank
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 8 mar 2022, o 12:12

Re: wasze firmy/działalności

Postprzez murazik.everett » 16 mar 2022, o 00:48

Ja mam agencję marketingową. Pozdrawiam! :D

Avatar użytkownika
murazik.everett
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 mar 2022, o 00:42
Lokalizacja: Gniezno
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]