Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu

Postprzez karola32 » 25 lut 2015, o 23:44

Drogie Panie, walcząc ze zbędnymi kilogramami szukam każdej formy pomocy:) Ostatnio czytałam, że warto diety i wysiłek fizyczny wzbogacić o kosmetyki wyszczuplające, które przyspieszają między innymi spalanie tłuszczu. Macie jakieś doświadczenia w tym względzie? To rzeczywiście działa?
karola32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 17:23

Re: Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu

Postprzez Luna » 26 lut 2015, o 13:28

Zadne kosmetyki Cie nie wyszczupla ruch to podstawa i dieta ...ja od wczoraj zaczelam swoja przygode i planuje zrzucic 20 kg. Balsam jak najbardziej wskazany do wsmarowywania na ujędrnienie.

POKONAM TRUDY, MOZOŁY CZY BĘDZIE GORZEJ CZY LEPIEJ
UŚWIĘCĘ SŁOWEM ANIOŁY, ONE POMOGĄ MI WZLECIEĆ...
Avatar użytkownika
Luna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 642
Dołączył(a): 9 wrz 2014, o 07:40
Lokalizacja: Zachód

Re: Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu

Postprzez Kinga88 » 26 lut 2015, o 17:03

ja trochę poczytałam na temat takiego domowego peelingu, osobiście nie stosowałam nigdy ale zobaczę jak się wyrobię to może zrobię, tylko wiadomo systematyczność tu tez ważna
pisze o tzw peelingu kawowym i to jest skład :
3 łyżki kawy fusiastej
3 łyżki stołowe gorącej wody
łyżka cynamonu
łyżka oliwy
mleczko / żel pod prysznic na oko
i to się wmasowuje w skórę
ciekawa jestem tego może któraś z Was stosowała ?
moja wyobraźnia właśnie zaczyna pracować i tak się zastanawiam jak po takim (zabiegu) wygląda łazienka
Avatar użytkownika
Kinga88
Super Gaduła
 
Posty: 1209
Dołączył(a): 2 wrz 2014, o 10:28

Re: Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu

Postprzez supercaro » 26 lut 2015, o 19:48

Ale ona nie pyta co ją wyszczupli tylko co jej pomoże nieco przyspieszyć spalanie tłuszczu i wspomóc w walce ze zbędnymi kilogramami. A z takim podejściem po kosmetyki wyszczuplające można jak najbardziej sięgać. Ja jak walczyłam z kilkoma kilogramami ekstra to wspomagałam się takimi balsamami i uważam, że dużo mi dały.
supercaro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 13:35

Re: Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu

Postprzez Specjalista Aspazji » 26 lut 2015, o 23:15

Używanie kosmetyków, które mają pomagać przy spalaniu tłuszczu może nie dać spodziewanych rezultatów, dlatego polecam raczej różne zabiegi. W redukcji lokalnie nagromadzonej tkance tłuszczowej może pomóc karboksyterapia. Jest to zabieg, który polega na śródskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia.
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu

Postprzez karola32 » 27 lut 2015, o 11:57

Dokładnie, nie mówię, że schudnę tylko dzięki kosmetykom. Racjonalnie się odżywiam, dbam o to żeby mi ruchu nie zabrakło. Ale ktoś mi kiedyś powiedział, że jak chce się schudnąć i poprawić wygląd to trzeba na wielku frontach walczyć. I tak chcę zrobić, ale półki po prostu pękają w szwach od różnego rodzaju kosmetyków tego typu.
karola32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 17:23

Re: Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu

Postprzez supercaro » 28 lut 2015, o 16:28

Ja Ci powiem tak: sama stosowałam preparaty Guam i jestem z nich zadowolona. Wiadomo, nie zawsze to, co sprawdziło się w przypadku jednej sprawdzi się też jeśli chodzi o drugą, ale zawsze warto spróbować. Kosmetyki tego rodzaju pomagają zguić tłuszczyk z tych newralgicznych miejsc. Ja tym mocno smarowałam uda;)
supercaro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 13:35

Re: Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu

Postprzez karola32 » 1 mar 2015, o 00:01

Oj też bym chciała z ud nieco zgubić bo mam takie hm bryczesy. Ładnie to nie wygląda, a z pozbyciem się tego mam naprawdę duży problem.
karola32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 17:23

Re: Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu

Postprzez supercaro » 1 mar 2015, o 12:52

karola32 napisał(a):Oj też bym chciała z ud nieco zgubić bo mam takie hm bryczesy. Ładnie to nie wygląda, a z pozbyciem się tego mam naprawdę duży problem.


no to widzisz, spróbuj. Nic nie tracisz, a może akurat Ci to pomoże. Dla dobrego wyglądu, a co za tym idzie samopoczucia można naprawdę dużo zrobić i dużo poświęcić. I pamiętaj, że każdy kilogram mniej to więcej zdrowia i energii:) i robisz to dla siebie:P
supercaro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 13:35

Re: Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu

Postprzez karola32 » 2 mar 2015, o 20:24

Tak, dla siebie. Niektóre babeczki podobno odchudzają się dla facetów, ale to według mnie najgorsze co może być.
karola32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 17:23

Re: Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu

Postprzez supercaro » 2 mar 2015, o 20:26

Oczywiście. Bo co jak faceta nagle zabraknie? Dół i wcinanie kolejnych słodyczy.
supercaro
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 13:35

Re: Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu

Postprzez Maciejka18 » 2 mar 2015, o 22:49

Raczej kosmetyki nie mają takich właściwości aby spalać tłuszcz, ale ja znam fajny który doskonale skóre ujędrnia przez co od razu jest ładniejsza- balsam z efektimy Pharmacare. Dodatkowo skóra po nim pięknie pachnie.
Maciejka18
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 22:48

Re: Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu

Postprzez ginger08051989 » 3 mar 2015, o 01:16

żaden kosmetyk nie spala tkanki tłuszczowej, bynajmniej ja w to nie wierzę. Są jednak balsamy które optycznie wyszczuplaja nogi czy też pośladki poprzez zwiększenie napięcia skóry. Rzeczywiście w moim przypadku to sie sprawadza, bo niestety w ciąży mam takie flaki, że już nie mogę się doczekać jej zakońćzenia
ginger08051989
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21 gru 2014, o 20:10

Re: Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu

Postprzez Ajlar » 17 mar 2015, o 20:36

Dziwi mnie postawa niektórych ludzi, którzy myślą, że zjedzą jakąś tabse i nagle schudną 20 kg w miesiąc. Cudów nie ma. Suplementy diety dostępne na rynku mogą ewentualnie pomagac, ale nie zastapia zadnej diety. Każdy chciałby jesc, nie ćwiczyć i chudnac. Kiedys próbowałam tabletek Merida, pomagaly, bo chamowaty apetyt, ale same w sobie nie odchudzaly. Moim sposobem na pozbycie się kilogramow jest przede wszystkim regularne jedzenie o stalych porach oraz aktywność fizyczna. Troche się wspomagam spam i powoli sobie tracę zbędne kilogramy 

Ostatnio edytowano 18 mar 2015, o 02:28 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: W każdym poście ta sama nazwa produktu -uznaję za Spam. Proszę zapoznać się z regulaminem forum.
Ajlar
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 17 mar 2015, o 20:26

Re: Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu

Postprzez anothers » 22 kwi 2015, o 22:34

Proponuje zebys się zapoznała z kosmetykami guam. Ja w tym sklepie bardzo często kupuje produkty guam SPAM

Ostatnio edytowano 23 kwi 2015, o 11:45 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
anothers
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 20:31

Re: Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu

Postprzez Kamilla36 » 30 gru 2018, o 15:00

Wydaje mi się, że jednak lepiej jest zrobić coś więcej poza smarowaniem się balsamami, które - nie oszukujmy się - nie są zbyt skuteczne. Na SPAM można znaleźć bardzo ciekawe sposoby na odchudzanie. Wydaje mi się, że to lepszy sposób na dobrą figurę, a jak połączysz to z ruchem fizycznym, efekty przyjdą jeszcze szybciej i będą jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

Ostatnio edytowano 6 sty 2019, o 15:14 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Kamilla36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 gru 2018, o 22:49

Re: Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu

Postprzez Kamilasosnowska » 27 wrz 2019, o 15:09

kosmetyki pomogą w ujędrnieniu a to też jest bardzo ważne, jędrne ciało wygląda smuklej i szczuplej
Kamilasosnowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 27 sie 2019, o 14:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu

Postprzez minka18 » 30 wrz 2019, o 08:18

Dużo lepszy, szybszy i bardziej skuteczny sposób na pozbycie się złej sylwetki to skorzystanie z tzw zabiegu Body Jet. Wspomniane "leczenie" zrealizował dla mnie Michał Chalcarz , fachowy lekarz z Bydgoszczy. Wszystko odbyło się bez użycia skalpela! A moja sylwetka znów prezentuje się jak dawniej, zdrowo i pociągająco.
minka18
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 26 wrz 2019, o 15:56

Re: Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu

Postprzez kamil3332 » 23 sty 2020, o 11:48

Teraz tych kosmetyków naprawdę jest bardzo dużo.Sam nie wiem dlaczego tak jest.

_________________________________________________
Google ads w Niemczech
kamil3332
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 sty 2020, o 11:46

Re: Kosmetyki przyspieszające spalanie tłuszczu

Postprzez AnnaW » 23 kwi 2020, o 14:44

Ja bym polecila jakies kosmetyki z kofeiną i guaraną.
AnnaW
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 14:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron