Ślub i wesele a koronawirus

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Ślub i wesele a koronawirus

Postprzez _sylwia_ » 20 mar 2020, o 19:39

Witam,
Zastanawiam się czy ktoś ma taki sam problem jak ja..
Mam zaplanowane wesele na koniec maja, prawie wszystko przygotowane i w związku z przykrą sytuacją jaką jest wiadomo koronawirus zastanawiam się co dalej? Chyba nie pozostaje mi nic, jak tylko czekać.. tylko im dłużej zwlekam ze zmianą terminu, tym będzie z nim coraz większy problem ponieważ już wiem na pewno, że mój lokal do listopada nie ma żadnych wolnych terminów :(
Jak myślicie, czy jest szansa, że jednak sytuacja się poprawi i wesele odbędzie się w maju?
Pozdrawiam
_sylwia_
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 mar 2020, o 19:29

Re: Ślub i wesele a koronawirus

Postprzez cage » 26 mar 2020, o 11:18

Zależy czy patrzysz na ślub z punktu wiary czy z punktu pewnego wydarzenia w życiu z dużą imprezą. Jeśli z punktu wiary to nie przeszkodzi Ci ślub w małym gronie. Jeśli z tego drugiego powodu to spróbowałabym go przełożyć bo do maja wątpię, że dużo się zmieni.

Normalnością stały się lekcje online, porady prawne online czy porady lekarskie na telefon w dobie całego koronawirusa. https://krmp.pl/specjalizacje/porady-telefoniczne/
cage
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 mar 2020, o 11:11

Re: Ślub i wesele a koronawirus

Postprzez Isabella55 » 31 mar 2020, o 11:13

Cześć! Ja też w tym roku miałam zaplanowane wesele... miałam, bo przełożyłam termin na przyszły rok. Na szczęście nie miałam z tym problemu. Właściciele lokalu nawet się ucieszyli, ze przełożyłam, a nie odwołałam... Prawda jest taka, że za bardzo boję się o swoich najbliższych, by gromadzić ich w jednym miejscu. A ślub bez rodziny...? To dla mnie żaden ślub. Mam wspaniałą, kochającą się i wspierającą się rodzinę, i nie wyobrażam sobie, że kogoś miałaby w tym dniu zabraknąć. No i jeszcze jedno... czekałam tyle na ślub, ze tych kilka kolejnych miesięcy czy rok - nie robią mi już różnicy.
Isabella55
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 mar 2020, o 11:08

Re: Ślub i wesele a koronawirus

Postprzez sllim » 9 kwi 2020, o 09:19

Kurcze bardzo wam współczuje przez tego koronawirusa. Ślub to cholernie duże przedsięwzięcie i a teraz to już w ogóle.

Tanie projekty domów stworzone przez topowych architektów. Sprawdź na https://www.uarchitekta.pl/projekty/tan ... ekty-domow
sllim
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 kwi 2020, o 09:17

Re: Ślub i wesele a koronawirus

Postprzez abctechnika » 11 maja 2020, o 10:03

Rząd dosłownie kpi sobie z wprowadzanych obostrzeń a tu ludzie tracą dorobki życia - branża ślubna wróci pewnie jako jedna ostatnich do normalności - dużo cierpliwości życzę! Musi kiedyś być dobrze
abctechnika
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 maja 2020, o 10:00

Re: Ślub i wesele a koronawirus

Postprzez maluutka » 14 maja 2020, o 15:44

W mojej rodzinie odwołali wesele i tylko zapraszają do kościoła na ślub, a jeżeli chodzi o wesele to na następny rok przełożono.
Avatar użytkownika
maluutka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 13:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Ślub i wesele a koronawirus

Postprzez szaja » 1 cze 2020, o 13:53

Teraz o dziwo możemy już wracać do normalności, najpierw tysiące obostrzeń i teraz to.
szaja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 cze 2020, o 13:39

Re: Ślub i wesele a koronawirus

Postprzez supris » 23 lip 2020, o 20:44

Znam dużo osób którzy biorą ślub w dobie koronawirusa. Sama byłam na takim weselu i nie ma czym się obawiać. Młodzi zaprosili tylko najbliższych i nie było żadnych konsekwencji. Goście w kościele mieli maseczki, a na sali było już normalnie. Ja mogę polecić taką maseczkę permanent24.pl/pl/p/Przezroczysta-maska-na-usta%2C-zaslania-usta-i-nos...-przeciwmgielna%2C-swoboda-oddychania/328 miałam ją i nie zniszczyła mi makijażu i czułam się w niej bardzo swobodnie.
supris
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 27 maja 2018, o 15:29

Re: Ślub i wesele a koronawirus

Postprzez agatka5263 » 30 wrz 2020, o 11:54

Wczoraj znowu zaostrzyli obostrzenia. Moim zdaniem 100 osób na wesele to dość mała liczba. Moja znajoma ma ogromną rodzinę i mieli robić wesele na 300 osób. Teraz czeka na rozwój sytuacji.

agatka5263
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 wrz 2020, o 11:52

Re: Ślub i wesele a koronawirus

Postprzez Martyna77 » 11 paź 2020, o 14:00

Ja mam ślub w grudniu i zastanawiam się jak to dalej będzie. Tak naprawdę to nie wiemy czy planować przyjęcie weselne czy lepiej przełożyć na kolejny rok... Co chwilę zmienia się liczba gości, jaka może być na weselu. Dobrze, że chociaż z salą weselną nie ma problemu i można się dogadać w tej kwestii :)

Sala weselna w górach- zorganizuj wymarzone wesele.
Martyna77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 11 paź 2020, o 13:56

Re: Ślub i wesele a koronawirus

Postprzez arniee » 27 lut 2021, o 18:57

Teraz, to albo wesele do 50 osób, albo w ogóle zakaż organizacji w niektórych rejonach. Niestety nie jest to zbyt dobry czas na takie uroczystości. Jeśli zależy tobie na bezpieczeństwie, to podstawą jest odpowiednia maseczka https://dragonmask.pl/blog/filtry-hepa- ... ed-smogiem
arniee
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 27 lut 2021, o 18:31
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]