boję się ze chłopak ma skłonności do alkoholizmu

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

boję się ze chłopak ma skłonności do alkoholizmu

Postprzez aneta95 » 20 sie 2017, o 10:20

Mój narzeczony lubi sobie wypić. Piwko pije tak dwa na tydzień, ale gdy jesteśmy na jakiejś imprezie np imieniny, wesele to pije wódkę ale nie umie powiedzieć nie tylko pije ile poleja, mimo że już po nim widać że musiał by przychamowac nie słucha moich próśb twierdząc ze jeszcze może wypić. Dopiero jak impreza się skończy przeprasza i mówi że może mógł wypić mniej. Mam ojca alkoholika i boję się ze mój facet też tak skończy, czy uważacie że jego zachowanie jest przemawiające za tym ze będzie miał problemy alkoholowe? On twierdzi że od piwa raz dwa razy w tygodniu się nie uzależni
aneta95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 sie 2017, o 10:14

Re: boję się ze chłopak ma skłonności do alkoholizmu

Postprzez aneta95 » 21 sie 2017, o 13:18

Proszę o pomoc
aneta95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 sie 2017, o 10:14

Re: boję się ze chłopak ma skłonności do alkoholizmu

Postprzez ap3 » 21 sie 2017, o 17:41

Bardzo ciężki temat. Dwa piwa w tygodniu wydaje się nie dużo, ale jeżeli upija się na umór podczas wesel i traci tzw. film to już nie dobrze.... Każdy alkoholik jest inny, mój ojciec też był alkoholikiem - w tygodniu nie pił w ogóle, bo pracował, upijał się raz może dwa razy w miesiącu i pił non stop przez 3 dni... i to jest również alkoholizm. A jak Ciebie traktuje, jak jest pijany? Pamiętaj dla alkoholika jest najważniejszy alkohol, alkoholik nie widzi problemu, dookoła znajomi też mogą tego nie widzieć, ale Ty jesteś inna i odczuwasz inaczej, bo masz ojca alkoholika......
ap3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 8 sie 2017, o 15:12

Re: boję się ze chłopak ma skłonności do alkoholizmu

Postprzez 88Mariolka » 20 wrz 2017, o 11:23

A moze on po prostu nie potrafi nikomu odmowic, jest malo asertywny?!?

88Mariolka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 10:28

Re: boję się ze chłopak ma skłonności do alkoholizmu

Postprzez elwira321 » 13 paź 2017, o 15:22

Dwa piwa w tygodniu wydaje się nie dużo, ale jeżeli upija się na umór podczas wesel czy imprez to jest powód do zmartwień.

elwira321
Miła Kobietka
 
Posty: 90
Dołączył(a): 18 wrz 2017, o 13:13

Re: boję się ze chłopak ma skłonności do alkoholizmu

Postprzez Anusia1404 » 26 lut 2018, o 16:57

Witaj, a również miałam podobną sytuację z chłopakiem i na początku bagatelizowałam sprawę, później zaczęły się prośby, groźby awantury nie wracanie na noc do domu...Nie wiem jak jest u Ciebie ale może wartoo zasięgnąć rady specjalisty? Nawet samej żeby porozmawiać. Ja teraz chodzę na terapię dla współuzależnionych a z chlopakiem nie jesteśmy od roku

Anusia1404
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lut 2018, o 16:55

Re: boję się ze chłopak ma skłonności do alkoholizmu

Postprzez babeczka » 20 mar 2018, o 17:35

Każdy alkoholizm zaczyna się od jednego piwka,jednego kieliszka a potem.....samo leci i wiem o czym piszę przeżyłam to kiedyś sama.Oczywiście alkohol jest dla ludzi, ale wyłącznie dla ludzi którzy wiedzą kiedy i ile wypić i kiedy powiedzieć STOP,innymi słowy jest dla ludzi mądrych.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: boję się ze chłopak ma skłonności do alkoholizmu

Postprzez Jutek » 30 sie 2018, o 02:41

Kazda pomoc jest na wage złota w takiej sytuacji . Warto wybrac sie do profesjonalnej kliniki jak Medox w Nowym Modlinie . Oni nie takim problemom juz zaradzali wiec lepiej nie zwlekac i siegnac po wlasciwą pomoc doswiadczonych lekarzy
Jutek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 19 wrz 2017, o 21:36

Re: boję się ze chłopak ma skłonności do alkoholizmu

Postprzez Śliwka » 30 sie 2018, o 12:03

Musisz poszukać fachowej pomocy
Śliwka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 sie 2018, o 18:56

Re: boję się ze chłopak ma skłonności do alkoholizmu

Postprzez meszka » 31 sie 2018, o 09:45

Może za bardzo dramatyzujesz... Chociaż w sumie lepiej chuchać na zimne.
meszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 1 lip 2016, o 13:21

Re: boję się ze chłopak ma skłonności do alkoholizmu

Postprzez monika_lzy » 2 wrz 2018, o 08:16

Mój chłopak też bardzo naduzywał alkoholu, ale nie lekceważył problemu bo w rodzinie mial jednego alkoholika. Zgodził się porozmawiać z lekarzem, okazało się, że nie ma oznak alkoholizmu, ale ma ku temu duże predyspozycje. Warto o tym rozmawiać.

monika_lzy
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 13 kwi 2018, o 13:32

Re: boję się ze chłopak ma skłonności do alkoholizmu

Postprzez Izaliza » 19 wrz 2018, o 13:22

alkohol niestety ale ma więcej minusów niż plusów, więc nie polecam :)
Izaliza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 26 lip 2018, o 11:08

Re: boję się ze chłopak ma skłonności do alkoholizmu

Postprzez ola098 » 22 kwi 2020, o 14:45

Skorzystaj z pomocy, polecam leczenia alkoholika kraków !
ola098
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 kwi 2020, o 12:32

Re: boję się ze chłopak ma skłonności do alkoholizmu

Postprzez ixIuad21 » 20 wrz 2021, o 14:45

Warto skorzystać z profesjonalnej pomocy terapeuty by skonfrontować ten problem.

Klinika leczenie alkoholizmu znajduje się ona w Lublinie. Pozwala osobą chorym na walkę z nałogiem https://pureaesthetic.pl/leczenie-alkoholizmu/
ixIuad21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 wrz 2021, o 14:41
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]