Zbyt gęste włosy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Zbyt gęste włosy

Postprzez lusia123 » 31 sie 2018, o 15:30

Hej dziewczyny. W jaki sposób mogę sprawić aby moje włosy stały się bardziej rzadkie? Mam szczupła twarz a włosów cale mnóstwo, co nie wygląda zbyt estetycznie. W dodatku lubią mi się puszyć. Macie na to jakiejś skuteczne sposoby?
lusia123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 31 maja 2018, o 14:47

Re: Zbyt gęste włosy

Postprzez okamian » 13 wrz 2018, o 00:21

Jeżeli się nie wstydzisz i nie uważasz tego za męskie wygol sobie ok. 7 cm od dolnej krawędzi włosów, wydaje się wtedy, że jest ich mniej puls nie poci ci się kark aż tak bardzo. Odradzam metody z użyciem jakichkolwiek alkoholi, bo to co prawda przerzedza włosy, ale przy tym strasznie je niszczy. Sama osobiście tak zrobiłam i jestem bardzo zadowolona z efektów. Trzeba je golić co jakieś 3 tygodnie, ale się opłaca. Jeżeli się zbyt puszą to polecam używanie masek bądź odżywek na obciążenie, wydaje się wtedy, że jest ich mniej
okamian
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 wrz 2018, o 00:12

Re: Zbyt gęste włosy

Postprzez Hadassa » 17 wrz 2018, o 22:41

Może po prostu wystarczyło by odpowiednio dobrać fryzurę.. Wygolenie, albo po prostu wycieniowanie...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Zbyt gęste włosy

Postprzez Marleenen » 19 wrz 2018, o 15:46

Musisz używać kosmetyków do włosów puszących się i pójsć do dobrego fryzjera, żeby prawidłowo Cie obciął. Bądź przygotowana na wydatek rzędy 300-400zł
Marleenen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 wrz 2018, o 15:43

Re: Zbyt gęste włosy

Postprzez Jamelia » 7 paź 2018, o 07:56

Uzywaj maseczek wygładzających i pianki

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Zbyt gęste włosy

Postprzez Elfik234 » 7 paź 2018, o 09:42

Może prostowanie keratynowe ?

Elfik234
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 paź 2018, o 12:09

Re: Zbyt gęste włosy

Postprzez Karolka » 11 paź 2018, o 22:01

Zazdroszczę takiego problemu, u mnie jest zupełnie odwrotnie... Dobry fryzjer powinien sobie z tym poradzić, mam koleżankę z podobnym problemem i dopiero właściwy fryzjer nad tym zapanował.
Karolka
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 26 paź 2017, o 13:31

Re: Zbyt gęste włosy

Postprzez Nina78 » 15 paź 2018, o 15:23

Odpowiednie cieniowanie co jakiś czas wystarczy. Musisz trafić tylko do dobrego fryzjera, który będzie w stanie odpowiednio zająć się twoimi włosami. :)
Nina78
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 15 paź 2018, o 15:12

Re: Zbyt gęste włosy

Postprzez Immoral » 17 paź 2018, o 21:25

Najlepsze będzie dobre cięcie, myślę, że doświadczony fryzjer będzie wiedział co z tym zrobić.

Immoral
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 12 paź 2018, o 21:26

Re: Zbyt gęste włosy

Postprzez elthi » 23 paź 2018, o 18:59

Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie ma czegoś takiego jak zbyt gęste włosy. Kiedyś też tak myślałam, a teraz jak wygoliłam sobie pod spodem połowę z nich to żałuję i muszę czekać aż odrosną. Gęste włosy to piękne włosy. To po prostu kwestia dobrego obcięcia przez fryzjera, zadbania o nie, żeby się nie puszyły. Jeśli się puszą to poczytaj o równowadze PEH i sprawdź czy nie chcą się kręcić (zastosowanie metody CG). W internecie jest pełno blogów i filmików na ten temat ;)

"Jesteśmy więźniami własnego ja. Żyjemy w niewoli własnych poczynań."
elthi
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 15:26

Re: Zbyt gęste włosy

Postprzez magdalena2 » 24 paź 2018, o 11:50

Są specjalne zabiegi fryzjerskie polegające na przerzedzaniu włosów :) Oczywiście jeśli jesteś na to zdecydowana. Osobiście wolałabym mieć taki problem niż zbyt rzadkie włosy.
magdalena2
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24 paź 2018, o 11:40

Re: Zbyt gęste włosy

Postprzez Aralka » 6 lis 2018, o 14:22

Chcialabym miec taki problem jak ty, niestety bardziej martwia mnie rzadkie i wypadajace wlosy :P
Aralka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 6 lis 2018, o 14:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zbyt gęste włosy

Postprzez edit » 7 lis 2018, o 17:05

Zazdroszczę problemu :D Ale możliwe, że jezeli się puszą, to po prostu potrzebują dawki nawilżenia. A jak się u Ciebie sprawdza cieniowanie?
edit
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sie 2016, o 14:39

Re: Zbyt gęste włosy

Postprzez elthi » 12 lis 2018, o 15:45

edit napisał(a):Zazdroszczę problemu :D Ale możliwe, że jezeli się puszą, to po prostu potrzebują dawki nawilżenia. A jak się u Ciebie sprawdza cieniowanie?

Cienowanie może jedynie dodać im objętości i sprawiać, że będą bardziej się puszyć, więc osobiście bym odradzała.

"Jesteśmy więźniami własnego ja. Żyjemy w niewoli własnych poczynań."
elthi
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 21 wrz 2018, o 15:26

Re: Zbyt gęste włosy

Postprzez BeautyHairBasia » 17 maja 2020, o 16:46

Witaj, myślę, że bardzo dobrym rozwiązaniem byłby dla Ciebie zabieg nanoplasti lub keratynowego prostowania włosów.
Nie proponuje Ci tego robić samodzielnie, bo możesz, w zależności od produktu, spalić włosy preparatem lub prostownicą.
Najlepiej jak najpierw umówisz się na konsultację.
Pozdrawiam
Basia Muszarska
Obrazek

Wszystko o tym czym się zajmuję oraz jak powinnaś ielęgnować swoje włosy znajdziesz na mojej stronie.
Obrazek
BeautyHairBasia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 maja 2020, o 16:36
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]