Balans Energetyczny. „Zaufanie”. Jak Harmonizować Energię

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

Balans Energetyczny. „Zaufanie”. Jak Harmonizować Energię

Postprzez marta_k » 9 kwi 2020, o 16:30

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO „TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu

zapraszają 28-31 maja 2020 na warsztat

Balans Energetyczny. „Zaufanie”.
Jak Harmonizować Własną Energię Fizyczną, Emocjonalną i Mentalną.

Prowadzi: Dr Krzysztof Krupka



Na warsztatach dowiesz się i doświadczysz jak odblokować swoją energię. Co zaburza jej obieg, co nam odbiera energię i czym jest energia fizyczna, emocjonalna i mentalna. Gdzie zaczyna się choroba i jak jej zapobiegać. Nauczysz się uspokajać, oczyszczać i balansować swój stan fizyczny i psycho-emocjonalny.

Dowiesz się jak pracować na co dzień i jak chronić swoje ciało fizyczne, emocjonalne i mentalne. Jakie produkty żywieniowe stabilizują system energetyczny.

Dowiesz się o kluczowym znaczeniu dla zdrowia układów limfatycznego, hormonalnego, immunologicznego oraz autonomicznego układu nerwowego. Jak harmonizować w/w układy. Jak przeciwdziałać starzeniu w/w układów.

Zdrowie człowieka to równowaga na płaszczyznach fizycznej (materia) i psychoemocjonalnej (funkcja).Płaszczyzna fizyczna to ciało z jego wszystkimi systemami.
Płaszczyzna zawierająca psychikę i emocje to funkcja. Funkcje wpływają regulująco na ciało, ale ciało też wpływa na funkcje. Inaczej mówiąc, stan ciała kształtuje nasze myśli i emocje, ale jednocześnie myśli i emocje kształtują nasze ciała. Dlatego zdrowie powinnyśmy rozpatrywać w tych dwóch płaszczyznach, materii i funkcji.

W trakcie warsztatów zostaniesz wprowadzony/a do pracy ciałem, emocjami i umysłem wg autorskiej koncepcji Balance of Energy.

Warsztaty „balans energetyczny” to proces rozłożony na 4 etapy. Aby zmiana była trwała potrzeba na to minimum 1 roku. Cykl warsztatów jest podzielony zgodnie z czterema porami roku. Na każdym warsztacie koncentrujemy się na jednym systemie ciała i podstawowym uczuciu jakie mu towarzyszy, ale też powtarzamy elementy z poprzednich warsztatów.

Na każdym warsztacie uczestnik ma wykonane badanie STRD (więcej informacji na stronie www.strd.pl ) i otrzymuje zalecenia postepowania do następnego warsztatu. Na koniec całego cyklu łączymy wykonane badania w jeden trend. Trend ten pokazuje, jak pracowałeś, co było trudne a co łatwe, jakie masz mocne a jakie słabe strony i nad czym dalej powinieneś pracować.

Podczas warsztat wiosennego - Balans energetyczny - ZAUFANIE
Będziemy pracować z takimi emocjami jak złość, agresja, wewnętrzna furia. Nad tym, gdzie jest ich źródło. Nauczymy się jak być zgodnym z samym sobą, jak mobilizować serce i mózg, budować zaufanie, osiągać zamierzone cele. Wiosna to czas zwiększonej aktywności wątroby i pęcherzyka żółciowego.

Podczas warsztatu:
• Nauczymy się detoksykacji ciała i umysłu.
• Nauczymy się jak balansować w życiu aby utrzymywać w nim harmonię.
• Nauczymy się jak odzyskać moc nie tracąc siły.
• Nauczymy się jak rozpoznawać i dbać o swoje ciało i emocje.
• Uzdrowimy wewnętrzne relacje z samym sobą i otoczeniem.
• Odkryjemy i nauczysz się jak pracować z umysłem w tym świecie.
• Nauczymy się jak puścić zatrzymane emocje.
To wszystko być może doprowadzi Cię do uzdrowienia na głębokim poziomie i może odnajdziesz „korzeń” swojego nieszczęścia lub choroby, aby uzdrowić ciało.


WAŻNE ! Cykl można rozpocząć na dowolnym etapie, istotne jest, aby przejść pełen cykl.

Warsztat wiosenny - Balans energetyczny - ZAUFANIE Nowe Kawkowo 16-19.04.2020
Wiosna to czas zwiększonej aktywności wątroby i pęcherzyka żółciowego. Będziemy pracować z takimi emocjami jak złość, agresja, wewnętrzna furia. Nad tym, gdzie jest ich źródło. Nauczysz się jak być zgodnym z samym sobą, jak mobilizować serce i mózg, budować zaufanie, osiągać zamierzone cele.

Warsztat letni - Balans energetyczny - AKCEPTACJA
Lato ze swoim gorącem to czas zwiększonej aktywności serca i jelita cienkiego. Będziemy pracować z akceptacją cierpienia i nad tym, gdzie jest jej źródło. Poznamy sposoby dystansowania się, panowania nad sobą, zgody. Nauczysz się jak ustabilizować serce i umył, jak patrzeć na cierpienie, jak usłyszeć siebie i świat, jak znaleźć wewnętrzną ciszę i odzyskać swoja moc.

Warsztat jesienny - Balans energetyczny - OTWARTOŚĆ, Nowe Kawkowo 5-8.11.2020
Jesienią rośnie aktywność płuc i jelita grubego. Będziemy pracować ze smutkiem i nad tym, gdzie jest jego źródło. Nauczysz się jak osiągać spokój, jak oddzielić rzeczy ważne od nieważnych. Zobaczysz jak otworzyć serce, jak osiągać spokój i rozwijać świadomość. Jak panować nad EGO.

Warsztat zimowy - Balans energetyczny - PODDANIE SIĘ
Zima to czas nerek i pęcherza moczowego. Będziemy pracować z powszechną emocją jaką jest lęk. Nauczysz się jak panować nad lękiem, znajdziesz jego źródło, a to pozwoli osiągnąć wewnętrzną spójność. Nauczysz się jak nabrać dystansu do życia. Spojrzysz w swój cień, aby nie tracić energii, a ją odzyskać.

Na każdym warsztacie będziemy się odnosić do harmonii oraz uczyć i właściwego żywienia. Będziemy poprawiać działanie przewodu pokarmowego, dbać o żołądek, trzustkę i śledzionę. Kończyc to co zaczęte i rozpoczynać to co istotne.

Warsztaty kierowane są do wszystkich którym zależy na zdrowiu oraz na jego pozytywnym kształtowaniu, ale także dla tych którzy uczą innych lub stosują różne terapie. Podczas zajęć każdy uczestnik będzie miał zmierzony swój potencjał energetyczny oraz dostanie wskazówki do własnej pracy.

Warsztat jest przeznaczony dla osób, które są zainteresowane własnym wpływem na swoje zdrowie, życie zawodowe i osobiste. Jest skierowany do wszystkich, którzy są gotowi uczyć się czegoś nowego, mają otwarty umysł i serce na zmianę siebie. Także dla psychologów, terapeutów, lekarzy i wszystkich, którzy chcą poprawić jakość swojego życia.
Leczenie oparte o analizę psychoenergetyczną jest terapią, której podstawę stanowi całościowy obraz człowieka oraz podejście, że choroba ma zawsze charakter zaburzeń całego systemu energetycznego człowieka.
Podczas warsztatu dr n. med. Krzysztof Krupka wykorzystuje swoją wiedzę z zakresu rehabilitacji, neurologii i chorób wewnętrznych oraz z zakresu tradycyjnej medycyny chińskiej, ajurwedy, izopatii, homotoksykologii, ziołolecznictwa, dietetyki, terapii psychoonkologicznej i helingerowskiej.

Prowadzący: Dr n. med. Krzysztof Janusz Krupka

Ur. 1964 w Tomaszowie Mazowieckim. W 1990 r. ukończyłem studia na wydziale lekarskim Wojskowej Akademii Medycznej. W latach 1991-2003 uzyskałem specjalizacje z zakresu rehabilitacji, neurologii i chorób wewnętrznych. Od 1989 współtworzyłem Laboratorium pierwiastków śladowych Biomol-Med, dlatego szczególnie bliska jest dla mnie medycyna ortomolekularna. Przez wiele lat zajmowałem się biochemią, w szczególności chorób nerwowych i onkologicznych. Tematem mojej pracy doktorskiej było poszukiwanie wzorców biochemicznych w chorobach nowotworowych. Jestem autorem licznych opracowań dla lekarzy z tej dziedziny.
Cennych doświadczeń z zakresu dietetyki dostarczyła mi wieloletnia praca z pacjentami stosującymi tzw. dietę optymalną wg Dr J. Kwaśniewskigo.
Równolegle zdobywałem dodatkowe umiejętności z zakresu tradycyjnej medycyny chińskiej, ayurwedy, izopatii, homotoksykologii, ziołolecznictwa, dietetyki oraz terapii psychoonkologicznej. Posiadana wiedza pozwala mi w sposób harmonijny łączyć współczesną wiedzę medyczną z tradycyjnymi metodami leczniczymi. Mottem, którym się kieruję w swoim postępowaniu medycznym są słowa Bertolda Ulsamera „ bez korzeni nie ma skrzydeł” , czyli mówiąc inaczej, aby współczesna medycyna mogła się rozwijać, dla dobra ludzi, nie może pomijać tradycyjnych systemów leczniczych. Moimi nauczycielami byli C. Simonton, prof. Z. Garnuszewski, prof. P. Wilchelmson, Wolfgang Deusser, prof . G. Heim, Foster Perry i wielu innych których nie sposób wymienić bo są to moi pacjenci. A to właśnie pacjenci najwięcej uczą lekarza, bez nich nie byłbym tym kim jestem.
Od 2008 roku rozwijam metodę diagnostyki termoregulacyjnej w medycynie i psychologii wg modelu Heidelberskiego. Od 2012 roku pełnię rolę ordynatora oddziału rehabilitacji ogólnoustrojowej w szpitalu Św. Rafała w Krakowie. Od 2014 do 2017 byłem konsultantem medycznym w centrum hipertermii medycznej i zintegrowanej terapii nowotworów
w Krakowie. Od 2015 roku jestem nauczycielem akademickim w KWSPZ w Krakowie i GWSP w Chorzowie gdzie wykładam fizjologię i immunologię człowieka oraz medycynę naturalną. Jestem promotorem kilkunastu prac magisterskich i licencjackich. W obszarze moich zainteresowań leżą także zagadania neurochemii ,neurofizjologii, psychofarmakologii, terapii światłem, dźwiękiem, wodolecznictwa i zintegrowanego treningu sportowego.
Od 2017 roku pełnie funkcje wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Edukacji Psychosomatycznej. A od kilku lat prowadzę badania naukowe z wieloma uczelniami medycznymi jak CMUJ, ŚUM, WMUM w dziedzinie psychosomatyki. Na podstawie 15 letnich badań i 20 tys. przypadków klinicznych w medycynie, ale także w psychologii, sporcie wyczynowym oraz ekonomii małych firm, opracowałem zasady nowej dziedziny medycznej jaką jest Neuropsychosomatyka. Neuropsychosomatyka to nauka zajmująca się spójnością mózgu i serca w przestrzeni medycznej, psychologicznej, społecznej, ale też i ekonomicznej.
Od 1994 roku prowadzę prywatną praktykę lekarską.
Jestem autorem i współautorem licznych artykułów, skryptów i podręczników oraz opatentowanych urządzeń do terapii światłem i dźwiękiem.


RELACJE PO WARSZTACIE DR. KRZYSZTOFA KRUPKI W OŚRODKU
TU I TERAZ IV.2016:

Przyjechałam na warsztat dr Krupki w celu regeneracji, a inspiracją do przyjazdu były słowa Jacka, że warsztat prowadzi MĘŻCZYZNA NIEZWYKŁY. Pomyślałam: "Ojejku... nie znam żadnego NIEZWYKŁEGO MĘŻCZYZNY, a skoro mężczyzna mówi tak o innym mężczyźnie to coś w tym musi być. Jadę!". Dr Krzyś okazał się CZŁOWIEKIEM MĘDRCEM, człowiekiem o niezwykłej łagodności i zrozumieniu, o uśmiechu będącym zapowiedzią ciepłego lata. Każdy dzień warsztatu był NIESPODZIANKĄ. Doktor uruchomił we mnie Wielką Spiralę Zdrowienia oraz przepędził (swoim bębnem) smutek, który w związku z chorobą zagościł w moim sercu. Tego Doktora mianuję Ministrem FAJNOŚCI ;) w moim Królestwie Przyjaciół i Znajomych.
(Iwona)

Spotkanie z Krzysztofem w Nowym Kawkowie to czysta przyjemność wynikająca z głębokiej wiedzy, profesjonalizmu, dobrego kontaktu i chęci niesienia pomocy osobom zagubionym we współczesnej rzeczywistości oraz poszukującym lepszego „Tu i Teraz”.
(Bogusława)

TERMIN:
28 maja - 31 maja 2020 (czwartek – niedziela)

ROZPOCZĘCIE:
28 maja godz. 18 (rozpoczynamy kolacją w czwartek)

ZAKOŃCZENIE:
31 maja godz. 14 (kończymy obiadem w niedzielę)

CENA WARSZTATU:
900 zł + koszt pobytu i wyżywienia

CENA POBYTU:
wyżywienie 85 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie);
noclegi – w zależności od standardu od 32 zł do 90 zł za noc;
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/warsztatowe(nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani noclegów)

KONTAKT:
www.tuiteraz.eu, kawkowo@tuiteraz.eu
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz-Towalska 606994366

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”,
Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu



ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres kawkowo@tuiteraz.eu (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt ! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „38-31.V.2020”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla przelewów zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

6. Zaliczka jest zwrotna tylko w ciągu dwóch tygodni od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie ośrodka, jednak nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem warsztatu.W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty manipulacyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]