Ciąża przez preejakulat.

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Ciąża przez preejakulat.

Postprzez polamola » 1 wrz 2019, o 22:49

Cześć dziewczyny, przychodzę dzisiaj z dość absurdalnym pytaniem.
Mianowicie, preejakulat mojego partnera jakimś cudem dostał się na wewnętrzną część mojego uda. Oboje mieliśmy bieliznę. Ja dodatkowo miałam okres, więc na majtkach miałam jeszcze założoną nocną podpaskę, taką grubą, dużą ze skrzydełkami, trochę tego preejakulatu "przesiąknęło" na podpaskę, ale tylko na jej zewnętrzną część, właśnie od wewnętrznej strony uda, prawdopodobnie po prostu jakoś przemieścił się z uda właśnie tam. I teraz mam dwa pytania.
1) Czy jest jakiekolwiek ryzyko zajścia w ciążę w tej sytuacji?
2) Czy gdyby jednak preejakulat przesiąknął w okolice pochwy mniej, lub bardziej, ale wciąż byłby wsiąknięty w podpaskę to byłaby taka opcja?
Może panikuję, ale wolałabym być pewna :cry:
polamola
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 wrz 2019, o 22:48

Re: Ciąża przez preejakulat.

Postprzez Coffee89 » 3 wrz 2019, o 12:05

Niewielkie szanse ;) Raczej bym się nie martwiła jakoś tym, bo raczej nie ma czym. Tak czy inaczej uważajcie następnym razem.

:kwiatek
Avatar użytkownika
Coffee89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 3 wrz 2019, o 11:53
Lokalizacja: Konczewice

Re: Ciąża przez preejakulat.

Postprzez Kropka. » 22 wrz 2019, o 20:58

Nie martw się, nie ma fizycznie takiej szansy. Sperma, czy nawet preejakulat musiałby znaleźć się w bezpośrednimk sąsiedztwie sromu :)
Kropka.
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 wrz 2019, o 20:28

Re: Ciąża przez preejakulat.

Postprzez puderniczka » 28 wrz 2019, o 18:30

Pewnie, że nie ma szans, spokojnie :) różne dziwne przypadki zachodzenia w ciążę słyszałam ale nie takie. Nie zabezpieczasz się? może warto pomyśleć. Ja biorąc belarę nie miałabym problemu w takiej sytuacji i żadnych obaw, że ciąża może z tego być. Duży komfort naprawdę.
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Ciąża przez preejakulat.

Postprzez Ninna85 » 2 gru 2019, o 14:41

do zapłodnienia może dojść tylko wówczas jak plemniki spotkają się w dogodnych warunkach z dojrzałą komórka jajową lub na nią poczekają w dogodnych warunkach, poprzez bieliznę i inne tego typu zachowania nie ma szans na ciążę, a ewentualnie spóźniający się okres może wynikać z infekcji lub stresu z wiązanego z możliwą ciążą, zabezpieczajcie się, a ty poznaj swoje ciało naucz się je obserwować np kontroluj sobie jajeczkowanie jest wiele urządzeń, które w tym pomagają, ja używałam i używam testera owulacji ze śliny, lepszy niż inne bo wielokrotnego użytku
Ninna85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 2 gru 2019, o 14:08

Re: Ciąża przez preejakulat.

Postprzez Ana05 » 21 kwi 2020, o 23:18

Skoro jest taka obawa, mimo małego prawdopodobieństwa, to polecam monitor cyklu Cyclotester. Poza mechanicznym zabezpieczeniem możesz co dzień sprawdzać fazę cyklu i zapisywać dane na urządzeniu później do wglądu
Ana05
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 6 sty 2020, o 23:55
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron