Fotograf - jak wybrać?

Jedyny dzień w życiu, tak ważny dla kobiet. Jak zorganizować wesele? Jaką suknię kupić? Ślub kościelny czy cywilny? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, a może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zapraszamy do pisania tutaj.

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez maluutka » 14 maja 2020, o 15:41

posprawdzaj sobie profile fotografów, jakie zdjecia robią, poczytaj opinie itp.
Avatar użytkownika
maluutka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23 kwi 2020, o 13:58
Lokalizacja: Poznań

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez Siedemmska » 14 cze 2020, o 22:03

Najlepiej kierować się portfolio. Na Śląsku ale nie tylko działa Pan Patryk Wolański. Chętnie jeździ na reportaże ślubne w różne zakątki Polski, a nawet za granicę. To doświadczony fotograf, ale nadal z pasją. Zerknijcie sobie na jego efekty pracy, ma własną stronę internetową, którą łatwo możecie wygooglować.
Siedemmska
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 29 wrz 2018, o 10:56

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez RealArleta » 20 sty 2021, o 22:46

Jakieś porady przy wyborze fotografa? Szukam kogoś z okolic Katowic jak coś :) Pozdro
RealArleta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 7 lis 2019, o 22:40

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez KatrinaP » 24 sty 2021, o 23:21

Przygotowania do tak ważnego wydarzenia w naszym życiu jakim jest wesele muszą przebiegać według wcześniej określonego planu. Nie zaszkodzi przygotować sobie listę najważniejszych spraw organizacyjnych do załatwienia. Dość wysoko powinien znaleźć się na niej fotograf, co by nie powiedzieć to trzeba mieć pamiątkę. Pamięć czasami potrafi nas zawodzić, a jak minie kilka lat to już wspomnienia nie będą tak wyraziste jak dawniej. Zdjęcia z wesela powinny być zróżnicowane by w pełni opowiedzieć przebieg tego co miało miejsce. Przede wszystkim perspektywa jest w stanie najlepiej oddać emocje panujące na weselu. Dlatego tak ważne jest zdecydowanie się na kogoś doświadczonego w swoim fachu. Szukając takich usług jak fotografia ślubna Katowice zwróćmy uwagę ile lat na rynku działa dane studio. Pierwsze co powinniśmy zrobić na spotkaniu, to poprosić o portfolio zdjęć. To da nam zarys stylu oraz zaanagażowania w swoją pracę danego fotografa.
KatrinaP
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 6 lis 2019, o 20:41

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez famo » 3 lut 2021, o 22:58

Jeśli poszukujecie fotografa na ślub, zerknijcie do https://historieslubne.pl/
famo
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 3 lut 2021, o 22:56

Re: Fotograf - jak wybrać?

Postprzez gregoria96 » 10 lut 2023, o 16:50

Skoro już mowa o fotografii to wiecie jak wykonać zdjęcia produktów? Wiem tylko, że ważne jest, aby użyć dobrej jakości sprzętu i eksperymentować, aby uzyskać najlepsze efekty. Podpowiecie coś więcej?

Avatar użytkownika
gregoria96
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 lut 2023, o 16:47
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]