Zakupy online spożywcze

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Zakupy online spożywcze

Postprzez WerkaKus » 21 maja 2020, o 10:02

Cześć dziewczyny, robicie zakupy spożywcze online? Bardzo jestem ciekawa Waszych opinii. Polecacie tego typu zakupy? Chodzi mi głównie o produkty spożywcze - warzywa, owoce, nabiał. W mojej miejscowości nigdy nie było takiej opcji, ale teraz przez wirusa wiele sklepów oferuje taką możliwość. Największy to chyba Zakupy Online. Oferują właśnie normalne artykuły spożywcze, płatność online i bezkontaktową dostawę. Jakie macie spostrzeżenia w tym temacie? Wiem, że na pewno wiele z Was kupuje w internecie. Czy zakupy zawsze przychodzą na czas? Jak długo czekacie? Macie jakies problemy z produktami, z ich świeżością? Jak przychodzą do Was produkty mrożone albo wymagające lodówki?
WerkaKus
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 maja 2020, o 09:31

Re: Zakupy online spożywcze

Postprzez Magret » 21 maja 2020, o 15:40

O ile nie mam zastrzeżeń do kupowania produktów suchych takich jak ryż czy kasza, lub puszkowanych, tak świeżych bym nie kupowała. ŚP Tesco prowadziło zakupy do domu, i zawsze jak miałam zamówione owocce czy warzywa musiałam je dokładnie oglądać, bo już nie raz się zdarzyło, że przywieźli albo obtłuczone, albo zwiędnięte, albo po prostu zepsute.

Magret
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 lip 2018, o 13:39

Re: Zakupy online spożywcze

Postprzez lexyy » 21 maja 2020, o 16:14

spozywki często nie robię online, a jak już to zamawiam w carrefour, mają fajne produkty własnej marki, teraz jest promocja, że bardzo dużo takich podstawowych artykułów jest w stałej cenie, regularnie kupuję ich nabiał, mąkę czy karme dla psa.
lexyy
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sie 2018, o 19:15

Re: Zakupy online spożywcze

Postprzez Idźka89 » 29 maja 2020, o 18:45

Ja robię stacjonarnie w Carrefour, mają bardzo dobre ceny produktów marki własnej, jakościowo też super.
Idźka89
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 12:01

Re: Zakupy online spożywcze

Postprzez carusel » 10 cze 2020, o 12:36

Uwielbiam lidl i ich produkty. Są dla mnie odpowiednie.

Chcesz założyć lokatę w banku? Najpierw sprawdź http://comperiaanalytics.pl/najlepsze-lokaty-bankowe/ i dopiero wtedy działaj.
carusel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 cze 2020, o 12:29
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], tafolkgerloa9944