Nowe, ciekawe przyprawy z całego świata

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

Nowe, ciekawe przyprawy z całego świata

Postprzez Halinka » 11 mar 2020, o 14:38

Takie przyprawy jak curry czy kebab/shoarma czy mieszanki ziół (prowansalskie, dalmatyńskie) są w powszechnym użytku od paru ładnych lat. Ostatnio zainspirowała mnie przyprawa harissa (papryka, chilli, czosnek, kmin, kumin, cebula, imbir) i teraz poszukuję nowych, oryginalnych mieszanek do gotowania. Macie coś dobrego do polecenia? Możemy wprowadzić trochę egzotyki do codziennego gotowania ;-)
Halinka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 25 lis 2016, o 13:19

Re: Nowe, ciekawe przyprawy z całego świata

Postprzez kocimietka » 24 mar 2020, o 12:47

Knorr wypuscil ostatnio serie orientalnych mieszanek z roznych stron swiata, calkiem fajne.
kocimietka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 24 mar 2020, o 12:29

Re: Nowe, ciekawe przyprawy z całego świata

Postprzez ps1 » 20 kwi 2020, o 11:28

Ja uwielbiam dodawać curry do wszystkiego!
ps1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 kwi 2020, o 11:25

Re: Nowe, ciekawe przyprawy z całego świata

Postprzez AnnaW » 23 kwi 2020, o 14:32

kocimietka napisał(a):Knorr wypuscil ostatnio serie orientalnych mieszanek z roznych stron swiata, calkiem fajne.


No, to prawda, czerwone curry jest bardzo fajne :)
AnnaW
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 14:09

Re: Nowe, ciekawe przyprawy z całego świata

Postprzez KaLipka » 25 sty 2021, o 18:24

Ja w ostatnią niedzielę postanowiłam zaszaleć i przygotowałam kaczkę w takim wydaniu https://drosed.pl/przepis/kaczka-z-sosem-miodowym/ to moje pierwsze "spotkanie" z tym mięsem i przyznam, że wyszło bardzo smacznie;)
KaLipka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 lip 2020, o 16:16
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]