Prośba do osób 36+

Czyli to co kobiety "podobno" lubią najbardziej. Plotki nie tylko z życia gwiazd w tym właśnie dziale.

Prośba do osób 36+

Postprzez Maciejos83 » 26 sie 2019, o 13:32

Witajcie

Mam do Was wszystkich ogromną prośbę: w ramach mojej pracy na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu prowadzę badanie dot. wiedzy Polaków o programach profilaktycznych z zakresu ochrony zdrowia realizowanych w naszym kraju. Badanie adresowane jest do osób w wieku 36 lat i więcej (licząc rocznikowo, czyli osoby urodzone w 1983 i starsi), niepracujących w branży medycznej i farmaceutycznej.

Jeśli ktoś z Was spełnia w/w kryteria i znajdzie ok. 7 minut na wypełnienie ankiety (link: https://researchonline.pl/5865/Badania_profilaktyczne), będę bardzo wdzięczny za okazaną pomoc i poświęcony czas.

Jeśli ktoś z Was nie spełnia tych kryteriów lub z jakichkolwiek powodów nie może/nie chce wypełnić ankiety, będę wdzięczny za jej udostępnienie - może wśród Waszych znajomych znajdą się dobrzy ludzie, którzy pomogą mojej skromnej osobie :)

Za każdą formę pomocy z góry dziękuję.

Pozdrawiam
Maciek
Maciejos83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 sie 2019, o 13:29

Re: Prośba do osób 36+

Postprzez konewka74 » 30 kwi 2020, o 19:41

jak wchodzę na powyższy link to antywirus mi blokuje jako stronę niebezpieczną :evil:

chcesz wypełniać płatne ankiety za pieniądze? wejdź na www ankiety.net.pl
Avatar użytkownika
konewka74
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 30 kwi 2020, o 19:29

Re: Prośba do osób 36+

Postprzez Bucio994 » 22 gru 2020, o 10:51

postaram się pomóc
Bucio994
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 27 lis 2020, o 11:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]