Oszczędzanie przez kupowanie

Piszemy tutaj o pracy, bądź też jej braku. Finanse, kobiecy biznes.

Oszczędzanie przez kupowanie

Postprzez ola.ka » 18 cze 2018, o 20:11

Witam dziewczyny :)
Wczoraj dowiedziałam się o prostym sposobie na zaozczedzenie kilku zł na zakupach przez zwroty w wybranych sklepach.
Chcecie dowiedzieć się więcej to piszcie, bo nic nas to nie kosztuje, firmy zarabiają tylko i wyłącznie na reklamie a my dostajemy kilku % zwrot za zakupy. Jeśli któraś chce i ma czas poświęcić temu więcej czasu ma możliwość zarobienia więcej.
ola.ka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 cze 2018, o 20:04

Re: Oszczędzanie przez kupowanie

Postprzez babeczka » 19 cze 2018, o 12:20

Na zakupach niestety oszczędzić się nie da,zamiast kupować reklamowany towar i być z tego niezadowolonym,lepiej kupić towar sprawdzony,który kupujemy od lat. Proste.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Oszczędzanie przez kupowanie

Postprzez ola.ka » 19 cze 2018, o 19:46

Nie do końca na tym to polega :) Ty kupujesz te swoje sprawdzone towary tak jak zawsze, ważne żeby to była firma partnerska a uwierz mi że jest ich mnóstwo.. ludzie nawet o tym nie wiedza a są to sklepy które są w każdym mieście i strony internetowe typu allegro, zalando, itp. więc Ty nie tracisz na tym nic, bo nikt nie nakazuje kupować Ci danej rzeczy. Też byłam początkowo sceptycznie nastawiona póki sama nie wypłaciłam swoich pieniędzy z zaoszczędzonych zakupów (oczywiście początkowo jak nie wiedziałam w jakich sklepach mogę odbić w kasie karte z aplikacji to trwało to trochę, ale to nie jest ograniczone czasowo) , od wydanych zakupów jest naliczany procent, widzisz ile zaoszczedziłas w aplikacji i możesz wypłacić już od 22 zł :)
ola.ka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 cze 2018, o 20:04

Re: Oszczędzanie przez kupowanie

Postprzez reika » 21 lis 2018, o 19:25

Oszczędzanie przez kupowanie to kupowanie tego co jest nam potrzebne a nie wszystkiego co wpadnie nam w ręce. Ja oszczędzam w tej chwili dzięki zmianie operatora sieci komórkowej. Zdecydowałam się na SPAM i płacę teraz tylko 17,99 zł za nielimitowane rozmowy, sms i 6 GB internetu.

Ostatnio edytowano 21 lis 2018, o 19:33 przez Jamelia, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
reika
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 21 cze 2017, o 10:44

Re: Oszczędzanie przez kupowanie

Postprzez donatka » 20 maja 2020, o 22:13

staram się przez tą całą sytuację z korona więcej oszczędzać, bardziej patrzę na to co kupuję i zakupy spożywczo-domowe są bardziej przemyślane, pod nosem mam carrefoura i do niego chodzę często na zakupy, mają fajne marki własne i wiem, że duża część tych produktów to ceny stałe więc nie ma zaskoku że nagle ulubiony ser czy mleko podrożało dwukrotnei
donatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 203
Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Oszczędzanie przez kupowanie

Postprzez Idźka89 » 7 cze 2020, o 19:08

Ja w sumie od dawna kupuję w Carrefourze bo mam blisko, ale faktycznie fajna inicjatywa z ich strony z tą gwarancją niezmiennej ceny, szczególnie, że te produkty ich marki własnej są naprawdę smaczne.
Idźka89
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 12:01

Re: Oszczędzanie przez kupowanie

Postprzez andrat » 20 kwi 2022, o 08:18

Na początku zacznij od oszczędzania mniejszej kwoty - np 10% pensji i stopniowo zwiększaj. Spisuj so ie wszystkie wydatki i zobacz na co wydajesz najwięcej i na czym możesz zaoszczędzić. Ze swojego doświadczenia wiem, że dużo zbędnych wydatków jest na jedzenie. Najlepiej rób zakupy tylko z listą, planując obiad najpierw zobacz co masz w lodówce i co z tego możesz wykorzystać - w ten sposób będziesz kupowała mniej ale mądrzej i ograniczysz wyrzucanie jedzenia. Dużo można też zaoszczędzić na paliwie jeżdżąc na rowerze, jeśli masz taką możliwość

https://konto-studenckie.pl

Warto jest zajrzeć sobie tutaj. Możesz porównać sobie oferty w poszczególnych bankach.
andrat
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 5 mar 2021, o 11:53

Re: Oszczędzanie przez kupowanie

Postprzez rogatka » 26 kwi 2022, o 14:56

Właśnie dlatego nawet zakupy spożywcze robię przez internet (sieć sklepów Lubi), bo kupuję tylko to co jest potrzebne, a nie to co mi się akurat spodoba i wpadnie w oko.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot]