Sposoby na piękne włosy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Sposoby na piękne włosy

Postprzez Basia14 » 16 kwi 2020, o 15:42

Sposoby na piękne włosy – dziewczyny, dzielcie się tipami na ładne zadbane włosy. Zazdroszczę innym kobietom super włosów, a moje są jakieś takie smętne. Szukam wszelkich porad i za każde będą bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.
Basia14
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 mar 2020, o 09:32

Re: Sposoby na piękne włosy

Postprzez ola098 » 22 kwi 2020, o 10:14

Jeśli mowa o włosach to tylko produktybeauty Są super!
ola098
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 kwi 2020, o 12:32

Re: Sposoby na piękne włosy

Postprzez Veora » 22 kwi 2020, o 15:12

Poszukaj sobie informacji o olejowaniu włosów. Bardzo dobrze wpływa to na ich kondycję i ogólny wygląd.

Veora
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 kwi 2020, o 15:33

Re: Sposoby na piękne włosy

Postprzez maluutka » 23 kwi 2020, o 14:19

Nawet zwykłe zabezpieczanie końcówek olejkami. Poza tym maska, olejowanie normalne, odpowiednie szampony, nie szarpanie mokrych włosów szczotką, nie trzymacie mokrych włosów długo w ręczniku itp.
Avatar użytkownika
maluutka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 13:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Sposoby na piękne włosy

Postprzez kokruch86 » 28 cze 2020, o 10:07

oleje olejami, ale jak masz urządzenia do włosów, które tylko je niszczą i przypalają zamiast je dodatkowo chronic, to żaden olej Ci nie pomoże. Musisz mieć urządzenia, które mają przede wszystkim regulację temp czy to suszarka czy prostownica lub lokówka, dobrze byłoby gdyby była jonziacja i gładkie płytki, które nie spalają włosów.. ja mam u siebie i suszarkę i prostownicę od babyliss z serii bronze shimmer i bardz sobię chwalę, naprawdę widzę różnicę odkąd ich używam
kokruch86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 16 maja 2020, o 21:26

Re: Sposoby na piękne włosy

Postprzez Natlaa » 29 cze 2020, o 00:24

Teraz na lato jest to szczególnie istotne. Ja zamówiłam sobie suszarkę Gotze&Jensen z Media Expert, tą co reklamowała Maja Adamiak, model DHD 600. Przy okazji w ME(o dziwo) dokupiłam do zestawu 2 olejki kosmetyczne
Avatar użytkownika
Natlaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 10 gru 2019, o 06:31

Re: Sposoby na piękne włosy

Postprzez staneverglow » 10 lip 2020, o 20:42

Ja muszę się pochwalić naturalnie gładkimi i gęstymi włosami, które nawet po delikatnym rozjaśnianiu zachowały swoją świetną formę :D , ale zawsze, gdy widzę, że coś jest z nimi nie tak (jakoś się przesuszyły lub zrobiły się sztywne) to nakładam maskę od You-niverse. Jest niezawodna.
staneverglow
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 10 lip 2020, o 20:27

Re: Sposoby na piękne włosy

Postprzez donatka » 14 lip 2020, o 13:13

kokruch86 napisał(a):oleje olejami, ale jak masz urządzenia do włosów, które tylko je niszczą i przypalają zamiast je dodatkowo chronic, to żaden olej Ci nie pomoże. Musisz mieć urządzenia, które mają przede wszystkim regulację temp czy to suszarka czy prostownica lub lokówka, dobrze byłoby gdyby była jonziacja i gładkie płytki, które nie spalają włosów.. ja mam u siebie i suszarkę i prostownicę od babyliss z serii bronze shimmer i bardz sobię chwalę, naprawdę widzę różnicę odkąd ich używam

Jestem bardzo ciekawa tej prostownicy babyliss, napiszesz coś więcej, myślałam o niej bo czytałam w specyfikacji, że można jej używać na rożnych napięciach, więc było by to super na wyjazdy, wydaje mi się, że prostownica to najbardziej uniwersalny sprzet do stylizacji, a mi pod wpływem wilgoci i wiatru robi się efekt stracha na wróble na włosach, gdybym ich nie ułożyła to by była tragedia
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Sposoby na piękne włosy

Postprzez Anastazja099 » 20 lip 2020, o 14:20

Moje włosy okropnie się przerzedzały, mimo stosowania różnych suplementów, odżywek ich stan, nadal był tragiczny. Właśnie dlatego zdecydowałam się na leczenie wypadania włosów, które podjęłam w krakowskiej vesunie. Przyznam szczerze, że miałam małe obawy co do efektywności kuracji haircare, ale po kilku tygodniach od odstatniej sesji zobaczyłam efekty, które z każdym tygodniem były lepsze. Na początku uprzedzano mnie, że kuracja przynosi rezultaty, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo jest to związane z naturalną fazą wzrostu włosa.
Avatar użytkownika
Anastazja099
Fajna Kobietka
 
Posty: 147
Dołączył(a): 9 wrz 2013, o 11:19

Re: Sposoby na piękne włosy

Postprzez kaszka » 21 lip 2020, o 09:42

trzea często ścinać przede wszystkim jak się ma cebulki nie przyzwyczajone a chce się zapuścić włosy bez podcinania końcówek mogą zacząć wypadać, ja tak miałam bo rzadko chodzę do fryzjera więc kupiłam sobie w drogerii nożyczki i sama albo z pomocą koleżanki ścinam końcówki i wyglądają o wiele zdrowiej
Avatar użytkownika
kaszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 21 lip 2020, o 09:38

Re: Sposoby na piękne włosy

Postprzez magdalenaN » 10 sie 2020, o 09:59

Polecam najlepszy sklep z kosmetykami do włosów – https://emstudio.bialystok.pl/shop/ !!!
magdalenaN
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 30 lip 2020, o 07:41

Re: Sposoby na piękne włosy

Postprzez mstawskam » 16 maja 2022, o 22:58

U mnie sprawdza się maska dwa razy w tygodniu, na co dzień odżywka emolientowa (akurat najlepiej działa na moje włosy), olejowanie końcówek i w sumie tyle :) A, no i zmieniłam suszarkę na suszarkę z jonizacją, totalnie polecam! Mam BaByliss 6713DE, akurat jest nią teraz promka w Neonecie. Naprawdę, działa cuda.
mstawskam
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 kwi 2019, o 19:56

Re: Sposoby na piękne włosy

Postprzez malinowatrufla » 18 lip 2022, o 20:43

Najlepszym sposobem na piekne wlosy jest moim zdaniem olejowanie :)
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Sposoby na piękne włosy

Postprzez Xenalia » 21 lip 2022, o 23:03

O włosy po prostu trzeba dbać. Warto zawsze używać dobrych produktów. A jeśli zaczynamy wcześnie siwieć to warto kupić preparat GR-7 https://gr-7.eu/ Dzieki któremu nasze włosy powrócą do normalnego, naszego naturalnego koloru.
Xenalia
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 15 lut 2020, o 19:45

Re: Sposoby na piękne włosy

Postprzez szpilka » 22 lip 2022, o 19:34

A czego konkretnie uzywasz do tego olejowania? i jak potem ten olejek spłukujesz?
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Sposoby na piękne włosy

Postprzez malinowatrufla » 24 lip 2022, o 09:33

ja uzywam olejku migdałowego :) mozna zamowic na notino w bardzo fajnej cenie :) a zmywam odzywką, a potem normalnie szamponem:) poczytaj sobie o olejowaniu :)
malinowatrufla
Fajna Kobietka
 
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2018, o 21:36

Re: Sposoby na piękne włosy

Postprzez szpilka » 25 lip 2022, o 20:20

No to pora spróbowac, mam nadzieje , ze moje włosy mi za to podziekują :)
szpilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 146
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 22:06

Re: Sposoby na piękne włosy

Postprzez PoczatekKoniec » 6 paź 2022, o 10:29

Jeśli szukasz kosmetyków do pielęgnacji włosów zobacz sobie //chantal com pl/produkty-profesjonalne/prosalon-professional/. W sprzedaży w Hebe i innych drogeriach – więc z dostepnością ok.
PoczatekKoniec
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 21 wrz 2022, o 13:32

Re: Sposoby na piękne włosy

Postprzez norbud » 15 paź 2022, o 15:52

warto zmienić swoją codzienną pielęgnację i sprawdzić jaką ma się porowatość włosów. u mnie wiele to pomogło bo z natury mam suche i łamliwe, sztywne, szorstkie włosy, natomiast po używaniu kosmetyków do włosów wysokoporowatych wszystko się zmieniło, włosy po myciu są miękkie i bardziej błyszczące

norbud
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 paź 2022, o 15:33

Re: Sposoby na piękne włosy

Postprzez Podróżniczka123 » 8 lis 2022, o 16:15

Basia14 napisał(a):Sposoby na piękne włosy – dziewczyny, dzielcie się tipami na ładne zadbane włosy. Zazdroszczę innym kobietom super włosów, a moje są jakieś takie smętne. Szukam wszelkich porad i za każde będą bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.


Olejowanie włosów, duża ilość wody spożytej w ciągu dnia i na pewno suplementy. Na pewno regularność się liczy. Dla mnie must have jeśli chodzi o suple to Fora Merz Spezjal. Bardzo polecam
Podróżniczka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 lis 2022, o 14:37

Re: Sposoby na piękne włosy

Postprzez MałgoWo » 1 gru 2022, o 09:49

Ja te suplementy od Merza kupiłam głównie dlatego, że dużo pozytywnych rzeczy czytałam o nich w Internecie, więc zdecydowałam się sprawdzić i powiem wam, że jak na razie jestem nawet zadowolona, włosy faktycznie się trochę wzmocniły. Zobaczymy jak będzie to wyglądać jak skończę pierwsze opakowanie
MałgoWo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 gru 2022, o 09:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]