PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez sabinkaduchess » 22 maja 2019, o 11:13

Już bardzo dużo czasu na decyzję nie ma, ale ja uważam, że każda mama ucieszy się z jakiegoś fajnego, a przy tym delikatnego sprzętu do stylizacji włosów i dbania o nie. Coś z czujnikiem temperatury na pewno fajnie się sprawdzi.
Avatar użytkownika
sabinkaduchess
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 21 paź 2016, o 11:31

prezent dla przyjaciolki

Postprzez moskalek » 29 maja 2019, o 15:38

Hej :) moja przyjaciółka ma niedługo urodziny. Uwielbia konie, dlatego chciałabym jej kupić jakiś prezent z nimi związany. możecie mi coś polecić? :)
moskalek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 mar 2019, o 00:50

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Idźka89 » 31 maja 2019, o 20:20

A ja szukam prezentu dla dziadków na rocznicę ślubu, myślałam o porządnym lekkim odkurzaczu bo ciągle na swój narzekają, że ciężki, że się kurzy z worka itd. Myślałam o modelu eletrolux Ergorapido Allergy, ma bajery, ale jest ładny i funkcjonalny, wiem, że ich nie stać, a może będzie im miło, co myślicie?
Idźka89
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 12:01

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez arletaK85 » 7 paź 2019, o 14:39

może by tak voucher na jakąś atrakcję extremalną, kulinarną czy coś dla urody i relaksu?
arletaK85
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 paź 2019, o 14:30

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez dchudy91 » 15 paź 2019, o 09:30

arletaK85 napisał(a):może by tak voucher na jakąś atrakcję extremalną, kulinarną czy coś dla urody i relaksu?

prawda, ale taki voucher fajnie byłoby podarować w takim pudełku z grawerem :)
dchudy91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 15 paź 2019, o 09:24

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez stylistamody » 31 paź 2019, o 13:47

Dla przyjacółki ostatnio kupiłam fajną książkę kucharską, taką z czasó PRL- trochę żbey ją zainspirować do gotowania, a trohcę żeby poprawić jej humor cytatami na temat pstrąga czy zupy pośpiesznej czy innych wymysłów na temat pochodzenia kartofli:D Super sprawa. Powazniejsze prezenty kupuje raczej bliskiej rodzinie, dla siostry zawsze strzałem w dziesiątkę jest biżuteria, któej sama sobie nie kupi. Ciekawa bransoletka lub wisiorki. Jest nauczycielką, zwraca dużą uwagę na takie dodatki.
ciekawa barnsoletka.jpg

ciekawa barnsoletka kate.jpg

naszyjniki długie.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
stylistamody
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 09:10

Świąteczne prezenty

Postprzez sanminko » 14 lis 2019, o 00:21

Rozglądacie się już za prezentami na święta? Dla mnie to jest coroczna zmora... Może macie jakieś pomysły? Siostrze chciałam zabrać zestaw prezentowy lakierów z Semilaca bo wiem ze robi więc to chyba zawsze się przydaje co nie? Ale rodzicom?? może też jakieś kosmetyki? Pomóżcie
sanminko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 lis 2019, o 00:11

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez ola.makowska » 20 lis 2019, o 13:53

Wg mnie fajną propozycją na świąteczny prezent jest voucher np. na zabieg spa czy pobyt w hotelu. Można złożyć się w większą liczbę osób i podarować właśnie taki prezent. Ja dla swoich rodziców już zakupiłam voucher na pobyt w Hotelu Klimek SPA w Muszynie - nie pamiętam już, kiedy byli ostatni raz sami na jakimś wyjeździe, więc mam nadzieję, że będą zadowoleni. Z tego co widziałam można też wykupić romantyczną kolację dla dwojga czy zabiegi w spa.
ola.makowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 cze 2017, o 14:06

Re: Świąteczne prezenty

Postprzez jusiawarda » 28 lis 2019, o 18:15

Fajny pomysł z tym zestawem lakierów, w Semilac chyba też są takie zestawy z kremem to może coś takiego dla mamy od razu? Ale dla faceta... to jest zawsze problem, może jakiś pendrive albo świąteczna koszulka?
jusiawarda
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 8 wrz 2019, o 23:23

Re: Świąteczne prezenty

Postprzez Ponezka » 29 lis 2019, o 15:15

Sama szukam natchnienia na prezent dla mamy i też nie wiem co kupić... Co można dać osobie, która wszystko ma?

Ponezka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 31 lip 2019, o 12:29

Re: Świąteczne prezenty

Postprzez syletka » 4 gru 2019, o 01:06

ja juz mam kilka typów :) swojemu chłopakowi zamierzam kupić smartwatcha Garett. Widziałam jak cichaczem przeglądał ich stronę ;) także na pewno od nich coś wybiorę
syletka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 wrz 2019, o 23:08

Re: Świąteczne prezenty

Postprzez wenus28 » 6 gru 2019, o 15:35

@Ponezka ja mam podobnie ale wiesz co weź zerknij może na superwnetrze.pl mają ogromne promocje, a wybór - ja byłam w szoku ile oni tam tego maja. Największe promocje sa na asortyment zack, blomus, brabanitia i jak dobrze pamiętam to vialli design. Ja w każdym razie kupiłam mamie u nich rattanowy fotel wiszący nola, była akurat przeceniony więc trafiła mi sie świetna okazja, a mam od lata o takim mówiła, więc mikołaj przyniesiej jej to co chciała.
wenus28
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 30 sty 2016, o 19:55

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez zuzannaa » 27 gru 2019, o 13:30

Ja wolę prezenty trafione zatem wcześniej ustalam co dana osoba chciała by dostać, mniej więcej np. jeśli jest to bielizna to wybieram już sama coś z tego asortymentu np. tutaj https://ekskluzywna.pl/ obecnie zakupy w sieci to sama przyjemność i wygoda.
zuzannaa
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 1 lip 2019, o 10:25

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez syletka » 29 gru 2019, o 22:34

ja to lubię dawać praktyczne prezenty. Uważam, że perfumy są spoko pod warunkiem, że wiemy jakie nuty zapachowe lubi obdarowywana osoba :) ja w tym roku mamie i tacie kupiłam po flakonie perfum. W Perfumik.pl mieli spoko ceny ich ulubionych zapachów więc sprawnie to poszło ;)
syletka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 wrz 2019, o 23:08

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez ola.makowska » 6 lut 2020, o 12:28

Bardzo fajnym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby jest voucher na weekend w jakimś cichym miejscu, z zabiegami SPA i innymi atrakcjami. W takim miejscu każda osoba będzie mogła zrelaksować się i nabrać energii do codziennych obowiązków. Taki prezent otrzymałam rok temu od swojego narzeczonego - weekend w Hotelu Klimek SPA w Muszynie. Zabiegi SPA, przepiękna okolica, jacuzzi - odpoczęłam jak nigdy!
ola.makowska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 14 cze 2017, o 14:06

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez kamigorka12 » 9 mar 2020, o 14:39

Polecam zakup smartwatcha - ostatnio hit wśród dzieciaków. U nas króluje garett kids XD, ale z tego co wiem, inne modele też są oki
kamigorka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9 mar 2020, o 14:36

Re: Świąteczne prezenty

Postprzez Helenka123 » 13 mar 2020, o 17:52

Polecam bardzo w tej sytuacji drabinki gimnastyczne. I dla domu i dla ciała.

Helenka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 12 kwi 2019, o 08:57

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Pena » 20 mar 2020, o 09:09

Moim skromnym zdaniem na takie okazje jak chrzest czy komunika nie ma się co wychylać oraz dawać prezenty ale po prostu podarować pieniądze. Rodzice dziecka na pewno będa wiedzieli co będzie dla dziecka najlepsze oraz z czego dziecko będzie zadowolone. I z pieniędzy będą mogli samodzielnie mu coś kupić.
Jeśli jednak chcecie sprezentować coś pamiątkowego tak aby można bylo potem ten dzień wspominac, polecam tę stronkę:
https://meritohurt.pl

Jest to sklep z dewocjonaliami, w którym mają sporo pamiątek z okazji chrztu czy komunii. Zreszta na dzień dzisiejszy pozostaja sklepy internetowe bo z tego co wiem sklepy stacjonarne są pozamykane i nie wiadomo w sumie kiedy je otworzą.
Avatar użytkownika
Pena
Miła Kobietka
 
Posty: 85
Dołączył(a): 17 lis 2017, o 09:07

Prezent dla mamy

Postprzez jurab » 10 kwi 2020, o 13:43

Moja mama za dwa tygodnie ma urodziny. Jak widać, raczej szanse na spotkanie są niewielkie...
Poszukuję jakiegoś prezentu dla niej. Zależy mi na tym żeby był niewielki i łatwy do wysłania.
Coś proponujecie?
jurab
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 lis 2019, o 20:23

Re: Prezent dla mamy

Postprzez daniel4443 » 11 kwi 2020, o 08:22

Mamie zawsze powinno się kupować bardzo fajne prezenty.Chyba każdy o tym wie bardzo dobrze.

daniel4443
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 11 kwi 2020, o 08:19

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez zofia.juluk1995 » 8 maja 2020, o 15:18

może remont w ramach prezentu i wymiana starych drzwi na drzwi do sufitu przesuwne?
zofia.juluk1995
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 8 maja 2020, o 09:56

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Ginger333 » 6 lis 2020, o 14:28

A może spróbuj jej podarować voucher do sklepu internetowego, który znasz? Jak siedzi w domu na lock downie to sobie sama wyklika swój prezent;-)
Ginger333
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 4 lis 2020, o 12:21

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez lexyy » 7 lis 2020, o 22:48

mój facet chciałby dostać telefon, mam na to jakieś 1500 zł, co można kupić z dobrym aparatem i baterią w tej kwocie?
lexyy
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sie 2018, o 19:15

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez borówka » 9 lis 2020, o 09:22

Myślę, że świetnym dodatkiem będzie zakup kosza delikatesowego jako dodatkowy upominek na zbliżające się święta. Ja już dla swojego taty kupiłam zestaw Kosz Delikatesowy ukłon gentelmena https://smaczajama.pl/pl/p/Pudelko-Deli ... mana/10293 dostępny w niezłej cenie i do tego z naprawdę dobrze dobranymi słodyczami, kawami, herbatami, ale również alkoholem, więc zdecydowanie będzie zadowolony!
borówka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 13 cze 2020, o 13:22

Re: PREZENTY na Święta, Uroczystości itd.

Postprzez Mari_123 » 20 lis 2020, o 00:10

Widzę, że wszyscy polecaja zawszyczaj prezenty dla dzieci, osób 20-40 lat, w wieku naszych rodziców, ale praktycznie nigdzie nie mogę znaleźć inspiracji na prezenty np. dla dziadków... Ja ze swoimi mam bardzo bliski kontakt, ale jednak różnica wieku jaka nas dzieli sprawia, że nic mi nie przychodzi do głowy, co mogłoby ich zainteresowac i sprawić im radość. I w sklepach dziadkowie chyba też nie są jakąś popularną gupą targetową, bo nic ciekawego nie wpadło mi w rękę... Może macie jakieś doświadczenia, pomysły, sami ostatnio coś kupiliście dla swoich dziadków? Będę wdzieczna za wszelkie inspiracje :)
Mari_123
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 19 paź 2020, o 12:59
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]