Seks przerywany a tabletki anty

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Seks przerywany a tabletki anty

Postprzez malpka123456 » 12 sie 2019, o 12:02

Witam, Mam taki problem, a mianowicie, Dziewczyna bierze od paru dni nowe leki na stwardnienie bo lekarz jej zmienił ( w ulotce podane jest ze mogą po nic występować zaczerwienienia, bóle brzucha, mdłości, skurcze żołądka itd) a wraz z dziewczyną uprawialiśmy tak zwany stosunek przerywany i teraz pytanie, czy jest możliwość aby była wpadka przy czym dziewczyna bierze cały czas tabletki antykoncepcyjne noraya ( nie pominęła ani jednej). Pytam ponieważ po kilku godzinach zaczął ją mocno brzuch boleć i źle sie czuła . Proszę o odpowiedź
malpka123456
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 sie 2019, o 12:00

Re: Seks przerywany a tabletki anty

Postprzez Kropka. » 22 wrz 2019, o 21:02

Ciąża nie daje tak szybko objawów :) Więc to nie ciążą. Te objawy, to może reakcja na leki, może jakaś niestrawność, a może zupełnie inne schorzenie. Najlepiej, aby dziewczyna poszła do lekarza
Kropka.
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 wrz 2019, o 20:28

Re: Seks przerywany a tabletki anty

Postprzez ellena » 28 wrz 2019, o 13:46

Na bank to nie ciąza. Jak stosujesz odpowiednio pigułki to masz pewne zabezpieczenie.wiem bo na moich tabsach tez pisze ze wazna jest systematyka .Ja biorę belarę ale kazde pigułki mają podobny schemat działania.
ellena
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 13 mar 2018, o 13:46

Re: Seks przerywany a tabletki anty

Postprzez Ninna85 » 2 gru 2019, o 14:43

ja zawsze w takich sytuacjach dodatkowo się zabezpieczałam i sprawdzałam czy jajeczkowanie nie chciało powrócić robiłam to ze śliny kontrolerem owulacyjnym i miałam spokój i się nie stresowałam
Ninna85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2 gru 2019, o 14:08

Re: Seks przerywany a tabletki anty

Postprzez Kaja20000 » 15 kwi 2020, o 12:14

testera ze śliny nie stosuje się jednocześnie z tabletkami anty, ale warto pomyśleć, by dziewczyna przestała przyjmować pigułki, bo szkodzą zdrowiu i wtedy tester ze śliny ma zastosowanie, polecam
Kaja20000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 28 gru 2019, o 22:36

Re: Seks przerywany a tabletki anty

Postprzez Jovitta88 » 21 kwi 2020, o 13:32

Ja dopiero po urodzeniu dziecka i dojrzeniu do współżycia, macierzyństwa i bliskości zrozumiałam, że odpowiedzialny seks to coś więcej niż tylko zapobieganie ciąży, obecnie zabezpieczam się mechanicznie bo tak nam pasuje, błonę dopochwową zakładam tylko przed seksem i wiem że chroni mnie nie tylko przed ciążą, ale również przed chorobami
Jovitta88
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 21 kwi 2020, o 13:16
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]