Czy robicie zakupy z listą?

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: Czy robicie zakupy z listą?

Postprzez wercia555 » 18 cze 2019, o 18:44

Tak, ale zawsze trafią po drodze z dwa produkty, które na liście planowej nie były :)
Ostatnio zresztą miałam tylko kupić bluzkę z krótkim rękawem w Cross jeans, a efekt był taki, że wyszłam z bluzką+trampkami :D
Więc często jest tak: lista to jedno, a życie to drugie.
Bluzka jaką kupiłam: ma kolor różowy a na niej napis C'est la vie...
Trampki jakie kupiłam: są niskie tekstylne w kolorze czerwonym z białymi dodatkami.
wercia555
Fajna Kobietka

Postprzez Emilka89 » 15 lip 2019, o 22:09

Darika napisał(a):Tak jak w temacie - czy robicie zakupy z listą, czy też uważacie to za zbędne?

Robię zakupy z listą,Tylko i tak kupie coś więcej, jak zwykle.

Emilka89
Jestem tu nowa :)

Postprzez Emilka89 » 15 lip 2019, o 22:16

Emilka89 napisał(a):
Darika napisał(a):Tak jak w temacie - czy robicie zakupy z listą, czy też uważacie to za zbędne?

Robię zakupy z listą, ale i tak zwykle kupię coś więcej.

Emilka89

Postprzez alicja.m » 24 lip 2019, o 15:52

Robię, elektroniczną w smartfonie, ale to naprawdę dobry trick, aby szybciej robić zakupy. I przy okazji nie dorzucać zbędnych produktów do koszyka. Polecam planowanie zakupów, zdecydowanie pomaga.

Czysty Zysk - blog nie tylko o sprzątaniu
alicja.m
Miła Kobietka

Postprzez sanminko » 14 lis 2019, o 00:27

Jak mam większe zakupy np przed imprezą to robię listy, na co dzień nie robię bo często nawet nei wiem co chcę mieć na obiad i decyduje na miejscu w sklepie ;)
sanminko

Postprzez polinezka » 2 mar 2020, o 11:57

jak idę z lista mniej niepotzrebnych rzeczy kypuję- sprawdzone. Ale żadko to robię, niestety chodze po sklepie jak zaczarowana i pakuję do wózka co mi tam w oko wpadnie a potem szok przy kasie...chyba że szynkie zakupy bo się śpiesze to rzeczywiście kartka, wpadam biore co trzeba i wypadam haha
polinezka

Postprzez Iskierka » 7 kwi 2020, o 10:40

Teoretycznie tak, w praktyce często zmieniam zdanie co do tego co chce kupic z listy bedac juz w sklepie.
Iskierka
Miła Kobietka

Postprzez deltatechnika » 9 maja 2020, o 11:16

ja tak, choć ostatnio jak mi żona kazała kupić smietanke 36 to kupiłem 2x 18 i były krzyki :/
deltatechnika

Postprzez lexyy » 21 maja 2020, o 16:17

Obowiązkowo :) staram się oszczędzać możliwie na zakupach i wybierać fajne rzeczy jakościowo ale niedrogie, Carrefour ma bardzo dużo pod własną marką i w stałych cenach produktów, nie muszę sie stresować ze nagle masło po 6 zł będzie bo te ich kosztuje coś koło 4 zł i ta cena się utrzymuje, mają też fajne herbaty owocowe za coś ponad 3zł.
lexyy
Miła Kobietka

Postprzez Księżyciwa » 22 maja 2020, o 21:58

Właśnie widziałam w Carrefourze info o tej niezmiennej cenie, naprawdę super inicjatywa w tak trudnych czasach, wzięłam kilka makaronów- jakościowo super.
Księżyciwa

Postprzez Idźka89 » 29 maja 2020, o 18:41

Księżyciwa napisał(a):Właśnie widziałam w Carrefourze info o tej niezmiennej cenie, naprawdę super inicjatywa w tak trudnych czasach, wzięłam kilka makaronów- jakościowo super.

Mnie też się udało u nich upolować kilka produktów w super cenach, a jak się okazuję pochodzą od lokalnych dostawców.
Idźka89
Miła Kobietka

Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]